Martin Mystere Klasik Maceralar

Başlatan alan ford, 30 Nisan, 2011, 21:07:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mister NO

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 30 Eylül, 2011, 18:53:27
Sonra (Cilt 29)nihayet DE yayınlarına ulaşıyor sayı 113-Java Javaya karşı(Lal kitap özel seride yayınlanmış)sayı 114-Kahin(Lal kitap özel seride yayınlanmış)sayı 115-Uçan Kentin Savaşçıları(DE yayınlarında yayınlanmış) sayı 116-Gökyüzündeki Kent(DE yayınlarında yayınlanmış) sonraki ciltler AD DE yayınları ve Lal Özel Seri olarak devam edecek.ve aksoy yayınlarına ulaşacak ondan sonrada Lal Kitap yeni seriye geçecek...... ;)

Martin Mystere KM kaçıncı ciltte şu anda çıkan yeni seriye geçecek bilgisi olan var mı?

hennessy

Martin Mystere KM kaçıncı ciltte şu anda çıkan yeni seriye geçecek bilgisi olan var mı?
[/quote]

Şu an 112 sayı yayınlandı bu ay sonu çıkacak albüm ile 116.sayıyı bitirmiş olacağız.Klasik seri yanlış hatırlamıyorsam 278 sayı son kitapta aşağıdaki gibi

Not : Ondan sonra tam maceralar başlıyor 160 sayfalık yanlış hatırlamıyor isem
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Mister NO

Alıntı yapılan: hennessy - 17 Haziran, 2012, 09:14:23

Şu an 112 sayı yayınlandı bu ay sonu çıkacak albüm ile 116.sayıyı bitirmiş olacağız.Klasik seri yanlış hatırlamıyorsam 278 sayı son kitapta aşağıdaki gibi

Not : Ondan sonra tam maceralar başlıyor 160 sayfalık yanlış hatırlamıyor isem
[/quote]

Teşekkürler bilgi için.Ancak ben şunu merak ediyorum. KM'lerde şuanda Özel sayılar,AD yayınlarından çıkanlar vb yayınlanıyor. KM'lerde kaçıncı cilte gelince şu anda çıkan yeni serinin 1.kitabı yer alacak?

alan ford

Yeni Martin 168. sayıdan başlamıştı. Yani KM 42'den sonra yeni seriye ulaşılacak.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hennessy

Aldık arşivimize koyduk böylece özel seride artık klasik seri içinde Martin Forever......

hennessy

M. Mystere KM 31

On Yıl Sonra
Sonu Gelmeyen Anı
Programlanan adam
Kaderde Yazılı

aldık arşive koyduk okuduklarımda var ama tekrar okuyacağım.

hennessy

Kaderde Yazılı

Martin Amcadan güzel bir hikaye daha.Yaşadığımız hayatta karşımıza çıkan olaylar.Bir yere bir saniye yada bir dakka sonra gitsek nelerin değişeceği.Yaptığımız olayları yapmasak bugün hayatımızda olan kişilerin olmaması gibi.Kaderin çizdiği yolda yaptıklarımızla başka kişilerin kaderlerinide belirlediğimize kadar ilginç olaylarla ilgili güzel bir hiakye idi.

pizagor

Alıntı yapılan: alan ford - 17 Haziran, 2012, 10:45:35
Yeni Martin 168. sayıdan başlamıştı. Yani KM 42'den sonra yeni seriye ulaşılacak.

Sevgili Doğa'nın belirttiğine göre 11 sayı sonra KM serisi yeni seriyi yakalıyor ama son 2 KM'de Lal tarafından yayınlanmış maceralar da vardı. Acaba özel seriden mi bunlar, özel seride bir sıralama var mıydı, özel seriyi toplamış olanların artık KM'leri almasına gerek yok mu, forumda bir yerde bunun açıklaması var mıydı acaba?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

alan ford

Yayınlananlar özel seriden Özgür. Özel Seri sıralı yayınlanmadığı için ben 42'ye kadar alacağım. Ama daha 10. kitaptayım  :'(

Özel seri sıraları için ilk beş sayıyı yazayım

Özel Seri 1 : No :97
  Özel Seri  2  No :98
  Özel Seri  3  No : 97 (muhtemelen 99 yanlış yazılmış )
  Özel Seri  4  No : 131
  Özel Seri 5   No :107

gerisini üşendiğim için yazamıyorum. Ama böyleyken böyle :D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Ama yavaş yavaş Martin amcanın sıkıcı maceralarına yaklaşıyorsunuz ona göre....

hennessy

Bende düşünüyorum yeni seriye geçince alıp almamakta kararsızım çünkü okuduklaırm içinde çok azı iyi idi (2 aylık serileri katmıyorum onun iyi ortalaması bana göre daha iyi) 11 sayının tamamlanmasına 2 ayda bir yayınlandığı için 22 ay var o zaman düşünürüz.Ama klasik serinin yeri ayrı bende.

yalcinerol345

Benim için güzel maceralar 25.ciltte bitti.Toplam yüz sayı kütüphanemde öyle güzel duruyor ki.

demirbaş yayıncılık

Doğrudur bundan sonra martin bir sanat tarihi dersi gibi devam ediyor çok sıkıcı ve çok az güzel macera kaldı.

DAMPYR

Alıntı yapılan: demirbaş yayıncılık - 07 Kasım, 2012, 14:19:25
Doğrudur bundan sonra martin bir sanat tarihi dersi gibi devam ediyor çok sıkıcı ve çok az güzel macera kaldı.
Aynı fikirdeyim Martin Kalan sayılarda bir kaç sayı hariç Hep fantastik hikayelere kaçtığı için eski Martin tadı vermiyor.... :-\ :'( >:(