Durango - Prestij

Başlatan BAHADIR, 18 Ocak, 2011, 17:27:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: darkwood - 09 Haziran, 2011, 20:12:50
Hmmm. Bu aralar sevgili ilhan'ın sesi sedası çıkmaz oldu.
Kendisinden haber alanlar bizimle paylaşırsa iyi olur.
Acaba tekrar 2 sayı birdenmi çıkarmayı hesaplıyor.
Yoksa Legende ile birlikte yeni bir süprizemi hazırlanıyor.  :o

Salı günü İlhan ile birlikte idim.

İlhan İzmit'te bir kitapçı açtı, % 70 i çizgiroman tabii ki.  :)

Araya İzmit Fuarı da girince yayınlara vakit kalmadı sanırım.

Gerekli açıklamayı kendisi yapar bana düşmez ama sanırım Legende ve Hipnoz yeni sayı ile devam edecek.

darkwood

Bilgilendirme için teşekkürler sevgili Hasan, umarım yeni işyeri kendisi ve tüm çizgiroman severler için hayırlı ve uğurlu olur.
İzmit kitap fuarı geçen ay sonuna kadardı.
Umarım bu güzel yayınlar için tekrar kollarını sıvamıştır.  :)
Darkwood Sakinleri..

HacıGeraltEmmi

Legende'i bende sabırsızlıkla bekliyorum. Biraz araştırınca Durango'dan daha kaliteli (en azından çizimlerinin) olduğunu gördüm. Çıksında okuyalım artık.

haysat

Durango'nun iki sayısını peş peşe geçen gün okudum.
İlhan gerçekten kalitali iş çıkarmış.

Baskı ve kapakların görselliği tek kelime ile muhteşem.
Sayfa sayısı az olduğu için kitaplar kısa öykü tadında,ama tadından yenmeyecek kadar güzel.
Her sayı tek macera gibi dursada,hikayelerdeki bağlantıların sonraki sayıda devam etmesi akıcılığı sağlamış.

Umarım ilhan bizleri fazla bekletmez.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Darkopal

Sanırım Durango ve Legende'nin grafik editörü olarak İlhan abi'nin yerine, ben konuşabilirim.

Durango modaya uymadı arkadaşlar. O konuda içiniz rahat olsun. Haziran ayı içerisinde Hipnoz'un 8. ve 9. sayıları (ki 9. sayı özel sayı olacak) ile Yves Swolfs'un yazıp çizdiği bir diğer eser Legende (Efsane)'nin ilk albümü sizlerle buluşacak. darkwood'un da belirttiği üzere, yeni açılan mağaza ve İzmit kitap fuarı'nın üst üste gelmesi bizleri bir nebze yavaşlattı. Ancak bahsettiğim gibi Haziran ayında kararlaştırdığımız yayınları sizlere sunduktan sonra, Durango'nun 3. albümü için kolları sıvayacağız ve onu da en kısa sürede sizlerle buluşturmaya çalışacağız.

rumar80

Peki 9. sayıda neyi yayınlamayı planlıyorsunuz?

Darkopal

9. sayıda, 7. sayıdaki Vahşi Takip'in final bölümü gibi dergideki uzun soluklu bir hikayenin finali olacak.

darkwood

Alıntı yapılan: Darkopal - 09 Haziran, 2011, 21:24:44
Sanırım Durango ve Legende'nin grafik editörü olarak İlhan abi'nin yerine, ben konuşabilirim.

Durango modaya uymadı arkadaşlar. O konuda içiniz rahat olsun. Haziran ayı içerisinde Hipnoz'un 8. ve 9. sayıları (ki 9. sayı özel sayı olacak) ile Yves Swolfs'un yazıp çizdiği bir diğer eser Legende (Efsane)'nin ilk albümü sizlerle buluşacak. darkwood'un da belirttiği üzere, yeni açılan mağaza ve İzmit kitap fuarı'nın üst üste gelmesi bizleri bir nebze yavaşlattı. Ancak bahsettiğim gibi Haziran ayında kararlaştırdığımız yayınları sizlere sunduktan sonra, Durango'nun 3. albümü için kolları sıvayacağız ve onu da en kısa sürede sizlerle buluşturmaya çalışacağız.

Bu güzel haberler için çok teşekkürler. Haziran ay ı bitmeden umarım bu güzel yayınları satın alır, tatilimize öyle gideriz.  :)
Darkwood Sakinleri..

hennessy

evet durango iyice özletti kendini arayı soğutmadan arşivimizdeki yerini alsın 3.kitap red kit e gönderme varmı acaba gene :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Tarkan Kurt

Durango'nun yeni sayısını ve Legende'yi büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz.

hennessy

Sevgili İlhan bey LEGENDE  isteruz Durango isteruz çok şey isteruz şimdi içinden diyeceksiniz bu adama neden selam verdim ben diye :)

unutma unuttruma............... :)

darkwood

Ben özellikle, bu ay çıkacağı müjdelenen ve yine özenli bir baskı ile hazırlandığı duyumunu aldığım Legende yi bekliyorum. Umarım yakında arşivimizdeki yerini alacaktır.  8)
Darkwood Sakinleri..

hennessy

sevgili ilhan bey hasta oldum bu kapaklara birde sizin elinizden iyi çıkar bu kapaklar

bu arada unutma unutturma :)

gamlıbaykuş

Gerçekten kapaklar çok güzel; artık devamı gelsin sabırsızlanmaya başladık...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

HacıGeraltEmmi

Hazır sevgili İlhan buradayken başlığı canlandırıp Legende ve Durango nerde kaldı diye bir soralım bakalım ;D