Eski frankofonlardan hangisinin tekrar basılmasını istersiniz?

Başlatan rumar80, 08 Eylül, 2011, 21:57:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Diğer şıkkına oy verenler ne olduğunu da belirtirlerse memnun olurum  :D
Crom! Ölüleri Say...

s.b

Alıntı yapılan: kalidor - 21 Mayıs, 2015, 13:47:57

Bunlardan başka ne olursa olsun diyorlar.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

Sanırım bu anketteki amaç çocukluğumuzda okuduğumuz çocuk dewrgilerindeki frankofonlardan hangilerini okumak istediğimiz. Aksi takdirde Durango vs de yazılabilir ankete.

kryy22

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: kalidor - 21 Mayıs, 2015, 13:47:57

Diğeri seçenlerden biri de benim ;D
Listede XIII ve Dani Futuro yoktu o zamanlar,
onları seçsem bile yayınlanmaları zor
işin doğrusu yeni veya eski başka birşey istemiyorum da zaten.
Mevcut yayınlar yetiyor ;D :D ;)

hanac

Oyu kaldır ile yeniden oylama yaptım.

Ve ne yazık ki yarım kalan XIII ü işaretledim.

OZAN BALIM

köstebek

Jim Cuttlass'ı seçmiştim. Yedi albümlük bir seriymiş, zaten bir iki albüm kalmış; Afu Beyi kandırma çalışmalarına başlıyorum.

BAHADIR

İnkilap'ın çizgiroman okuruna attığı en büyük kazıktır Jim Cutlass... Ya bırakacaksan İlk sayıda bilemedin 2. sayıda bırak ya da 5. sayıyı çıkarmışsın, gayret et son iki sayıyıda bas be arkadaşım... Belki set set satacaktı... Sonra elinde patladı... Yazık oldu tabi... Hele "GIRTLAĞINA KADAR" adlı son sayı var ki şu an okusam bile aynı keyfi alırım...

Birde neme lazım devam ettirecek ya da tamamlayacak birileri çıkar... Olduğu gibi kalsın bence...

OZAN BALIM

Jim Cutlass 2 sayı kalmış ve biz bir kampanya başlatmadık daha... Ayıp bize... Bu arada Jim Cutlasslar D&R'de 5'er TL'den gidiyor, haberi olmayana haber edin...

Nightrain

Valérian and Laureline'in ilk 2 sayısı ülkemizde basılmış ama devamı gelmemiş. Remzi bir tek Asteriks'lerde dikiş tutturabilmiş, diğer serilerin hepsi yarım kalmış. >:(
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

kalidor

12 Mayısta Luc Besson twitter hesabından Valerian filmini çekeceğini duyurdu hatta aşağıdaki resmi olmayan afişi bile paylaştı. Filmin çekimlerine bu yıl sonu başlanacağı belli olmuş. Birkaç gün önce de vizyon tarihi olarak 21 Temmuz 2017 tarihi ilan edildi şimdilik. Valerian rolünde Dane DeHaan, Laureline rolünde ise Cara Delevingne olacak.  Filmin adı da bizde de yayınlanan 2. albüm olan" Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu". Film zamanı frankofonsever yayınevlerimizden biri belki bir güzellik yaparak son albümü 2013'de yayınlanan  22 albümlük (1967-2013 arası sadece 22 albüm! ve bazı kısa hikayeler) bu serinin altına girer belki ::) İkisi de 80'inine merdiven dayayan yazar Pierre Christin ve çizer Jean-Claude Mézières hayatta olmaları serinin devamı için de ümit veriyor.

Crom! Ölüleri Say...

Nightrain

22 sayı, aylık düzgün periyotlar halinde yayınlansa 2 senede tamamlarız. Kuşe kağıda, orjinal boyda basacak bir yayınevi aranıyor. Aslında YKY bunu yapabilir. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 22 Mayıs, 2015, 12:01:07
Jim Cuttlass'ı seçmiştim. Yedi albümlük bir seriymiş, zaten bir iki albüm kalmış; Afu Beyi kandırma çalışmalarına başlıyorum.

Afu Abi'yi niye kandırıyorsun Köstebek Abi  :)

haysat

Tounga dedim.

Seviyorum bu tarz öyküleri,çizimleride çok güzel.

Zamanında çocuk dergilerin de bir kaç macerasını okumuştum, tadı damağım da kalmıştı.

Düzgün bir edisyonla harika işler çıkabilir bence.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !