Kim kimi döver serisi 2011-2013

Başlatan Carnage, 25 Şubat, 2011, 16:53:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yunusmeyra

gandalf çok iyi bir"güç" özetlemesi yapmış..benim örnek verirken koyduğum sayfa örneklerinden özellikle amazing spider-man 230 sayıya ait ve bizim aslında seksenlerde bilka örümcek adamda okuduğumuz macerada örümcek daha bir kaç sayfa öncesinde "juggernaut"'ı petrol tankeri ile havaya uçurmuş ancak haklıyamamıştı..sonra bir "taşeron firmanın" yeni döktüğü ıslak beton içinde haklamıştı(mı?)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Gandalf

Ve karılaşmanın sonucu , Hulk Affetmez.

yunusmeyra

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Berkdinho

Alıntı yapılan: Carnage - 24 Eylül, 2011, 01:39:32
Alıntı yapılan: Berkdinho - 22 Eylül, 2011, 23:09:41
   Galactus'un Darkseid'ı alt edeceğini düşünüyorum.Ama Darkseid'la ilgili fazla bilgim yok.Dolayısıyla fazla objektif yaklaşamadım olaya.İleriki anketler için Hulk'la Juggernaut'u kapıştırmayı düşünür müsün Fatih Abi ?  ::) Bu iki karakterin kapışması oldukça ilgimi çekti ve sonuçlarını da merak ediyorum.

Yahu Berk aramızda psişik bir bağ mı var? Tesadüfün bu kadarı olur. Sıradaki ankete ya onları ya başka iki çifti koymayı düşünüyordum ve Juggernaut ile Hulk da karar vermiştim. Evet bunu bir mucize olarak kabul ediyorum ve Juggernaut ile Hulk'ı birbirine düşürmeye karar veriyorum.

Superman,Sentry ve türevlerinden biri koyulmadığı sürece Hulk'ın gücüne yaklaşabilecek tek insanoğlunun Juggernaut olduğunu düşünmüştüm.Ama güzel bir mucize olmuş.
   Galactus kadar kolay işaretlediğim bir kapışma olmadı.Biri '' İnanılmaz '' diğeriyse '' Durdurulamaz ''...Gerçekten de muhteşem bir kapışma...Ama bana göre az bir farkla Hulk Juggernaut'u devirir ve yoluna devam eder.
The Right Man When Things Go Wrong

rumar80

Hulk is the strongest there is.

Carnage

Yeterince oy verilmiş,zaten daha da oy verilse pek değişmez genel eğilim belli. Hani bu maç sabaha kadar oynansa da skoru değişmez denir ya,işte öyle bir şey. Sonuçlar:

Hulk kazanır 16 oy(94.1%)
Juggernaut kazanır 1  oy (5.9%)

Yeni karşılaşmamızın oyuncuları da ağır toplar:

V

Lord Magneto'nun karşısına metal zırhla çıkmak pek akıl karı değil. ;D
"İstemem,eksik olsun.."

Berkdinho

Dr. Doom her ne kadar çok güçlü olsa da bu ikisi güreşçiler gibi biraz birbirlerini tartarlar; ondan sonra da Engin Abi'nin dediği gibi, Magneto Doom'un kafasını Doom'un maskesiyle birazcık(!) ufalar ve Magneto X-Men ile savaşına devam eder.
The Right Man When Things Go Wrong

rumar80

Master of Magnetism vs master of everything
  Dr Doom Doombotları Magneto'nun üstüne salar, o doombotlarla dövüşürken biraz büyü biraz teknoloji Magneto'nun ayakları yerden kesilir.

Carnage

Dr.Doom ve Magneto kapışmasının galibi kim olur sorusuna

1 üyemiz Dr.Doom kazanır  (10%)
9 üyemiz Magneto kazanır demiş(90%)

Şimdi çok daha üst seviyedeki adamlar kapışacak...

Carnage

İlk olarak,Marvel Superheroes Secret Wars'ta karşımıza çıkan ve tüm kahramanlarla kötüleri birbirine düşüren -şu anda benim yaptığımın gibi,ama takım halinde dövüştürüyor- The Beyonder mı yoksa Celestials'ın lideri One Above All mu? Hangisi öbürünü eşek sudan gelinceye kadar döver?

HacıGeraltEmmi

Bu arkadaşlar bana yabancı... Gene de mavi köstümlü arkadaştan yana oy vermiş olayım ;D
"Tanımadığın adama ne oy veriyorsun kardeşim >:( " derseniz oyumu geri alma hakkımı saklı tutuyorum

V

Beyonder, Galactus-Odin sikletinde.Ağır basıyor...
"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Alıntı yapılan: JuDaS - 27 Eylül, 2011, 23:23:14
Beyonder, Galactus-Odin sikletinde.Ağır basıyor...

Engin'e günvenerek Beyonder dedim.

1'e 3 veriyormuş iddaaya baktım.  :)

hennessy

Bende Hasan abiye güvenerek Beyonder  dedim :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları