Kim kimi döver serisi 2011-2013

Başlatan Carnage, 25 Şubat, 2011, 16:53:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Carnage

Alıntı yapılan: hanac - 11 Şubat, 2012, 21:50:33
Fatih yeni yarışma ne zaman başlıyor ?

Firestorm da olsun bu sefer.

Ve Shang Chi de olsun.  :)

Ufukta bir turnuva gözükmüyor şimdilik. Ama yeni turnuva için önerilerinizi beklerim. Karakterleri güçlerine göre 3 gruba ayırıp ilk grupta hiç süper gücü olmayanlar ya da az süper gücü olanları,ikinci grupta spiderman gibi orta hallileri,son grupta ise lokiler,galactusları toplayarak ayrı ayrı mı yarıştırsak,yoksa başka birşeyler mi yapsak?

pizagor

Alıntı yapılan: pizagor - 24 Kasım, 2011, 13:31:38
Yarışmacılar hangi kriterlere göre belirlenmiştir?

Herhangi bir ön eleme yapılmış mıdır?

Torpil, adam kayırma yapılmış mıdır?

Neden kadınlara yer verilmemiştir?

Neden Conan bu kapsamda değerlendirilmemiştir?

Birileri bu sorulara yanıt vermek zorunda :)

Bu arada comics etabının şampiyonu belirlendikten sonra bir de Fransız - Belçika ekolü için bir de İtalyan ekolü için şampiyonların belirlenmesini talep ediyorum :) Mesela Tenten vs. Red Kit... Süper olur...

En son da tüm ekol şampiyonlarını karşı karşıya getiririz :)

Ben önerilerimi yapmıştım vakti zamanında :)

Düşünsenize bir Druuna vs. Dylan Dog kapışması olsa... Ne muhabbet döner :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Norrin___Radd

Alıntı yapılan: Carnage - 27 Eylül, 2011, 23:01:43
İlk olarak,Marvel Superheroes Secret Wars'ta karşımıza çıkan ve tüm kahramanlarla kötüleri birbirine düşüren -şu anda benim yaptığımın gibi,ama takım halinde dövüştürüyor- The Beyonder mı yoksa Celestials'ın lideri One Above All mu? Hangisi öbürünü eşek sudan gelinceye kadar döver?

One Above All MArvel evreninin tanrısıdır.Beyonder ne kadar güçlü olursa olsun One Above All kadar değil.

Yabancı sitelerde One Above All için ''Tüm karakterler aynı anda saldırsa yine de yenemez'' gibisinden birşey okumuştum.

Ras Al Ghul

Buralar öksüz kalmış yok mu yeni karşılaşma ;D

xmenac

Aylar sonra konuyu tekrar aktifleştiriyorum ama güzel bir konsept olmuş. Bence devam edilebilir, bir önceki turnuvada başta Superman olmak üzere pek çok karakterin olmadığını da dikkate alırsak tekrar böyle bir şey yapmak güzel olabilir. :)

Hatta forumda böyle kıyaslamalar için bir alt kategori yapılsa, turnuvalardan bağımsız olarak iki karakterin kıyaslanmasına yönelik fikirleri almak için konu açılabilir. Şu an Comics Muhabbeti kategorisinde olduğumuz için diğer ekolleri de dahil etmemiz adına böyle bir değişiklik iyi olur. Forum yöneticilerinin dikkatine sunulur. ;D

hanac

Alıntı yapılan: xmenac - 31 Mart, 2015, 18:19:02
Bence devam edilebilir, bir önceki turnuvada başta Superman olmak üzere pek çok karakterin olmadığını da dikkate alırsak tekrar böyle bir şey yapmak güzel olabilir. :)

Sen bu işi üstlenip devam etmek ister misin ?  :)

Buyur başlık senin.  ;D

xmenac

Oo teşekkür ederim layık gördüğünüz için Hasan Bey. Gerekli hazırlıkları yapıp hemen güzel bir şey organize etmeye çalışayım ben. ;D

Bir kaç kaynak inceleyip hem birbirine yakın karakterleri seçmeye çalışayım, hem de her anket için karakterler hakkında kısa birer biyografi geçecek kadar bilgim olsun.

hanac

Alıntı yapılan: xmenac - 31 Mart, 2015, 19:35:03
Oo teşekkür ederim layık gördüğünüz için Hasan Bey. Gerekli hazırlıkları yapıp hemen güzel bir şey organize etmeye çalışayım ben. ;D

Bir kaç kaynak inceleyip hem birbirine yakın karakterleri seçmeye çalışayım, hem de her anket için karakterler hakkında kısa birer biyografi geçecek kadar bilgim olsun.

Ok. Beklemedeyiz.  :)

darkwood

Bu köşeyi de tekrar hareketlendirmenin vakti gelmişti, yeni rakipleri ve eşleşmeleri merakla bekliyorum.  8)
Darkwood Sakinleri..

xmenac

Konu bütünlüğünün bozulmaması ve içeriğin karışmaması için yeni bir konu açtım. Yeni eşleşmeler için herkesi buraya alalım ;D :
http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,9179.0.html