Durango - Prestij

Başlatan BAHADIR, 18 Ocak, 2011, 17:27:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Konumuzun dışına çıkmayalım.

Herşeyin buraya yazılması doğru değil, Özel Mesaj ile aranızda halledebilirsiniz.

Tekrarlıyorum konumuz Durango.

Hakaret olmadığı müddetçe hiçbir mesaja da müdahale etmeyiz.

Ama bu akşamlık buraya yazılanlar yeter.

Bu akşamlık bu başlığı kilitliyorum, yarın tekrar açarım.  :)

drfuhrer

durango'nun 2 cildini aldım bugün.gerçekten kalitesine diyecek birşey yok...bazı sorularıma yanıt arıyorum arkadaşlar
soru 1:devam sayıları bu yıl sonuna kadar yetişir mi?
soru 2:birisi çizimlerde silah ateşleme efektinin neden silahın namulusunun altında veya üstünde olduğunu açıklayabilir mi?bilmediğimiz türden silahlar mı bunlar?
soru 3:tamamı 15 sayı değil mi bunların?

hanac

Alıntı yapılan: drfuhrer - 28 Eylül, 2011, 13:30:46
durango'nun 2 cildini aldım bugün.gerçekten kalitesine diyecek birşey yok...bazı sorularıma yanıt arıyorum arkadaşlar
soru 1:devam sayıları bu yıl sonuna kadar yetişir mi?
soru 2:birisi çizimlerde silah ateşleme efektinin neden silahın namulusunun altında veya üstünde olduğunu açıklayabilir mi?bilmediğimiz türden silahlar mı bunlar?
soru 3:tamamı 15 sayı değil mi bunların?

Soru 1'in cevabı: Fuara 1 sayı yetişecek diye bilgiler alıyoruz.

Soru 2'nin cevabı: En iyi cevabı Darkopal bilir. Kendisine soracağım.

Soru 3'ün cevabı: Bu başlığın 2. sayfasında bkz.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,2480.msg15587.html#msg15587

drfuhrer

Darkopal

Bir de ben cevaplamayı deneyeyim.

1. Yıl sonuna kadar en az bir sayı daha çıkacak.
2. O husus benim de dikkatimi çekmişti vakti zamanında. Sanırım orada silahın tepmesi veya hareketi hesaba katılmış olmalı. Aklıma gelen tek mantıklı açıklama buydu.
3. En son 15. cildi yayınlanmıştı. Devamı gelir mi bilemiyorum. O yüzden şimdilik 15 diyelim.

drfuhrer

bu kadar güzel çizimlere böylesi ateş efekti garip olmuş.bir de silah sesleri bildik western sesleri değil.sanırım yazar-çizer kandi akımını yaratmak istemiş...görmezden gelecez  napalım ???
tşk arkadaşlar paylaşım için

pizagor

Alıntı yapılan: hanac - 28 Eylül, 2011, 13:55:41
...
Soru 1'in cevabı: Fuara 1 sayı yetişecek diye bilgiler alıyoruz.
....

3. sayıyla ilgili bir gelişme, yeni bir duyum var mı?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

tommikser

Bence fazla umutlu olmamak lazım derim.

HacıGeraltEmmi

İlhan tamamen sessizliğe gömüldü bu ara. Fırtına öncesi sessizlik diye umalım bari.

Mister NO

Çizimlerini ve senaryolarını çok beğendiğim Durango'nun 3.sayısını sabırsızlıkla bekliyorum.Yayıncısından ricamız Durango'ya öncelik vermesi. ;)

gökmen

satışlar iyi,beğeni iyi...ben bu yayıncıları inanın anlayamadım....hipnozla milleti uyutuyorlar galiba!!!!inanın sırf bu yayın periyodundaki belirsizlikten dolayı yeni sayı bedava olsa yinede benden paso...

labirent

Durango 'da başlayıp devamı gelmeyen serilere mi katıldı? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

İlhan Yılmaz

Durango'nun son kontrollerini yapıyoruz şu an. Önümüzdeki hafta baskıya vermeyi planlıyoruz.

hennessy

Bu haber çok güzel oldu sevgili Hipnoz tek sayımı çıkacak fiyat hakkında bir bilgi varmı? ay sonuna yetişirmi teşekkürler
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

İlhan Yılmaz

Tek sayı çıkacak... Ama tek başına çıkmayacak. Ay sonuna yetiştirmeye çalışıyoruz.