İkmal İstasyonu

Başlatan rumar80, 27 Şubat, 2011, 00:50:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sefik

rumar80

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 02 Mart, 2011, 12:28:29
Güneş'le tanışmak için sabırsızlanıyorum. ;D Günde 2 mesaj yazılan konuya bir ileti yazdı, konu patladı gitti  ;D ;D ;D
Şaka tabi ki alınganlık yapma...

Dinamit konuldu, patlamaya bırakıldı. Sonuç ortada

sefik

Alıntı yapılan: banac - 02 Mart, 2011, 13:08:44
bende cin'deyim, guangzhou'da :) sen neredesin?
yok artik :o
ben de!

pearl jam

ikmal istasyonundan sipariş ettiğim kitaplar dün elime ulaştı.

bu siparişle ilgili "sipariş ettiğiniz kitapların bazıları stoklarımızda bulunmamaktadır" şeklinde bir mail almış ve bu kitapların sitede hala satışta gözükmesi üzerine burada site ile ilgili olumsuz görüş beyan etmiştim ancak sanırım o mail yanlışlıkla atıldı çünkü siparişini verdiğin tüm kitaplar elime ulaştı. diğer arkadaşların belirttiği gibi ersin burak ve western çizimleri de hediye olarak bana da gönderilmiş. teşekkür ediyorum. buradaki tartışmalarla ilgili görüşlerimi de paylaşmak isterim:

- İzmir'de bulmakta zorlandığım, bulduğum yerlerde de 20-TL ye satılan borgiaları 10-TL ye satın aldım. 15-TL lik yürüyen ölüleri de 8.5-tl' ye. Bu fiyatları İzmir de başka yerde bulmama imkan yok. Fiyat ve bütçe sebepleriyle almayı ertelediğim çizgi romanları daha kısa sürede alabilirim bu da yayınevlerinin ihtiyacı olan sıcak parayı sağlar. Alan memnun satan memnun. Bu yüzden bu siteyi çok önemsiyorum ve ilk siparişimde yaşadığım bazı aksaklıkların da site oturdukça ortadan kalkacağına eminim. 

- Sitenin görselliği ve işleyişiyle ilgili Lami Bey in görüşlerine de aynen katılıyorum. Bir de ileride kredi kartı ile ödeme ve taksit imkanı da olursa ( peşinden daha pahalı da olsa ) çok güzel olur. Özellikle yayın sayısı arttıktan sonra kitapları çıktıkları gibi almayıp d&r dan veya diğer sitelerden ayda bir toptan bir şekilde taksitle alan kişi sayısı da arttı diye düşünüyorum. ( ve görüyorum )

- Sahafların satışları internetin yaygınlaşmasıyla zaten eskiye nazaran azalmıştır diye tahmin ediyorum. Bu site internetten yapılan satışları toplasa yeter. Sonuçta herkes İstanbul da yaşamıyor.

- Gördüğüm kadarıyla Fuat Bey forumları en yakından takip eden yayınevi sahibi, bu açıdan da takdiri hakediyor.  Aslında takdirlik bir şey değil yaptığı, bu kadar kısıtlı bir piyasada işin gereği ama hayretle izliyorum ki çoğu yayınevi sahibi okuyucuyla iletişime geçmekten imtina ediyor. Örneğin resimliroman sitesinde borgia başlığında 2009 (!) yılından beri 3. kitabın ne zaman çıkacağı 3-4 kere sorulmuş ama marmara çizgiden kimse lütfedip cevaplamamış. Yahu bu kadar mı zor? anlamıyorum kime satacaksın o kitapları, 2 satır cevap vermek bu kadar mı zor? gerekirse bu sene çıkmayacak, planlarımızda yok falan de ama bişey söyle.. Okura saygısızlıktan başka bir şey değil. Haberim yok forumdan da diyemezsin hepi topu 3-4 tane forum sitesi var bir zahmet takip edin onları da.

SARACEN

İlk siparişimi ikmal istasyonundan verdim. Benim de site için naçizane fikirlerim olacak. Bunlardan biri mesela bazılarımız set alışveriş yapmak istiyor olabilir. Örnek vermek gerekirse Lal klasik serilerin tamamı ya da özel serilerin tamamının paket halinde ve daha uygun fiyatlı toplu satışı yapılabilir. YKY Red Kitler Remiz Kitabevi Asteriksler NTV yayınları Turkuaz yayınları Tarkanlar Star Wars serileri vs de eklenebilir ve bunlar da set olarak satılabilir. Belirli miktarların üzerinde siparişlerde ektra indirimler veya kuponlar sağlanabilir. Bu saydıklarım özellikle koleksiyon yapan kişilerin geriden eksiklerini kolay tamamlarını sağlar hem de yayınevlerinin elinde birikmiş stokların ve eski sayıların erimesine yeni sayıların finsmanına yardımcı olur.
Mesela Red Kitlerin kutulu vers. piyasada yok ya da zor bulunuyor YKY larıyla anlaşılarak setler halinde uygun paket fiyatlarıyla sunulsa hem fiyat hem de çeşit zenginliği ve çekicilık sağlanır.
To Boldly Go Where No Man Has Gone Before

emre

İlk siparişim bugün elime ulaştı. Sipariş elime ulaşana kadar bir kaç kez e-posta ile muhabbetimiz oldu sağolsun Fuat bey sorularımı cevapsız bırakmadı. Bu siparişim ile gözüm arkada kalmadan ikmal istasyonundan sipariş verebileceğime ikna oldum. Umarım sitenin içeriği gün geçtikçe daha da zenginleşir.

V

Gerekli Şeyler'den eksiği olanların dikkatine.İkmal İstasyonu'nda Gerekli
Şeyler'in ürünlerinde %50 kadar indirim var.Malesef bu indirime Vampirella'nın
ve Watchman'in  hard cover ciltleri dahil değil. :(
"İstemem,eksik olsun.."

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: JuDaS2099 - 13 Nisan, 2011, 00:28:58
Gerekli Şeyler'den eksiği olanların dikkatine.İkmal İstasyonu'nda Gerekli
Şeyler'in ürünlerinde %50 kadar indirim var.Malesef bu indirime Vampirella
ve Watchman hard cover ciltleri dahil değil. :(

Şansa bak oradaki yayınların hepsini almıştım; ama almayan arkadaşlar için çok iyi olacak...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

1001roman

RTUZEL'den alıntı..."Örnek vermek gerekirse Lal klasik serilerin tamamı ya da özel serilerin tamamının paket halinde ve daha uygun fiyatlı toplu satışı yapılabilir. YKY Red Kitler Remiz Kitabevi Asteriksler NTV yayınları Turkuaz yayınları Tarkanlar Star Wars serileri vs de eklenebilir ve bunlar da set olarak satılabilir. Belirli miktarların üzerinde siparişlerde ektra indirimler veya kuponlar sağlanabilir"
Bu söylediklerinizin tamamını ve daha fazlasını yapabiliriz.İhtiyaçlarınızı bildirirseniz sizlere tüm çizgi romanlar ile ilgili indirimli fiyatlar teklif edebilirim.Şu anda sitede kredi
kartı uygulaması yok.Yakın zamanda da olacak gibi değil.Ama biz ciddi miktardaki alımları kredilendirebiliriz.Her geçen gün iyiye giden siteye olan desteklerinize teşekkür ederim.
Fuat AKTÜRE

1001roman

Arkadaşlar,
Az önce unuttum.Dün elimize ulaşan "CREEPY" muhteşem.Büyük boy,hard cover ve kuşe kağıt.Öyle bir edisyon ki takdir etmemek imkansız.Orijinallerinin içinde yer alan ilanlar bile Türkçe.Kendi adıma tebrik ediyorum LAL yayınlarını.
Sizlere de acilen edinmenizi öneriyorum.

pearl jam

fuat bey sitenizden verilen siparişlerde kargo ücretinin durumu nedir?

emre

Alıntı yapılan: pearljam - 15 Nisan, 2011, 17:55:48
fuat bey sitenizden verilen siparişlerde kargo ücretinin durumu nedir?
bende bir önceki siparişimde kargo ücreti ödememiştim fakat geçen gün verdiğim siparişte kargo ücreti 5 TL olarak eklendi. ptt ile olan ücretsiz kargo anlaşması bitti diye içimden geçirdim. keşke ptt kargo yanına başka kargo seçeneği eklense ikmal istasyonuna.

yalcinerol345

belli bir rakkamın üstünde kargo ücreti yok,Ben 66 TL.lik sipariş verdim,kargo ücreti yoktu

rumar80

Ne kadar olduğun ilişkin bir bilgi var mı sitede?

yalcinerol345

31,5TL.lik alışverişte kargo ücreti yok.Deneme yanılma yoluyla öğrendim.Zannedersem alt sınır 30,00TL.