The Phantom (2009, 2 Bölüm) - imdb 5,8

Başlatan Lami Tiryaki, 30 Ocak, 2011, 00:43:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Lami Tiryaki

https://www.imdb.com/title/tt1438437/?ref_=hm_rvi_tt_i_3

Her ne kadar yayıncılar yeniden yayınını gerçekleştiremedilerse de, CNBC-E bir kıyak yapıp şu yeni versiyon(hani kostümü farklı olan) The Phantom serisini Kızılmaske adıyla ekranlara getiriyor. Üstelik reklamlarında Kızılmaske ismini Tay'ın logosunu birebir kopyalayarak kullanmışlar. Fragmanlara şöyle bir baktım hoşuma gitti.

İlk bölüm 05 Şubat Cumartesi akşamı ve Türkçe.

Selamlar
Lami

Tarkan Kurt

Güzel haber ;) kaçırmamak lazım.

s.b

Bu haber için teşekkür ederim Lami Abim. İzlemek lazım.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

tommikser

Kızılmaske yazısını görünce bi hoş oldum gerçekten.Belki de bu vesileyle tekrar yayınlanır kim bikir?Ntv yayınları Kızlmaskeyi sunaaaaaaaar! Nasıl olur ama?

pizagor

Zaten NTV yayınlarından başka bir alternatif de kalmadı gibi... Bu konuda NTV yayınlarını ileti yağmuruna tutmaya ne dersiniz, belki başarırız...

Ben kendi adıma 'Kızılmaske ve Mandrake'yi İstiyorum(z)' temalı bir mesaj göndereceğim, hadi bakalım...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Lami Tiryaki

Alıntı yapılan: pizagor - 31 Ocak, 2011, 09:37:06
Zaten NTV yayınlarından başka bir alternatif de kalmadı gibi... Bu konuda NTV yayınlarını ileti yağmuruna tutmaya ne dersiniz, belki başarırız...

Ben kendi adıma 'Kızılmaske ve Mandrake'yi İstiyorum(z)' temalı bir mesaj göndereceğim, hadi bakalım...

Özgür mesajının altına benim imzamı da atmayı unutma. Ben de istiyorum...

Selamlar
Lami

rumar80

Miray çizgi yayınlayacaktı ya!!!! Onlara soralım  ;) :D

V

İpicu vermeden belirteyim ki,izleyeceğiniz Kızılmaske fanatiklerinde hayal kırıklığı yaratabilir.Özellikle de "Kafatası Mağarası" gibi ayrıntılar.Birtek seksi Guran sizi oldukça şaşırtabilir.. :-\
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Bu iki bölümlük geçen sene yayınlanan dizi midir acaba?

Lami Tiryaki

Hatırlatma: İki bölümlük Kızılmaske türkçe versiyonuyla 7 dak sonra CNBC-E'de. 5-12 Şubat tarihlerinde gösterilecek.

Altyazılı versiyonu gece 02.00'deymiş. Videoya kaldık yani :( Yarın izlerim artık...

Selamlar
Lami

Tarkan Kurt

Televizyonun önünde bekliyorum, başlamak üzere.

rumar80

Guran hem uzun, hem sarı tenli, hem de kadın!!!! :(

V

Alıntı yapılan: JuDaS2099 - 31 Ocak, 2011, 12:59:38
İpicu vermeden belirteyim ki,izleyeceğiniz Kızılmaske fanatiklerinde hayal kırıklığı yaratabilir.Özellikle de "Kafatası Mağarası" gibi ayrıntılar.Birtek seksi Guran sizi oldukça şaşırtabilir.. :-\
Alıntı yapılan: rumar80 - 05 Şubat, 2011, 22:36:44
   Guran hem uzun, hem sarı tenli, hem de kadın!!!! :(

Demiştim.Kadın karakter ekleyelim demişler ama neden ?Guran.Guran nevi-sahsına münhasır
bir karakter.Senaristler bu kadar mı kısır düşünceli..
"İstemem,eksik olsun.."

s.b

Bu Kızılmaske bizim Kızılmaske'mizin oğlu oluyor anladığım kadarıyla. Yani yeni nesil bir Kızılmaske.
Bizim Kızılmaske'miz 21. idi bu çocuk ise 22. nesil.
Guran da fena değilmiş hani. Bizim eski bastıbacak Guran'dan daha hoş duruyor.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

komikadam

Arkadaşlar cnbc-e de ki kızılmaskeyi izledim. Ancak kostümü gerçekten çok dandik olmuş. Belki dizinin devamında değişiklik yapılmıştır. Bilemiyorum. Bir de kostüm kullanıcıya insanüstü kuvvet veriyor. Hatta çatıda sukastçiyi de acı kuvvetiyla havalara kaldırıyor vs vs. Ancak cankurtaranın (Şimdilerde ambulans deniyor)içinde döğüşürken nerdeyse yeniliyor. Hatta üvey ailesini öldüren ikiz katillerden sağ kalanıyla bile norrmal bir insan gibi döğüşüyor. Genel anlamda on kaplan gücünde bir hayal kırıklığı bence. Çünkü Kit Walker'de fiziki görünüm sıfır. Kostüm vücuda tam oturmadığı gibi çuval gibi bir görüntü var. Şaşırtıcı merak,saygı, korku uyandırıcı bir etkisi yok. Üstelik normal yaşamında da deşifre olmuş... vs vs... ???