One Piece - Gerekli Şeyler (Devam ediyor)

Başlatan michel, 24 Şubat, 2011, 23:33:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Hayıııııırrrrr!!!!!!!!!!

Cuma bana One piece aldıracaklar tanrım....
   Alayım gitsin

emre ozdamarlar

Umar abi al gitsin bizlerle de paylasirsin görusunu. bu One piece yillardir en cok satan manga, 2011 senesinde 37 milyon satmis. bu kadar basarili olduguna göre illa okuyucuyu yakalayan kaliteli yanlari vardir diye dusunuyorum.

ömrum yeterse bi gun animesine veya mangasina baslycam ama simdilik bekletiyorum ben bu seriyi, ne anlatiyo da bu kadar seviyo millet diye merak etmeye de devam ediyorum. :)

Gambit

Alıntı yapılan: rumar80 - 12 Haziran, 2012, 21:39:00
  Hayıııııırrrrr!!!!!!!!!!

Cuma bana One piece aldıracaklar tanrım....
   Alayım gitsin

valla ben de dayanamayip death note u aldim bu hafta. Pisman degilim, simdilik

rumar80

Deathnote'u alıyorum zaten. Bana satranç oyunu izliyormuşum havası veriyor. Bazen konuşmalar çok uzasa da şimdilik sorun yok.

darkwood

Alıntı yapılan: dean - 07 Haziran, 2012, 00:19:54
Haftaya geliyor.

Bugün 21.06.12 ve Gerekli Şeyler'in kendi sitesinde 15 Haziran 2012 de yayınlanacağı önceden açıklanan, One Piece ve Naruto'nun 5. sayılarının yayınlanması ile ilgili henüz bir bilgi alamadık.
Yayınevinden bu konudaki son gelişmeleri alabilirsek memnun olacağız.
Darkwood Sakinleri..

tommikser

Son sayıda hızla bitti.Bu manga olayı ruhuma iyice sızmaya başladı.Naruto kadar olmasa bence bu mangada süper.Bir kere ana karakter çok ama çok keyifli.Yanında ki sakar ve eğlenceli yan karakterler ise gerçek anlamda adamı gülme krizine sokabiliyor.

Yani tam olayda aksiyon varken bir bakmışsınız salakça bir konuşmaya başlamışlar vede ne olduğunu anlamadan gülme krizine girmişsiniz.

Mangaları okurken bence üzerine ek bir ibare konulmalı:

Bir anda gülme krizine tutulabilirsiniz dikkatli olun!  ;D ;D ;D

dean

Harun Ça

Harun Ça

10. cilt müjdelendi

[IMG]http://i.imgur.com/sDfv3N9.jpg[/img]

Nami'nin kalpten çağrısını duyan Luffy ve arkadaşları için nihayet Arlong'la karşılaşma vakti! Ancak suya düşen Luffy büyük tehlikededir! Geride kalan arkadaşları onu kurtarmak için her yolu göze alarak dövüşe hazırlanırlar. Gizemli eşsiz hazine "One Piece" hakkında bir okyanus macerası!
One Piece 10 Çok Yakında...

Harun Ça

Japonya'da 70, Amerika'da 67. cilt yayınlandı. Gerekli Şeyler'de inşallah sonuna kadar devam ettirir. Düşününce 600 sayıda daha hikayenin yarısını gelindi yani son için yine bi' ortalama 600 sayımız daha var. Bununda 13 yılda gerçekleştiğini düşünürsek şuan için tek temennim Eiichiro Oda'nın sağlıklı uzun bir hayat yaşaması. Hastalanıp mangaya iki hafta ara verdiğinde çok üzülüyoruz.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Harun Ça

dean

Harun Ça

Gerekli vites yükseltiyor, demek ki satıyor.

dean