Güzellikler

Başlatan pearl jam, 08 Mayıs, 2011, 00:25:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

"İstemem,eksik olsun.."

darkwood

Teks'in Afrikalılarla birlikte savaştığı resmin macerası hangisiydi, çıkaramadım.
Kara kıyıların kraliçesi Belit'in memleketine gittiği zamanda geçen bir maceramıydı acaba. Hımm  ???
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Onlar zenciden çok Seminollere benzemiyor mu?

darkwood

Kızılderililerden daha çok, afrikalı yerli karışımı melez bir grup gibi görünüyor.  :)
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Abbas bu konuda bilgilendirme yapmanı bekliyoruz.

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: rumar80 - 26 Mayıs, 2011, 18:41:26
   Onlar zenciden çok Seminollere benzemiyor mu?

Alıntı yapılan: darkwood - 26 Mayıs, 2011, 18:51:23
Kızılderililerden daha çok, afrikalı yerli karışımı melez bir grup gibi görünüyor.  :)

Ayrımcılık yapmayalım lütfen  ;D Şaka bir yana, kabile hakkında bilgim yok, herhangi bir macerada böyle bir sahneye denk gelmedim ;D Bu güzelim tabloda takıldığınız şeye bakarmısınız allasen  :D

rumar80

Tabloyu nasıl sindirmişiz ki, en ince detayını hazmediyoruz.
  Ayrıca sevgili Abbas Şeytan ayrıntıda gizlidir.  ;)

V

Alıntı yapılan: JuDaS2099 - 26 Mayıs, 2011, 21:28:39
Bu odanın sahibini hatırlayan var mı?

Alıntı yapılan: nacho_grande - 27 Mayıs, 2011, 00:00:32
Engin: Vincent Van Gogh  :P

Tabloları günümüzde milyon dolarlar eden bu sanatçının bütün yaşam alanı bu odasıydı.
Acımasız hayata  karşı kulağını keserek tepki veren duyarlı bir sanatçı Van Gogh..
"İstemem,eksik olsun.."

nacho_grande

Zaten ölmeden para kazanabilmiş şunun şurasında 2 tane büyük ressam var: Dali ve Picasso.

V

Tolstoy'da büyük bir yazardı ve Van Gogh misali sade bir hayat yaşardı.
Karısı onun bu halinden şikayetçiydi.Ün,şöhret,para istiyordu karısı.Tolstoy ise bir parça huzur.
10 çocuk sahibi olduğu karısının dırdırından bıkan Tolstoy 82 yaşında evini terkederek yollara düştü.
Huzurlu yürüyüşünde bir tren istasyonunda acımasız hayata  veda etti.Nedense aklıma geldi..
"İstemem,eksik olsun.."

nacho_grande

İyi sabretmiş o yaşa kadar :D

emre ozdamarlar

Social Network filmine guzel bi gönderme yapmislar :)

tommikser

Silver Surfer mükemmel.Örümcek adamın yansıması da yakışmış.

HacıGeraltEmmi

Ha hah ha! Zavallı supi tırmık manyağı olmuş  ;D Balet amca da çok sevimliymiş (Emrah Ablak çizimlerini hatırlattı bana). ha ha ha! ne güldüm yahu. Paylaştığınız için teşekkürler.

cankazmaci

Çok iyi çizimler :) Bazıları komik. Bilgisayarıma da aldım. Joker'i çook beğendim.