Durango - Prestij

Başlatan BAHADIR, 18 Ocak, 2011, 17:27:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Sevgili Ayhan,

3. cilt için Haziran deniyor.

hennessy

Sevgili  hanac clint tarzı bir adam ama durango hakketten reed kit e göndermeleri çok hatta sayın İlhan bey bir başka maceradan bir sayfa gösterdi burda resmen yoldan red kit gidiyordu :) Yazar çoğu karakteri bence harmanlamış teks gibi kaçak ama insanları kurtarıyor red kit gibi yalnız bir kovboy clint gibi esaslı bir silahşör
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Tarkan Kurt

İnşallah hazirandada iki cilt birden yayınlarlar.  :D

darkwood

Bu kadar sevilen ilk 2 ciltten sonra, tahminim 2 cilt daha gelebilir.  8)
Darkwood Sakinleri..

emre

İki cilt birden yayınlanmasını isteyenlere yürekten katılıyorum. Elimin altında ciltlerce olsa sıkılmadan okuyabilirim. Bu Durango'nun figürü olsa keşke alıp başköşeye koysam.

pearl jam

ya hakikaten durango yu fazla uzatmaya gerek yok bence de. belli ki bu kitap bu fiyat ve kalite ile devam ederse çıkar çıkmaz satın alınmaya devam edecek. o yüzden yayınlayabildikleri kadar hızlı yayınlayıp bir an önce bitirsinler durangoyu sonra da bunun kadar güzel başka bir seriye daha başlasınlar  :)

pearl jam

yahu konuyla alakası yok ama kağan beyin mesajından sonra aklıma geldi, şimdi bu sansürlü mister nolar ilerde çok değerli kolleksiyon kitapları olacak bence. aynı hatalı basılı pullar gibi :)

darkwood

Alıntı yapılan: pearljam - 05 Mayıs, 2011, 19:28:52
yahu konuyla alakası yok ama kağan beyin mesajından sonra aklıma geldi, şimdi bu sansürlü mister nolar ilerde çok değerli kolleksiyon kitapları olacak bence. aynı hatalı basılı pullar gibi :)

Evet 100 yıl sonra çok değerli olacağı kesin.   :)
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Alıntı yapılan: darkwood - 05 Mayıs, 2011, 20:40:42

Evet 100 yıl sonra çok değerli olacağı kesin.   :)

sevgili  darkwood desene torunum köşe olacak o zaman şimdiden vasiyetime yazayım mister no ları satmayın diye :)

kalidor

Durango'nun ilk sayısı hakkaten "Köpekler Kışın Ölür" gibi çok havalı ve buram buram western kokan bir isim taşıyor. Çizimler çok iyi ve öykü de çok sıkı başlıyor. Yani giriş gelişme iyi fakat sonuç bölümü biraz aceleye gelmiş gibi. İlk sayı olduğu için de olabilir. 2.sini daha okumadım ama daha iyidir büyük ihtimal.
Crom! Ölüleri Say...

hennessy

Alıntı yapılan: kalidor - 05 Mayıs, 2011, 22:50:36
Durango'nun ilk sayısı hakkaten "Köpekler Kışın Ölür" gibi çok havalı ve buram buram western kokan bir isim taşıyor. Çizimler çok iyi ve öykü de çok sıkı başlıyor. Yani giriş gelişme iyi fakat sonuç bölümü biaz aceleye gelmiş gibi. İlk sayı olduğu için de olabilir. 2.sini daha okumadım ama daha iyidir büyük ihtimal.

kalidor ikinci kitapta hikaye yerine oturuyor iyice seveceğin bir seri seni bekliyor ayrıca teks seviyorsan clint seviyorsan red kit seviyorsan bu adam senin için biçilmiş kaptan

pizagor

Bana göreyse eski tabirle sekalık bu kitaplar. Ama ne yaparsınız koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi diyorlar.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

HacıGeraltEmmi

Eh! Sonunda Durango'ları okumak nasip oldu. Baskı kalitesi, kağıt seçimi, kapak çizimleri muhteşem, kapaktaki kısmi lak gerçekten çok güzel. Bu kaliteyle böyle fiyatlar standartların çok üstünde. Kısaca Prestij'i bu konuda kutluyor ve teşekkür ediyorum. Ama hikaye ve karakter için yazılan onca övgüden sonra ortanın altında bir kalitede dersem lütfen bana kızmayın. Standart bir konu, standart western kasabası, haydutlar vs... Benim izlenimim zayıf bir hikayenin çizerin görsel performans ile kurtamaya çalıştığı yönünde. Bu yeni sayılarını almayacağım demek değil tabi... Sırf baskı kalitesi ve yayın devamlılığının sağlanmasına katkım olsun, yayınevleri farklı yayınlara yönelmeye cesaret etsinler diye almaya devam edeceğim.

a5555

Millet 2 ayı geçecek hala Durango dan ses yok... Yoksa..! odamı modaya uydu

darkwood

Hmmm. Bu aralar sevgili ilhan'ın sesi sedası çıkmaz oldu.
Kendisinden haber alanlar bizimle paylaşırsa iyi olur.
Acaba tekrar 2 sayı birdenmi çıkarmayı hesaplıyor.
Yoksa Legende ile birlikte yeni bir süprizemi hazırlanıyor.  :o
Darkwood Sakinleri..