Şangay Şeytanı - Çizgi Düşler

Başlatan ferzan, 06 Eylül, 2011, 02:41:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

antiochia

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: antiochia - 21 Temmuz, 2014, 23:33:05
Kaç sayı sürecek?

Orijinal yayın 18 sayı bizde 2'li yayınlandığından 9 cilde denk geliyor. 3 cilt daha yayınlanacak.

Mrtekin

Volto nascostodan ben cok cok daha fazla etkilendim, maske, çin atmosferine gitmedi, bence. Okurken cok sıkılmaya başladim ama kolleksiyon tamamlama ve manfredi ustaya saygim yuzunden seriyi ne olursa olsun tamamlayacagim.
They drew first blood...

köstebek

Şangay 7 de basım yoluna çıktı... sessiz sedasız...

sulkesen

benim düşüncem de Şangay şeytanının daha iyi olduğu ayrıca iki kitaptan da önemli tarihi bilgiler öğreniyoruz

hanac

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 12 Eylül, 2014, 00:41:12

2 cilt kaldı ve seri bitecek.

DAMPYR

Kısa seriler daha iyi sıkılmadan sonlanıyor.... ::) :D :)

Mrtekin

Bitse de kurtulsak.

Volto noscosto iyiydi, bu çok sıkıcı bana göre.

Manfredi ustaya saygımız nedeniyle bitirîcem seriyi
ama çok sıkıcı....
They drew first blood...

darkwood

Benim beğenerek takip ettiğim serilerden, hafta sonu gelmesi beklenen yeni sayısını da merakla bekliyorum.
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Volto okudum Şangay okuyorum. Şangay'ın en sevdiğim tarafı arka sahneleri çin mahalleri detayları koleksiyonluk mu bence değil ama okunur mu kesinlikle....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Mrtekin

Şanghay şeytanından sonra, "adam wild" ile devam etsinler...

They drew first blood...

Mrtekin

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 12 Eylül, 2014, 00:41:12

Ben bide şunu anlamıyorum, neden sessiz, sedasız?

Neden bir tanıtım, reklam yok?

Neden jbc taktikleri uygulamıyorsunuz?
They drew first blood...

köstebek

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 13 Eylül, 2014, 13:42:19
Ben bide şunu anlamıyorum, neden sessiz, sedasız?

Neden bir tanıtım, reklam yok?

Neden jbc taktikleri uygulamıyorsunuz?

Ben sana cevap yazana kadar herifler kitabı basıyor.
http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,8382.0/topicseen.html

Mrtekin

Matbaaya gittiği an tanıtım dönmeli.

Geç kalıyorsunuz. :)
They drew first blood...

köstebek

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 13 Eylül, 2014, 22:31:05
Matbaaya gittiği an tanıtım dönmeli.

Geç kalıyorsunuz. :)

Tanıtımcımız yok da ondan... Sana şu cümleyi yazdıktan sonra, Tekslerin ve Şangay'ın basın bültenini yazacam da, ilker yarın d'n'rlara ve diğerlerine e-posta atacak da, adamlar satışa açacaklar da...

eleman tanıtımlarını yapayım sana:

1. 1. Patron: İlker, sahaf dükkânıyla ilgileniyor (biz o işte yokuz), arada yurtdışı teliflerini imzalıyor, siparişleri karşılıyor, milletten para toplamaya uğraşıyor, bir de gelene geçene çay ısmarlıyor, boş kaldığında yayınevi için ıvır zıvır işler yapıyor.

2. 2. Patron: Sürekli olarak sisteme taze para sokmaya uğraşıyor. Çevirmenlerle sohbet ediyor, arada indizayn mevzularına bakıyor.

3. Baloncubaşı: İstanbul Üniversitesi'nin oralarda takılıyor. akşamları evde hanımdan çocuklardan fırsat buldukça ÇR balonluyor.

4. Grafiker: Yayınevinin kapaklarını ve şekil şemal işlerini yapıyor. Ama yaptığı o kadar çok farklı iş var ki, yanına gidip de bir çay içişten fazla kalınca hemen yanından uzaklaştırıyor.

5. Köstebek: Bendeniz de son okumacılık yapıyorum. Editör falan diyorlar da yalan tabii ki.

Yani: Herkesin kendi işi var. Çizgi Düşler tamamen bir yan proje halinde ilerliyor. Bir de herkes 30 yaş hatta 40 yaş üstü sınırına dayanınca kimsenin face'de orada burda tanıtımlık hali kalmıyor.

Dediğim gibi, yarım saat önce kızı uyuttum. Şimdi de 3 kitabın basın tanıtımlarını yazmam lazım. İlker telefonla arayıp taciz etmeden önce. Yarın da bir ara yanına uğrayabilirsem... "abi niye bu yazıları son dakikaya bırakıyorsun" sorusuna uygun bir yanıt bulmam gerekecek.