Lilith - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 21 Ekim, 2011, 20:29:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

OZAN BALIM

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 26 Nisan, 2014, 18:54:15

LILITH SEVENLERE Çok önemli not: D'n'R ların devreye girmesi yüzünden Lilith 3 yayınevimizde bitmiştir. Artık sadece dükkanlarda olanlar kaldı. Belki zaman içinde D'n'R'lardan geri dönen olursa belki...

DR çizgi roman satıcılarını fena vuracak gibi. Satış yerlerinin buna karşı kontr taktikler geliştirmesi lazım. Zaten çok az sayıda basılan sayıların büyük oranda çekilmesi ile satış yerleri etkilenecek. Buna çare bulmak lazım. Fazla basılsa DR'nin iade ihtimali her zaman var ve riski yayınevi alacak, bu da çözüm değil. Ben kendi adıma bu gelişmeyi çr adına tehdit olarak görüyorum.

Mister NO

Ahmet Oktay

İtalya'da yarın 12. sayı çıkıyor. Daha sonra 6 sayı daha çıkacak ve seri tamamlanacak.

DAMPYR

Seriyi niye bitiriyorlarki zaten 6 ayda bir yayınlanıyordu.

O da mı zor geldi, yoksa satmıyor mu.... ??? ::) :o

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 09 Haziran, 2014, 19:08:55
Seriyi niye bitiriyorlarki zaten 6 ayda bir yayınlanıyordu.

O da mı zor geldi, yoksa satmıyor mu.... ??? ::) :o

Bonelli'nin 18 sayılık serilerinden bu da :)

köstebek

Alıntı yapılan: Mclaren F1 - 09 Haziran, 2014, 21:05:28
Bonelli'nin 18 sayılık serilerinden bu da :)

Kutluyorum McLaren, ben bunu hiç bilmiyordum.
Eğer doğru çıkarsa, son sayın benden...

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 09 Haziran, 2014, 21:11:49
Kutluyorum McLaren, ben bunu hiç bilmiyordum.
Eğer doğru çıkarsa, son sayın benden...

Lilith'in yazarı, çizeri kısaca herşeyi Luca Enoch daha önce de aynı şekilde Gea'yı hazırlamış Bonelli için. Yayın periyodu 6 ayda birmiş onun da ve 18 sayı sürmüş. Bunu görünce Lilith'in de muhtemelen 18 sayıda tamamlanacağını düşündüm. Dün de internetten araştırma yaparken tahminimi doğrulamış oldum :)

DAMPYR

İyi gidiyorduk son sayıda ne olacak acaba herhalde tüm parazitleri temizleyip geleceğe geri dönüyordur Lilith.... 8) :D :)

köstebek

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 10 Haziran, 2014, 21:34:53
İyi gidiyorduk son sayıda ne olacak acaba herhalde tüm parazitleri temizleyip geleceğe geri dönüyordur Lilith.... 8) :D :)

4, 5 seneye öğreniriz.

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 10 Haziran, 2014, 21:34:53

Bu soru ancak İtalya'da 3 yıl sonra çıkacak son sayıyla cevap bulacak :)

kalidor

Benim tahminim parazitin asıl çıkışına sebep olacak olan zamanda yolculuk yapıp taşıyıcıları öldürüp tarihin akışını bozan Lilith olacak. Panter-kedi karışı "Kara" isimli hayvan da pek güven vermiyor bence :)
Crom! Ölüleri Say...

Ahmet Oktay

Lilith'i hiç okumadım ben bu arada, iyi itkiliyorsunuz ;D

DAMPYR

Alıntı yapılan: Mclaren F1 - 11 Haziran, 2014, 09:04:59
Lilith'i hiç okumadım ben bu arada, iyi itkiliyorsunuz ;D
oku bence çizgiler süper tarih derside cabası.... 8) :D ;)

OZAN BALIM

Alıntı yapılan: kalidor - 11 Haziran, 2014, 08:49:34
Benim tahminim parazitin asıl çıkışına sebep olacak olan zamanda yolculuk yapıp taşıyıcıları öldürüp tarihin akışını bozan Lilith olacak. Panter-kedi karışı "Kara" isimli hayvan da pek güven vermiyor bence :)

Son sayılarında sürekli tuzağa düştü. Eski forsunu kaybetti bence de.

DAMPYR

Alıntı yapılan: OZAN BALIM - 13 Haziran, 2014, 23:29:35
Son sayılarında sürekli tuzağa düştü. Eski forsunu kaybetti bence de.
Devamlı yenip giderse çizgi romanın zevki kalmıyor.Arada bir değişiklik iyidir bence.Hiç olmassa çizgi roman kendini tekrarlamıyor.... ::) 8) :o