Hangi İlde Yaşıyorsunuz ?

Başlatan tommikser, 10 Ağustos, 2011, 15:46:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

37 senelik İstanbul yaşantısını bırakıp artık Ankaralı oldum. Gerçi henüz bir evim yok ama olsun. Düzeni kurduktan sonra Ankaradaki az sayıda dostla bir toplantı düzenleriz umarım...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

s.b

Ankara'lı arkadaşlarla bir toplantı yapmanız iyi olur. Böylelikle biz de Ankara'lıları tanımış oluruz..
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

tommikser

Ankarada vaktim olursa toplantiya katilmak isterim toplanti yeri JBC olsun :D

tunaorhun

Alıntı yapılan: pizagor - 21 Mart, 2013, 13:01:56
37 senelik İstanbul yaşantısını bırakıp artık Ankaralı oldum.

Hayırlı olsun.

darkwood

Ankara ve başka bölgelere taşınan tüm arkadaşlara yeni mekanları hayırlı olsun, umarım herşey istedikleri gibi olur.

Böylece anket tablomuzdaki başkentli çizgiroman sayısındaki artışın nedeni de anlaşılmış oldu.   :)
Darkwood Sakinleri..

pizagor

iyi dilekleriniz için teşekkürler...

Alıntı yapılan: darkwood - 21 Mart, 2013, 19:19:04
Böylece anket tablomuzdaki başkentli çizgiroman sayısındaki artışın nedeni de anlaşılmış oldu.   :)

3 idi 4 oldu, %33 artış yaşandı bir anda :) BAHADIR dostumuza taa ne zamandan sözüm var bir türlü yerine getiremediğim. Kendisiyle görüşünce %50 toplanmış olacağız. Bu şehrin potansiyeli bunun çok üzerinde ama maalesef bu platformda yoklar...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

ercoktay

2005 yılında Ankara'da askerlik yaparken kardeş site resimli romandan birçok arkadaş ile toplantılar yapardık. Aykan abinin yerinde buluşulur ve muhabbet edilirdi. Ankara'ya dair anılarımda kalan ve beni mutlu eden hatıralar. Ankara'yı sevemedim gitti. Belki tekrardan Ankara çetesini toplayabilirsiniz.

darkwood

Anketimiz de Edirne de bulunan çizgiroman okuru sayısı, şehir nüfusuna göre bir hayli dikkat çekici.
Bunun sebebi olarak, Avrupaya daha yakın olduğu için kitap okuru sayısının bir parça daha fazla olması "istatiksel olarak" normal kabul dilebilir sanırım.

Arkadaşlar yaşadığınız şehre daha fazla çizgiroman gelmesi için anketimize katılmayı unutmayalım.
Darkwood Sakinleri..

Ahmet Oktay

Kocaeli'den ankete katılan 2. kişiyim demek. 1. kim merak ettim doğrusu :)

kalidor

Alıntı yapılan: Mclaren F1 - 27 Mayıs, 2013, 14:58:25
Kocaeli'den ankete katılan 2. kişiyim demek. 1. kim merak ettim doğrusu :)

Hipnoz veya Solomon Kane nickli üyelerimizden biri olması muhtemel.
Crom! Ölüleri Say...

DAMPYR

Bu arada Antalyada 2'den 4'e çıkmış.daha da artması dileğiyle... :o :D :)

darkwood

Yeni üye olan arkadaşlar anketimize katılmayı ihmal etmeyelim.  8)
Darkwood Sakinleri..

Spider-Sense

17 yıllık Denizli yaşantım biteli 1 ay anca oluyor ama kendime İstanbul'da yaşıyor diyemem çünkü seneye Binghamton, New York'a gideceğim onun için pek yaşıyor sayılmam. :'(

Smh Ozbln

Sakarya'dan benden başka yaşayan kim? Cidden çok merak ettim bi çay içelim çizgi roman nereden alıyor muhabbet ederiz :D

doktor1881

bursadan tek ben varım sevineyimmi üzüleymmi bilmem