Durango - Prestij

Başlatan BAHADIR, 18 Ocak, 2011, 17:27:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Bana da İlyas haber verdi. Durango ve Agatha Christie gelmiş. Ben bu sabah gittiğim için yarın maalesef gelemeyeceğim. Ama gelecek hafta içi (mümkünse Cuma ki 15 sayılarını da alayım) tekrar gideceğim. Bu arada İlyas'a bir dolu DC fasikül gelmiş. Flash, JSA, robin vs. Tek sorun takım olarak satılacakmış. İsteyen arkadaşlara duyurulur.
   Not: Green lantern'ları ayırttım bile  ;D

hennessy

Alıntı yapılan: darkwood - 08 Nisan, 2011, 15:04:30
Alıntı yapılan: hennessy - 07 Nisan, 2011, 08:18:27
Alıntı yapılan: nacho_grande - 07 Nisan, 2011, 08:10:22
Saat 13:00-14:00 gibi orada olmayı planlıyorum. Haberleşelim arkadaşlar. ;)

bende 13  gibi geleceğım

Cumartesi haftalık olağan forum toplantılarımızdan birisi daha var sanırım, gelme ihtimalim yüksek.En azından Durangolar için.
Sevgili İlhan'ı Durangoları dağıtımını yaparken yakalayabilirsek  forum üyelerimiz için özel iskonto yapacakmış.   ;D

Flaş flaş :) yarın görüşmek üzere o zaman
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

mcyz

Alıntı yapılan: rumar80 - 08 Nisan, 2011, 18:56:13
   Not: Green lantern'ları ayırttım bile  ;D

Abi bana da bıraksaydın biraz green lantern  :)
Ben de 14.00 gibi gelebilirim yarın, görüşmek üzere.

rumar80

Şu an için gelmem zor gözüküyor, ama gelebilirsem tüm seti zaten almayabilirim. Paylaşırız. Gelemezsem de başka bir çözüm bulmaya çalışırız

İlhan Yılmaz

Evet... operasyon tamam. İlk Frankofon denememiz olan Durango 1 ve 2 başarı ile sonuçlandı arkadaşlar. Kendi adımıza tedirgin bekleyişimiz bitti ve kötü bir sürprizle karşılaşmadan Durango albümleri raflardaki yerini aldı. Şimdilik olumsuz bir tepki ile karşılaşmadık. Hatta beklentimizin çok üzerinde bir kalitede çıktığını söyleyebilirim. Örneğin Türkiye'de bir çizgiroman albümü için ilk defa kapakta kabartma lak uygulaması yapıldı ve kesinlikle başarılı bir sonuç alındı. Sizler de inceleme imkanı bulduğunuzda izlenimlerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Şimdiden herkese iyi okumalar.

nacho_grande

İlhan yarın geliyorsun değil mi?

baytekin

Alıntı yapılan: hipnoz - 08 Nisan, 2011, 22:53:10
...Sizler de inceleme imkanı bulduğunuzda izlenimlerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Şimdiden herkese iyi okumalar.
Oh beee... Uzunca bir aradan sonra ilk defa severek okuyacağım bir western çıktı. Tam dört dörtlük bir edisyon olmuş. Kapağından tutun, çizimlerine kadar(fiyatı da dahil olmak üzere) süper bir kitap. İnşallah bundan sonra çıkaracağınız yayınlar da aynı kalitede olur. Size iyi yayınlar diliyorum ;)

hennessy

Alıntı yapılan: hipnoz - 08 Nisan, 2011, 22:53:10
Evet... operasyon tamam. İlk Frankofon denememiz olan Durango 1 ve 2 başarı ile sonuçlandı arkadaşlar. Kendi adımıza tedirgin bekleyişimiz bitti ve kötü bir sürprizle karşılaşmadan Durango albümleri raflardaki yerini aldı. Şimdilik olumsuz bir tepki ile karşılaşmadık. Hatta beklentimizin çok üzerinde bir kalitede çıktığını söyleyebilirim. Örneğin Türkiye'de bir çizgiroman albümü için ilk defa kapakta kabartma lak uygulaması yapıldı ve kesinlikle başarılı bir sonuç alındı. Sizler de inceleme imkanı bulduğunuzda izlenimlerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Şimdiden herkese iyi okumalar.

Yarın sizide bekliyoruz iyice meraklandım alıp okumak yarın nasip olacak bizlere

hennessy

Bügün gene sevgili İlyas'ın dükkanında idik Durango 1 ve 2 yi de aldık İlhan beyide kutladık çalışmasından dolayı kapaklar hakkentten beklediğimden de güzel çıktı çizimlerede göz attım güzel çizimler konuda iyi ise 15 serilik bir franko bizi bekliyor inşllah her ay basılacakmış aynı çizerin orta çağda geçen efsane serisininde teliflerini almışlar esas ordaki çizimler için çok övgü ile bahsetti İlhan bey. Gerekli şeylerden bir abimiz ile tanıştım (sohbetten ismini sormayı unuttum) :) onada ayrıca teşekkür etmek istiyorum Diabolik in ilk sayısını hediye etti oku dedi okuyacağım beğeneceğimi belirtti.Mister no 2 ve Swing 72 yi aldım bayağı elimde kitap var bu arada artık avrupa bölümünde drango içinde bir bölüm açılsın orda yorumlarımızı belirtiriz.

nacho_grande

Ben de bugün İlyas' ın oradaydım ama erken ayrılmak durumunda kaldım, kusura bakmayın. Durango' ları aldık yarın hatmetmeye başlayacağız. Gerçekten çok kaliteli bir çalışma olmuş, İlhan' ı takdir ve tebrik etmek lazım.

rumar80

Şu anda zaten Avrupa bölümünde Durango konusundayız Murat. Kadıköy'ün ve özellikle İlyas'ın yerinin en güzel yanları bunlar. Sadece çizgi roman değil, çizgi roman sever ya da yayıncı ile karşılaşıyor, muhabbet ediyor, ilk elden bilgi alabiliyorsunuz.
   Bugün gelemedim, ama hafta içi mutlaka gideceğim öncelikli niyetim Cuma'ya böylece hem Durango'Ları hem Agatha Christie'yi, hem green lanternları hem de 15' i sayılarını alırım. Kimbilir belki Julia da gelir.
   Umut fakirin ekmeği

hanac

Sanırım Murat Durango için ayrı bir alt başlık istiyor.

Yaparız  :)

hennessy

Alıntı yapılan: hanac - 09 Nisan, 2011, 16:35:40
Sanırım Murat Durango için ayrı bir alt başlık istiyor.

Yaparız  :)

İyi olur :) ayrıca gözlerimiz aradı sizleri inşallah bir dahaki sefere

hanac

Alıntı yapılan: hennessy - 09 Nisan, 2011, 16:45:45

Ne yazık ki gelemedim. Özür dilerim.

Durango'nun baskısının beğenilmesine sevindim.

Frankofon tarzı renkli Western'i her zaman tercih ederim. (bkz. Blueberry)

hennessy

Alıntı yapılan: hanac - 09 Nisan, 2011, 16:55:31
Alıntı yapılan: hennessy - 09 Nisan, 2011, 16:45:45

Ne yazık ki gelemedim. Özür dilerim.

Durango'nun baskısının beğenilmesine sevindim.

Frankofon tarzı renkli Western'i her zaman tercih ederim. (bkz. Blueberry)

İlk kitap bitti çizimler gerçekten renk tonlaması dahil çok beğendim hele Durango nun vurduğu adamların resimlenmesi çok hoşuma gitti Durango red kit gibi yalnız kovboy ::) ama elinden kurtulan yok. Western okumayı sevenler için iyi bir seri gibi duruyor.İkinci kitapta bitti 37.sayfadaki çizimlere hayran kaldım ayrıca bu dizi bana biraz teks tadı da verdi ikinci kitapda ayrıca sonuda sanki red kit ten aşırma gibi güzel bir hikaye idi.....