Şangay Şeytanı - Çizgi Düşler

Başlatan ferzan, 06 Eylül, 2011, 02:41:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

köstebek

Alıntı yapılan: Mrtekin - 08 Ocak, 2015, 17:49:06
Sağol, Ahmet.

Bir bilgi de ben vereyim... Son cilt de beş on gün içinde yayımlanır.

HacıGeraltEmmi

İyi bari, bekleyip son ciltle birlikte alayım son üç sayıyı.

abselemon

1 sayı sonra serinin tamamlanacak olması çok güzel. Çizgi düşler bu seriyi bitirince ülkemizde yarım kala bir seriyi gündemine alırsa çok sevinirim. Mesela Tom Braks olabilir.

Mrtekin

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 08 Ocak, 2015, 19:35:06
Bir bilgi de ben vereyim... Son cilt de beş on gün içinde yayımlanır.

Bu çok daha güzel bir haber.

Bir seriyi yüzakı ile bitirmek çok güzel bir duygu olsa gerek, tebrik ve teşekkür ederiz.

Last Man y nin de bitmesine 3 cilt kaldı...

Başka Vertigo olacak mı acaba? Bir Dmz patlatsanız, ne güzel olur...

They drew first blood...

köstebek

Şangay Şeytanı, geçtiğimiz günlerde 9. cildin de basılmasıyla birlikte tamamlandı. Yüzümüze gözümüze bulaştırmadan bir Manfredi serisini tamamlayabildiğimiz için mutluyuz.

Artık top okurlarda... Alsınlar ve keyifle okusunlar. Güzel çizgiroman... Olay Çin'de geçiyor...

Not: İşi bilen kardeşlerimizden birinin buraya 9 cildin, aslında 18 albümün kapaklarını şöyle yan yana koyacağı günleri bekliyorum...,

Mrtekin

Maşallah.

Darısı diğer serilerin de başına :)
They drew first blood...

-brendon-

Keyifli bir seri sıkılmadan okuyabilirsiniz

hanac

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 21 Ocak, 2015, 21:54:14
Not: İşi bilen kardeşlerimizden birinin buraya 9 cildin, aslında 18 albümün kapaklarını şöyle yan yana koyacağı günleri bekliyorum...,

Bu işi en iyi Sami Bro abi yapar.

Kendisi kafasını HOZ başlığından kaldırıp muhakkak bir gün buraya uğrayacaktır.  :)

s.b

Bir ara buraya da uğrarız.

İrtibatı koparmayalım.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

altay1944

Sevgili köstebek kardeş.Anadolulu okuyucu olmanın dezavantajlarından biri yeni basılan bir yayını takip edememektir.Benim en iyi yardımcım ilyasın tanıtımları ve idefix sitesidir.Ama ne gariptirki sizin kendi siteniz her iki kanaldan da geri kalmaktadır.Bakın shangai bitti sizin sitede yeni çıkanlar olarak en son 7.sayı görünüyor.Siteyi güncel tutmanızı rica edeceğim.Sevgi ve saygıyla.(Nathan,,,,?)
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

köstebek

Alıntı yapılan: altay1944 - 22 Ocak, 2015, 12:33:34
Sevgili köstebek kardeş.Anadolulu okuyucu olmanın dezavantajlarından biri yeni basılan bir yayını takip edememektir.Benim en iyi yardımcım ilyasın tanıtımları ve idefix sitesidir.Ama ne gariptirki sizin kendi siteniz her iki kanaldan da geri kalmaktadır.Bakın shangai bitti sizin sitede yeni çıkanlar olarak en son 7.sayı görünüyor.Siteyi güncel tutmanızı rica edeceğim.Sevgi ve saygıyla.(Nathan,,,,?)

Site işleriyle uğraşıyorlar. Ama sen diğer yerleri boş ver. Buradan ben sana günlük rapor veririm, istersen.

Nathan dev albüm 9 çıktı. Diğer NN'ların ne zaman çıkacağı şu anda belli değil, Allah kerimdir.

Sağlıcakla

afu

Alıntı yapılan: altay1944 - 22 Ocak, 2015, 12:33:34
çizgi roman yayınlarının takibi için altın madalyon dışında başka bir ortamın yeterli olmadığını düşünüyorum.
bırakın çıkanları, çıkacağı bildirilen yayınlar bile üyelerimiz tarafından paylaşılıp yorumlanıyor.
güncel yayınlar bölümündeki listelerin başka yerde bulunabileceğini de sanmıyorum ?
tabii ki eksikliklerimiz olacaktır. değerli eleştiri ve önerilerinizi bildirirseniz, eksikliklerimizi tamamlamaya gayret ederiz.
:)
istanbul dışındakilerin çr satın almadaki sıkıntıları mutlaka vardır. kitapların bayilere düzenli, vaktinde ulaşması da çok zor.
o zaman tavsiyem, size yayınları hızla ulaştıracak arkadaşlarımızla irtibata geçmeniz.  ;)

Mrtekin

Abi, ben sizin listelerinize, herşeyden daha çok güveniyorum.

Ellerinize sağlık, aynen devam.
They drew first blood...

Mrtekin

Çizgili Köstebek,

Nathan da artık mainstream istiyoruz.

Büyük cilt ya da Agenzia Alfa istemiyoruz.

They drew first blood...

köstebek

Şangay Şeytanı son ciltte, Ümitkr'nin yaptığı Manfredi ropörtajının ikinci ve son bölümü de var. Bir göz atın; enteresan şeyler söylüyor Manfredi bey.