Durango - Prestij

Başlatan BAHADIR, 18 Ocak, 2011, 17:27:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tex68

merhaba arkadaşlar bir şeyi merak ettim durongonun etiket fiyatı 12 tl ama ikmal istasyonunda 19.50 tl bir bilgisi olan varmı acaba ?

gamlıbaykuş

25 TL üzerinden indirimli görünüyor hem de...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

gamlıbaykuş

2 sayı birarada falan mı acaba?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Tex68

hayır hiç öyle gözükmüyor  >:(

Tex68

kitapların satışı sadece kadıköydemi olacak d&rlara verilmeyecekmi yada idefixe gibi işin uzman sitelerine ? ???

nacho_grande

9,50 yerine yanlışlıkla 19,50 yazmış olabilirler mi acaba?

rumar80

Kitapların dağıtımı için daha geniş bir yöntem düşünüyorardı diye hatırlıyorum ama en tatmin edici cevabı Sevgili İlhan verir bize

hanac

Alıntı yapılan: Tex68 - 11 Nisan, 2011, 01:39:17
kitapların satışı sadece kadıköydemi olacak d&rlara verilmeyecekmi yada idefixe gibi işin uzman sitelerine ? ???

İlhan'dan öğrendiğime göre D&R lara da dağıtalacak.

Ama onlara 1 hafta sonra ancak gidecek.

İlhan Yılmaz

Arkadaşlar söz konusu sitedeki Durango'nun satış fiyatını üzülerek öğrendim. Artık daha fazla tevazuya gerek yok. Sizlerin ilgisinden ve beğenisinden aldığımız cesaretle rahatlıkla şunu söylüyorum: Biz her türlü riski göze alarak süper kaliteli bir çizgiroman baskısının da  en uygun üst fiyatla satışa sunulabileceğini gösterdik. Baskıya hazırlanırken ve sizlere duyurusu yapılırken üst fiyatın benzer albümlerin indirimli fiyatına eşit(veya yakın) olacağını söyledik ve sözümüzde durduk. Peki, bir sonraki albümde akıllara ziyan bir zam yapmayacağımızın garantisi neydi? Eş zamanlı olarak ikinci albümü de aynı kalite ve aynı fiyatla satışa sunmak bunun tek garantisiydi. O garantiyi de verdik. Kitaplar henüz piyasaya yeni çıktı. Tükenme riski yok. Buna rağmen bu fiyat avantajının okuyucunun cebine yansımaması durumunda biz üzülürüz. Bizim aldığımız riskin onda birini dahi almayan son satıcının kar marjını bu kadar yüksek tutması durumunda üzülürüz. Bizim tavsiye ettiğimiz azami satış fiyatı 12 TL(KDV Dahil) dir. Umuyor ve temenni ediyoruz ki sitedeki satış fiyatımız revize edilir.

tommikser

Sanırım sitede 9,50 TL yazılacağını 19,50 lira yazılmış.Kadıköy satış fiyatının bu olduğunu öğrendim.Bir hata varsa Fuat bey düzeltecektir.

alan ford

İkmal istasyonu'nu aradım. Yanlışlık olduğunu kitabın fiyatının 9 TL olduğunu , gün içerisinde düzelteceklerini söylediler.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

İlhan Yılmaz

Alıntı yapılan: rumar80 - 11 Nisan, 2011, 07:38:14
   Kitapların dağıtımı için daha geniş bir yöntem düşünüyorardı diye hatırlıyorum ama en tatmin edici cevabı Sevgili İlhan verir bize
Mümkün olan en geniş alana dağıtım yapılabilmesi için Lal Kitap bünyesindeki dağıtım firması ile anlaştık. En kısa zamanda başta D&R olmak üzere büyük kitabevlerine ve internet satış sitelerine ulaştırılacak.

baytekin

Alıntı yapılan: alan ford - 11 Nisan, 2011, 14:20:12
İkmal istasyonu'nu aradım. Yanlışlık olduğunu kitabın fiyatının 9 TL olduğunu , gün içerisinde düzelteceklerini söylediler.
Eminim yanlışlık olmuştur. 9 TL yerine 19 olabilir... 9,5 TL yerine 19,5 TL de bir yanlış anlama olabilir... Pekii 25 TL ne gibi benzer bir rakamın yanlış anlaması olabilir sizce?  ???  ;D Üst fiyat ne gibi bir yanlış anlama sonucu 25 TL gösterilmiş?

darkwood

Sevgili İlhan, bu kalitede bir kitap için, 12 TL.lik bu Etiket Satış fiyatının, satıcılar tarafından kolay kavranabilmesi için kitapları verirken faturalarınıda yanlarında verirsen, yanlış etiket fiyatı basmazlar zannediyorum.  ;D
Darkwood Sakinleri..

nacho_grande

Araştırdım; Yayınlanmaya başladıktan bir müddet sonra Yves Swolfs sadece senaryoları yazmış ve çizimleri -Prestij'in bastığı her iki sayıda da arka kapak çizeri olan- Thierry Girod devralmış.