Durango - Prestij

Başlatan BAHADIR, 18 Ocak, 2011, 17:27:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Alıntı yapılan: caretta - 25 Mayıs, 2018, 20:21:56
Kaç paraymış Murat Bey?Kadıköy'de satılmaya başladı mı?

32 TL
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

seastar1000

Son sayıdan berı kaç yıl geçtı unuttum doğrusu
Sonu gelmeyecek dıye eldekı dergılerıde satmıştım
Devam eden bır macera yapısı var oncelerı hatırlamıyorum
Yanı alıp okuyacaklara hayırlı olsun dıyorum

hanac

Yeni sayıyı kimse okumadı mı ?

hennessy

Alıntı yapılan: hanac - 17 Haziran, 2018, 20:50:08
Yeni sayıyı kimse okumadı mı ?

okudum genç admin Herr Asan... Çizimler gene döktürmüş, hikaye biraz zayıftı ilk maceralara göre ama gene bildiğimiz Durango vur kır parçala bu maçı al. Tex gibi....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

orhan şafak

Bendeki durango 3. Cildin parlak yüzeyleri soyuldu ve dökülmüş neden acaba yılmaz bey.

pizagor

Son albümün öncekilere nazaran bir miktar kısa kaldığını duydum. Yanyana koyduğunda bayağı sırıtıyormuş. Ya tekil şanssız bir  satınalma olmuş bunu söyleyen arkadaşım adına ya da matbaada bir kesim kazasına kurban gitmiş...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

caretta

Durango'nun 5.sayısını okudum.4.sayı 6 yıl önce çıktığı için onu da tekrar okudum.Amos ve Vahşi Sierra Meksika'da geçen,oldukça
sert sahneler içeren kitaplar.Bu iki kitabı okurken Teks ile de karşılaştırdım.Evet Amos gibi Meksikalı bir haydut,ödül avcısı Logan
acımasız rurale yüzbaşı Ortiz,dikkafalı Larenza sıradan bir Teks macerasında görülebilecek tipler.Durango'nun farkı renkli olması
ve içerdiği sert sahneler.Kafayı veya gövdeyi delerek dışarı çıkan mermiler,kolayca çekilen silahlar,üzerine mermi boşaltılan insanlar
istekli hatunları memnun eden idam mahkumu Durango gibi tipleri ve sahneleri Teks'de görmeyiz.Kurbanlarının canlı canlı bir dişini
çekerek kolye yapan canavar ruhlu bir karakteri ben Teks'de hatırlamıyorum.Durango,yalnız bir adam.Eli hızlı,çektiği silahı karşısındakileri
topluca temizlemeden kılıfına sokmayan bir tip.Teks'in coğrafyasında gezinen sert,acımasız,buz gibi soğuk bir tip.

hanac

worldman

Alıntı yapılan: pizagor - 19 Haziran, 2018, 21:59:14
Son albümün öncekilere nazaran bir miktar kısa kaldığını duydum. Yanyana koyduğunda bayağı sırıtıyormuş. Ya tekil şanssız bir  satınalma olmuş bunu söyleyen arkadaşım adına ya da matbaada bir kesim kazasına kurban gitmiş...

Aynı durum bende de mevcut.Diğerlerine göre kısa kalmış.

afu

Alıntı yapılan: pizagor - 19 Haziran, 2018, 21:59:14
5 ve 6 aynı boyutta ise sanırım böyle devam edecektir.
o zaman ilk dördü bir matbaada kısaltmak şart oldu.

darkwood

Hafta sonu dağıtımını bekliyoruz.
Darkwood Sakinleri..

Mrtekin

Son çıkan 2 albüm ve 1 önceki "Amos"u yeniden okuyarak, "Amos'un" öyküsünü bitirdim.

Herşeyden önce, kendi adıma, Prestij'e, bu ekonomik şartlarda, hakkını vererek, büyük boy frankofon okutma zevki yaşattığı için teşekkür ederim.

Dilerim devam ciltleri için çok beklemeyiz.
They drew first blood...

hanac

Alıntı yapılan: Mrtekin - 08 Aralık, 2018, 11:56:51
Dilerim devam ciltleri için çok beklemeyiz.

Yarınki toplantıya Presstijin sahibi İlhan Yılmaz da gelecek.

Biraz sıkıştırırız.  :)

connyapku

Buddy Longway icinde sikistirirsaniz sevinirim hanac abi.

hanac

Alıntı yapılan: connyapku - 08 Aralık, 2018, 22:35:05
Buddy Longway icinde sikistirirsaniz sevinirim hanac abi.

Tabii ki sorarım, ama oradan pek umudum yok