Durango - Prestij

Başlatan BAHADIR, 18 Ocak, 2011, 17:27:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kerimoğlu

Ben de geçen hafta aldım 3 sayıyı birden ve bir çırpıda okudum. Harika bir eser, baskı da en az eser kadar harika. Orjinal seri kaç bölüm bilen var mı? Aylık veya 2 aylık periyotta çıkarsa harika olur...

Kerimoğlu

En son Durango Nº15 basılmış sanırım...

hennessy

Hipnoz aramızda iken soralım Durango 4 ne zaman geliyor?
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

s.b

3. sayıyı çok beklemiştik. 4. sayıyı da o kadar beklemeyelim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

tommikser

Bence Efsane hızlansa daha iyi olur.Durango'dan daha süper bir çr. :D ;D

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: gunessemerci - 02 Mart, 2012, 22:14:17

Kesinlikle! Öncelik efsaneye verilsin, durangoyu yakalayınca kardeş kardeş beraberce yürüsünler.

Mister NO

Alıntı yapılan: designer73 - 02 Mart, 2012, 23:08:36
Alıntı yapılan: gunessemerci - 02 Mart, 2012, 22:14:17

Kesinlikle! Öncelik efsaneye verilsin, durangoyu yakalayınca kardeş kardeş beraberce yürüsünler.

Durango bu haliyle bile zor yürüyor.Efsane'nin onu yakalamasını beklersek 4.sayı için 2 yıl bekleriz. ::)

ErenKoyunoglu

Ben ters adamım ya, ben de Durango'yu daha çok sevdim. Aman ikisi de yayınlandın hızlıca :)

Tarkan Kurt

İkisi de aylık periyodlar halinde yayınlansın. Ya da en azından bir ay birisi diğer ay öbürü yayınlansın.

Darkopal

Bizim hedeflerimiz de sizin isteklerinizden pek farklı değil aslında. Aramızda kararlaştırdığımız ve uygulamaya çalışacağımız bir yayın düzeni var zaten. Tabi aralarda bazı sürprizlerimiz de olabilir. Ama bunları açıklamak bana düşmez.  :)

rumar80

Durango'yu bugün okudum ve frankofonları ne kadar sevdiğimi ve özlediğimi bir kere daha hatırladım....

Tarkan Kurt

Frankofonların gerçekten ayrı bir tadı var. Bu yüzden Frankofon namına ne çıkarsa almaya çalışıyorum. Durango ve Efsane ise ülkemizde yayınlanan Frankofonlar arasında kaliteli baskısı, kapağı ve kağıt kalitesi ile ön plana çıkıyor. Bir de düzenli ve periyodik yayın yapılabilse 10 numara iş olacak.

Gambit

Alıntı yapılan: rumar80 - 07 Mart, 2012, 23:09:54
  Durango'yu bugün okudum ve frankofonları ne kadar sevdiğimi ve özlediğimi bir kere daha hatırladım....

Riza hocam, Paris'e bir gezi yapip kitap dukkanlarini gezmen lazim

bizdeki yayinlananlar cizgi romansa, onlara ne denebilir diye dusunuyorsun saskin saskin

DAMPYR

Alıntı yapılan: Gambit - 11 Mart, 2012, 20:07:46
Alıntı yapılan: rumar80 - 07 Mart, 2012, 23:09:54

Riza hocam, Paris'e bir gezi yapip kitap dukkanlarini gezmen lazim

bizdeki yayinlananlar cizgi romansa, onlara ne denebilir diye dusunuyorsun saskin saskin

Bizde yayınlanan çizgi romanlar, orada italya ve amerika ile aynı sayı düzeyinde gidiordur herhalde.bizdeki gibi geriden gitmiyordur..... ::) :D ;)

Gambit

kizilmaske oncelikle Paris de bizde onlarcasini gordugumuz Italyan Fumettilerden bulamiyorsunuz ya da cok ortalikda bulamiyorsunuz

ben bir yerde zagor gordum, dylan dog gordum, mandrake, gordon falan hic gormedim zaten

Fransizlar in kendi urettikleri frankofonlar varki piyasaya onlar hakim durumda. Yani cizgiroman magazalarinin % 70 i Fransiz cizgiromanlari, geri kalan % 25 i DC ve marvel diyebilecegimiz Amerikan, % 5 i ancak fumettilerle dolu