KULL - Çizgi Düşler

Başlatan Underfined, 03 Ocak, 2011, 18:37:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Alıntı yapılan: kalidor - 31 Mart, 2012, 13:04:23
Özer Sahaf ise siyah beyaz ve orjinali 448 sayfa olan Savage Sword of Kull'u yayınlayacak. İngilizcesinin fiyatı 13gezegen'de 36 TL.

Bakalım Özer Sahaf bu fiyatın ne kadar altında kalacak ???
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kalidor

Kull hakkında geçen sene forumda açılan başlık. Ka Na'ma Kaa lajerama;) Bu efsunlu sözcükler her insanın doğumunda bilinçaltına gizlenmiştir, o sebeple tanıdık gelebilir:)

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3035.0.html
Crom! Ölüleri Say...

Nightrain

Alıntı yapılan: pizagor - 02 Nisan, 2012, 13:09:07
Alıntı yapılan: kalidor - 31 Mart, 2012, 13:04:23
Özer Sahaf ise siyah beyaz ve orjinali 448 sayfa olan Savage Sword of Kull'u yayınlayacak. İngilizcesinin fiyatı 13gezegen'de 36 TL.

Bakalım Özer Sahaf bu fiyatın ne kadar altında kalacak ???

Umarım makul bir fiyat çekerler. Orjinali 36 TL ise, bu da bi 33 TL olur gibime geliyor.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

kalidor

Crom! Ölüleri Say...

darkwood

Kull'dan da haber alamaz olduk. Bu ay telif süresi doluyordu.  ???
Son gelişmeler için İlker Özer'i de toplantıda ziyaret edeceğiz artık.
Darkwood Sakinleri..

darkwood

İlker Özer in çıkardığı Kull "Albüm 1" yayınlandı ve dün Kadıköy sahaflarında satışa sunuldu. Arkadaşlara duyurulur..
Darkwood Sakinleri..

kalidor

Sanırım albümü (Kull'un Vahşi Kılıcı-1) ilk alanlardanım. Fiyatı Büyülü Rüzgar'da 25 TL. 443 sayfa ve içinde tam 30 macera ve 1 tane de 2 sayfalık inceleme yazısı var.  Toplam Kull külliyatı 2 albüm. İkincisi de önümüzdeki yıllarda yayınlanır büyük ihtimal. Teşekkürler Özer Sahaf.
Crom! Ölüleri Say...

kandorlu

Bu güzel bir haber oldu yarın Kadıköydeyim new avengers 3 de çıkarsa ikisini birlikte alırım teşekkürler.

gamlıbaykuş

Özellikle de cildi bölmeden yayınladıkları için teşekür etmek lazım. İlker abi'ye çalışmalarında başarılar dilerim. Oldu olacak Kızıl Sonya'nın da klasiklerini yayınlasın tadından yenmez vallahi :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

tommikser

Sert kapağının dehşet olacağını düşünüyorum 50 adet çıkaracağını da biliyorum.Abi unutma 18 numara benim ona göre ;D

Gambit

Alıntı yapılan: kalidor - 22 Nisan, 2012, 23:14:34
Sanırım albümü (Kull'un Vahşi Kılıcı-1) ilk alanlardanım. Fiyatı Büyülü Rüzgar'da 25 TL. 443 sayfa ve içinde tam 30 macera ve 1 tane de 2 sayfalık inceleme yazısı var.  Toplam Kull külliyatı 2 albüm. İkincisi de önümüzdeki yıllarda yayınlanır büyük ihtimal. Teşekkürler Özer Sahaf.

Az laf, kaliteli ve guzel is.
İste budur. Bravo Ozer yayincilik

Nightrain

Süper haber. Beklediğimden daha düşükmüş fiyatı. Bir an önce okumak için sabırsızlanıyorum.

Nightrain

Kull'u internette bulamıyorum. Dağıtımı yapılmadı mı acaba?

gamlıbaykuş

Ben de Hard Cover'ını bekliyorum, umarım fazla bekletmez İlker abi :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

esattr

Kull tam bir klasik olmuş... Kull'u da son sayfasındaki "yakında" diye verilen müjdeyi de beğendim.