Cennet'lik Çizgi Roman Yarışması

Başlatan ümitkr, 09 Şubat, 2011, 06:14:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ümitkr

İlk Üç'e girerek 5 adet Gerekli Şeyler Yayıncılık Çizgi Roman cildi kazanmak isteyen beyler/hanımlar pamuk eller cebe: Sevdiğiniz hanıma "Cennetteki Yabancılar (Strangers In Paradise)" hediye edin ve...

Sevdiği hanıma Cennetteki Yabancı albümünü hediye eden beyler/hanımlar hediye etme anını bize fotoğrafla belgeleyerek gönderecek, en az 5 satır yazıyla da neden hediye etmeye gerek gördüğünü yazacaklar. Bütün kurallar bunlar.

Unutmayın beyler/hanımlar, Planet Hulk, New Avengers, Vampirella, Watchman, Zombie, Warcraft, Wolverine, 1602 gibi yayınları dilimize kazandıran Gerekli Şeyler Yayıncılık'tan 5 cilt kazanacaksınız. Hangileri... O da sürpriz olsun artık. Bu arada hediye güzel hoş ama daha da önemlisi erkeklerden çok kadınlara seslenen Terry Moore'un eseriyle çizgi romana hanım okuyucu kazandıracaksınız.

İlk Üç'e girerseniz de siz kazanacaksınız!

croplatform@gmail.com adresine göndereceğiniz fotoğraf ve yazılarınızı değerlendirmeye alacak olan jürimiz:

Zeynep Akkuş - Çizgi roman çevirmeni
Simge Kırcan - Çizgi roman araştırmacısı
Sinem Karhan - Sıkı bir okur ve öğretmen
Zeynek Alpaslan - Çizgi roman senaristi

Yarışma ilk başvuru tarihi: Hemen Şimdi
Fotoğraf ve yazı gönderme tarihleri: Her Gün
Son Başvuru: 28 Şubat 2010
Jüri Değerlendirmesi: 1 Mart 2010
Sonuçların Açıklanma Tarihi: 3 Mart 2010

ümitkr

Başvuru süresi 15 Mart'a uzatıldı duyurulur

tommikser

Şu ana kadar kaç kişi başvurdu acaba Ümit abi?

ümitkr

:) Gizli bilgi ama bir defalığına söyleyeyim: 21

21 kere maşşallah

tommikser

OOO çok iyi bir rakam abi.Ben ilk olunca az kişi olduk zannetmiştim.

ümitkr

Dün face'e ekledim bir tane daha. Diğerlerinin çoğunu sergilemeyeceğiz bu kez. Sonradan jüriye ciddi abuklamalar geliyor. Bu arada yeni yazın ne olacak haber vermdin faceden bekliyorum :)

tommikser

10 u sondu sanırım.Bu hafta sonu sağsalim kafayla yazmak istiyorum.Genesis veya başka bir kitap olabilir.Aklımda bir kaç kitap var.En kısa zamanda yollayacam. :D

ümitkr

Alıntı yapılan: gunessemerci - 03 Mart, 2011, 11:32:31
10 u sondu sanırım.Bu hafta sonu sağsalim kafayla yazmak istiyorum.Genesis veya başka bir kitap olabilir.Aklımda bir kaç kitap var.En kısa zamanda yollayacam. :D

facede miyiz? :) tamamdır bekliyorum

mcyz

Ben de katıldım yarışmaya, facebooka sonradan eklenen fotoğraf benimkisi. Kitabı son gün alabildiğim için biraz aceleye geldi ama önemli olan yarışmanın amacı zaten. Gerçi arkadaşımdan ses seda yok hala kitapla ilgili, bitirse de bide ben okusam  ;D

mcyz

Bu yarışma iptal oldu sanırım, bilgisi olan var mı?

ümitkr

Alıntı yapılan: mcyz - 02 Nisan, 2011, 21:12:31
Bu yarışma iptal oldu sanırım, bilgisi olan var mı?

Sensin iptal :) Hatta kazanan... Hayırlı olsun!

Yarışma sonlandı. Ödüller postalanmaya başlanmış:

http://cizgiromanokurlariplatformu.blogspot.com/2011/04/cennetlik-cizgi-roman-yarsmas-sonucland.html

kalidor

:) Mehmet hayırlı olsun, iyi okumalar ;)
Crom! Ölüleri Say...

mcyz

nacho_grande