İkmal İstasyonu

Başlatan rumar80, 27 Şubat, 2011, 00:50:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aa

Biraz önce ikmal istasyonuna girmek istedim. "suspended" uyarısı çıkıyor. Bilgisi olan arkadaş var mı acaba?
Esse Gesse Hayranı...

gamlıbaykuş

Evet ben de baktım, site çökmüş galiba ya da artık kullanılmayacak...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

aa

Bu tür aksaklıklar okuyucunun güvenini sarsıyor ve problem yaşamaktan korkuyoruz. En garantili yer yine İlyas galiba.
Esse Gesse Hayranı...

hanac

Site şu anda açılıyor.

tommikser

Faydalı sitelerde ismimiz yok  ;D ;D ;D ;D

rumar80

Küçük şeylere takılmayalım bence...

tommikser

Valla e dergimizi okuyorum hiç bir şeyi takamam ;D ;D ;D

a5555

Şimdi girdim açılmış

mutarad

1001 roman ürünlerinin satıldığı İkmal istasyonu internet sitesi, bu ürünler için oldukça uygun hatta büyük ihtimalle çoğu kitabında en ucuz fiyatları sunuyor. Örneğin, dün Volto Noscosto tam set siparişi verdim(7 adet kitaptan oluşan tam set) Kargo ücreti ve kapıda ödeme farkı almadan toplam 71TL'ye bugün teslim ettiler. Hem çok hızlı, hem de çok güvenli ve ucuz buldum açıkçası. 1001 roman ürünlerini satın almayı düşünenler değerlendirsin. (Not: Halihazırda sadece kapıda nakit ödeme seçeneği var.)
İnsan için, diğer insanlar yollarına serilmiş irili ufaklı taşlardır. Çoğunun farkına ancak çarptığımızda varırız. Taşları biriktiren koca bir bina diker ölene kadar... Taşları atan ise ölür kalır, taşları bitirene kadar...

DAMPYR

orası bir ara durmuştu ses seda yoktu.ürün satıyorlar ama nedense kendilerine ait birtek yeni ürün yok.nerde Julia haziran ayı geldi hala çıkacak.... >:( :-\ :'(

darkwood

Alıntı yapılan: mutarad - 07 Haziran, 2012, 14:59:46
1001 roman ürünlerinin satıldığı İkmal istasyonu internet sitesi, bu ürünler için oldukça uygun hatta büyük ihtimalle çoğu kitabında en ucuz fiyatları sunuyor. Örneğin, dün Volto Noscosto tam set siparişi verdim(7 adet kitaptan oluşan tam set) Kargo ücreti ve kapıda ödeme farkı almadan toplam 71TL'ye bugün teslim ettiler. Hem çok hızlı, hem de çok güvenli ve ucuz buldum açıkçası. 1001 roman ürünlerini satın almayı düşünenler değerlendirsin. (Not: Halihazırda sadece kapıda nakit ödeme seçeneği var.)

Siteyi az önce tekrar inceledim. 1001 roman'ın tamamında olmasada bazı yayınlarında indirimler var. İhtiyacı olan arkadaşlar alabilir.

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 07 Haziran, 2012, 18:16:52
orası bir ara durmuştu ses seda yoktu.ürün satıyorlar ama nedense kendilerine ait birtek yeni ürün yok.nerde Julia haziran ayı geldi hala çıkacak.... >:( :-\ :'(

Julia'nın 3.sayısı 1001 romandan çıkarsa, bu serinin devamı İlker Özer'den gelecek.
Julia'nın diğer Almanak sayıları ise 1001 romandan gelebilir.
Umarım çok daha fazla uzamadan Julia ve Tex Almanak sayıları artık yayınlanır...
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Julia'nın 3.sayısı 1001 romandan çıkarsa, bu serinin devamı İlker Özer'den gelecek.
Julia'nın diğer Almanak sayıları ise 1001 romandan gelebilir.
Umarım çok daha fazla uzamadan Julia ve Tex Almanak sayıları artık yayınlanır...
[/quote]

Peki İlker Özer'in 1001 Roman Adına 3.cildi yayınlayıp sonra kendi firması adına devam etme imkanı yokmu... ???

darkwood

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 07 Haziran, 2012, 18:47:25
Peki İlker Özer'in 1001 Roman Adına 3.cildi yayınlayıp sonra kendi firması adına devam etme imkanı yokmu... ???

3.sayıyı uzun zamandır 1001 roman hazırladığından böyle bir imkan şu an için yok.
Darkwood Sakinleri..

HacıGeraltEmmi

Geçen haftasonu Brendon 5 çıkacak denmişti diye hatırlıyorum, yanlış mıyım?

hanac

İkmal istasyonunda güzel indirimler var.

Volto Nascosto tam takım 7 cilt - 30 TL

Greystorm tam takım kutulu 4 cilt - 40 TL

http://www.ikmalistasyonu.com/#