3000'ler Klübü

Başlatan darkwood, 10 Ağustos, 2011, 17:09:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

Tebrikler Fatih. Bilimum barbar cemiyetleri haberlerini zevkle takip ediyorum.

kalidor

Alıntı yapılan: pizagor - 17 Temmuz, 2013, 22:36:51
Çizgiromanı Conan'dan ibaret sanan dostumu tebrik ediyorum... Sadece Conan'la anca bu kadar :) ;D ::)

Özgür Abi öyle diyorsun da son 2-3 yıldır Conan'ın yanında Dylan Dog, Nathan Never, Brendon, Thorgal, Yürüyen Ölüler, Ken Parker ve mini serilerle çoğu one shotu da anlık olarak alıp okuyorum. Altın Madalyon öncesi kabul Conan'dan başkasını tanımazdım. Taytlı superherolara karşın da halen mesafeliyim o ayrı. En son Team-up denemem de başarısızlıkla sonuçlandı. (Old Man Logan hariç)
Crom! Ölüleri Say...

pizagor

Dostum sana da doğru taytı bulup giydireceğiz :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kalidor

Alıntı yapılan: pizagor - 17 Temmuz, 2013, 23:10:47
Dostum sana da doğru taytı bulup giydireceğiz :)

Önümüzdeki Altın Madalyon toplantısına katılacak üyeler birer Madalyon (tenekeden, o kadar altını nereden bulalım) takacaklar zaten. Hanac ve hennesy de pelerin giyecek.  Ben de taytla değil ama kürklü don ile katılabilirim  ;D
Crom! Ölüleri Say...

DAMPYR

Alıntı yapılan: rumar80 - 17 Temmuz, 2013, 08:55:21
  Kalidor elindeki balta ile klüp kapısını kırarak içeri girmiştir. Kendisini kutlar, yeni kapının bir an önce siparişini vermesini isteriz.
  Kırık kapı onarılana kadar da Kızılmaske'nin içeri süzüleceğine inancımız tamdır.
Bende girdim içeriye artık kapıyı yaptırabiliriz... ;D :D ;)

rumar80

Son günlerdeki kargaşadan yararlanarak Kızılmaske de klübe girmiştir. Kendisini tebrik ediyoruz.

kalidor

Sayın kızılmaske hoşgeldiniz, 3000ler kulübü candır.
Crom! Ölüleri Say...

V

Tebrikler yahya.Kulübün daim olur inşallah.. ???  ;D  :-*
"İstemem,eksik olsun.."

gamlıbaykuş

Fatih askere gitmese herhalde 5000 falan mesajı olurdu :)

Ayrıca Fatih ve Yahya abiyi tebrik ederim...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

kalidor

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 19 Temmuz, 2013, 22:58:19
Fatih askere gitmese herhalde 5000 falan mesajı olurdu :)
Birkaç gündür 10 (hatta onon :D) Sayın Kızılmaske gücündeyim. Her konunun altina yazasım var ;D
Crom! Ölüleri Say...

darkwood

Tebrikler Yahya      :o  :)   8)
              Yeni Kulubün      :D  ???  :'(
                         Hayırlı Olsun.       ::)  :P  ;)   

Darkwood Sakinleri..

hanac

Yahya'yı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Ödül olarak bugüne kadar çıkan bütün Konyakçı serisini (ful-tam-eksiksiz-hardcover takım) kendisine armağan ediyoruz.

DAMPYR

Herkeze Teşekkür ederim yeni hedefim 4000ler orayada birgün ulaşırız.... 8) 8) 8)

HacıGeraltEmmi

tebrikler kızılmaske, en kısa zamanda bu kulübü de geride bırakacağınızdan şüphem yok ;D :D ;)

DAMPYR

Alıntı yapılan: designer73 - 20 Temmuz, 2013, 19:58:27
tebrikler kızılmaske, en kısa zamanda bu kulübü de geride bırakacağınızdan şüphem yok ;D :D ;)
Teşekkür ederim designer73 seninde en kısa zamanda bu klübe bekliyoruz... 8) ::) :D