İkmal İstasyonu

Başlatan rumar80, 27 Şubat, 2011, 00:50:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emre

Alıntı yapılan: JuDaS2099 - 28 Nisan, 2011, 18:24:56
Bugün 3. siparişim elime geçti.Paketleme ve hediyeler için teşekkür.Baskıdan yeni çıkmış Sandman 8'i soğutmadan okuyayım hemen.

Alıntı yapılan: Huma - 28 Nisan, 2011, 18:37:26
2. sipariş de başarıyla sonuçlandı. Paketleme iyiydi. Kargo bedavaydı. Daha ne olsun...

Engin abi ve Huma benim volto nascosto'nun kapakları sizlere karışmış olmasın  ;D benim paketten çıkmadı kapaklar. ayrı bir merak ediyodum varya kapakları   :-[  bu arada 2 güzel kartpostal için bende teşekkür ederim ama volto'nun kapaklarını isticem bi daha ki sipariş ile göndertir zaten Fuat bey  ;D

V

Volto'nun kapakları benim kargodan çıktı.Ama ben de Volto siparişi vermiştim.
Yanlız ekstradan Greystorm kapakları da çıktı ne hikmetse.Sipariş etmediğim halde.  ;D
"İstemem,eksik olsun.."

emre

Alıntı yapılan: JuDaS2099 - 28 Nisan, 2011, 19:01:21
Volto'nun kapakları benim kargodan çıktı.Ama ben de Volto siparişi vermiştim.
Yanlız ekstradan Greystorm kapakları da çıktı ne hikmetse.Sipariş etmediğim halde.  ;D

Engin abi ya çok şanslısın yada gerçekten bir karışıklık olmuş ama iyi olmuş senin adına. Biz böyle yazıyoruz ama en sonunda kimseye bir şey göndermiyecekler sipariş dışında ;D Güzel mi bari Volto'nun kapakları aklım Volto'nun kapaklarda kaldı ::)

V

Sitede Tarkan'ın da satışlarına başlamışlar.%30 indirimli olarak.
Daha önce indirimli olan Greystorm 1 ve 2. ciltlerinin fiyatını(12-13tl. idi sanırım) da 18Tl. ye yükseltmişler.
"İstemem,eksik olsun.."

pearl jam

Özellikle İstanbul dışında yaşayanlar için çizgi roman alışverişinde önemli bir seçenek olduğunu düşündüğüm siteyle ilgili bir isteğim var. Sitede kitapları satılan yayınevlerinin piyasadaki tüm kitaplarının satışta olmasını istiyor ve diliyorum. Mesela Marmaranın çıkardığı enki bilallerden sadece animalz satışta, diğerleri yok. Çizgili düşlerden thorgallar yok vs. vs.

1001roman

Selam arkadaşlar,
En kısa zamanda tüm yayınevlerinin kitaplarını sitede bulabileceksiniz.
Ayrıca çizgi roman ile ilgili birçok obje de yer alacak.Olması gereken hale getirmek için yoğun çalışıyoruz.
Fuat AKTÜRE

V

İkmal İstasyonu'nda Gerekli Şeyler çizgi romanlarında %60'a varan indirimler var.. :o
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Gerekli şeyler New avengers sayı 2'yi kendi mağazasında 10TL'sına satıyor diye duydum. :o ???

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 18 Haziran, 2011, 21:08:20
   Gerekli şeyler New avengers sayı 2'yi kendi mağazasında 10TL'sına satıyor diye duydum. :o ???
5-6 gün önce aldım üstü fiyattı.

V

Site bir süredir güncellenmiyor Fuat Bey?
Sony Ringo ve Karaoğlan'ı piyasaya vereli 2 hafta olacak;sitede henüz yoklar! :(
"İstemem,eksik olsun.."

pearl jam

İkmal istasyonu şu anda sadece 1001 romanın ürünlerini satıyor. Bu şekilde devam mı edecek acaba bilgisi olan var mı? Benim için iyi bir alternatif olmuştu halbuki.

alan ford

Alıntı YapSelamlar
Öncelikle hepinize teşekkür ederim.Bence de Greystorm çok daha uzun sürebilirmiş ama belli mi olur  :D
Sizlere bir yaz sürprizimiz var arkadaşlar...
1-30 Ağustos arası 1001roman etiketli tüm ürünlerde çok ciddi indirimler var.Ancak bu  indirim sadece " www.ikmalistasyonu.com" adresinde...
Eylül ayından itibaren yine diğer yayıncıların kitaplarını sitede bulabileceksiniz...
Kalın sağlıcakla
Fuat AKTÜRE

;)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

pearl jam

ben bu mesajı görmemiştim  :) teşekkürler.

Berkdinho

Siteye Not defterleri başlığı altında, 10 adet eski Türk filminin afişleri eklenip satışa konmuş.Biri Battal Gazi'nin İntikamı, diğerleri farklı türlerden...
The Right Man When Things Go Wrong

tommikser

Fuat abiyle demin konuştum istasyondan alışveriş yapan arkadaşların bazı siparişleri gecikmiş.Bir sorun olmazsa bayramdan önce sipariş veren arkadaşlara siparişleri yetiştirilmeye çalışılıyormuş.Gecikmeler taşınmadan dolayı olmuş.Alan arkadaşların bilgisi olsun.Merak etmesinler.

Yeni yayınlarda eylül ayına yetiştirilmeye çalışılıyormuş.Yani az kaldı ;D