LAL 'DEN İSTEK : RENKLİ ZAGOR DOBİŞKO CİLT

Başlatan labirent, 10 Haziran, 2011, 12:38:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

labirent

Lal Kitap, klasik maceralar ve diğer serilerde yayınladığı özel sayı RENKLİ ZAGORLARI, tek bir albümde yayınlarsa harika olur.

Tabi maceraperestin kağıt ve baskı kalitesinde.

pizagor

Oğlak'ın o hamlesi başarılı oldu mu merak ediyorum... Aynı sayıyı, aynı kapakla, aynı ay ve yüksek fiyatla yayınladıkları için ben almamıştım. Çizgiromanevlerine ne kadar sattıklarını soralım bakalım!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Açıkçası ben de almadım. Ayrıca böyle bir cildi nereye koyacağımı da düşünürüm. Ben çizgi romanlarımın belirli bir sıra içinde dizilmesini seven biriyim de.

a5555

Öğrendiğim kadarı ile 2 ci baskısı yapılmış ve acaip satmış, müthiş tutmuş. Bence kim akıl etmişse, helal olsun.!
Tüm renklilerin ayrı bir ciltte verilmesi, çok güzel olmuş, tex lerin yanına koyabilirsin.

Arkadaşlar!.. kusura bakmayın tuhafsınız, ''yok efendim neden 100 cü sayı  renkli varken basılmış'', bonelli sitesine girin, tüm iyi maceraları renkli olarak tek tek basılıp satılıyor ve ayrıca bunları orjinal renkli sayıları mevcut olduğu halde.

Buradada basacaklardı, çok uğraşan oldu ama oğlak texleri yayınladığı için vermediler.
Zevkle aldım, düşünün hiç tex almayan birinin tamamı renkli küçük bir tex serisi olacak,vgerçi sanırım 200 cü sayı biraz renkler pastel ama !!

Umarım 400-500-600. sayıları da tez zamanda bir arada ve renkli çıkartırlar.

V

Fiyatı tuzluydu , hesaplı bulursam ancak almayı düşünüyordum ve hesaplı aldım.Oğlak'ın baskı kalitesi süper değil ama Lal'in şu anki kalitesinden hele hele de son  bir kaç  renkli  bastığı sayılardan daha iyi olduğu kesin.Ha, Lal renklileri birarada bassa ne olur diye sorarsanız,bu kafayla çok kaliteli birşeyler çıkmaz ortaya derim.Ama
Creepy'de çıkarttıkları işi de görünce insanın "acaba" diyesi de gelmiyor değil?Ben
Zagor'un ilk gigantesinin telifini ilk önce kim alacak,daha çok onu merak ediyorum.. ;)

"İstemem,eksik olsun.."

HacıGeraltEmmi

Ben çıktığı hafta fiyatına filan bakmadan almıştım hemde. Tex olunca akan sular durur. Zagor alırmıyım  ??? biraz düşünürüm herhalde. Mevcut renkli sayıları dikkate alarak yazıyorum bunu: "Türkiye'de yayınlanan renkli sayılardan tatmin olamadım bir türlü." Ama Hoz'un Swing'te yaptığı gibi özel renklendirme yapılırsa gözü kapalı alırım.

darkwood

Kaliteli bir cilt içinde, Zagor'un seçme maceraları konulup, üzerine de güzel bir renklendirme yapılırsa böyle bir cildi kimsenin kaçıracağını sanmıyorum.  :)
Darkwood Sakinleri..