Jbc Yayıncılık : Yorumlar , Eleştiriler , Temenniler

Başlatan Jedmau, 22 Kasım, 2011, 16:07:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

frodo

"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

memospinoz

Bana Batman : Beyaz Şövalye Siyah Kutu gönderebilecek var mı Ankara'dan? Ben geçen hafta acile kaldırılmıştım. Sonra eve geldiğimde, siteye girdiğimde bitmişti.  :( Parasını havale-eft geçerim hemen. Bir de jedbang.com üzerinden gelen siparişimde hiç poster yoktu. Acaba ben mi yanlış anladım, internetten siparişlerde poster gönderilmiyor muydu?  ???

memospinoz

Bu arada Batman Rebirth ArtFx+ Statue çok güzele benziyor. Daha açıp inceleme fırsatım olmadı ama kutu içerisinde bile güzel gözüküyor.

https://www.jedbang.com/urunler.asp?detay_urun_id=3643

Harun Ça

Alıntı yapılan: memospinoz - 21 Eylül, 2018, 18:55:35
Bana Batman : Beyaz Şövalye Siyah Kutu gönderebilecek var mı Ankara'dan? Ben geçen hafta acile kaldırılmıştım. Sonra eve geldiğimde, siteye girdiğimde bitmişti.  :( Parasını havale-eft geçerim hemen. Bir de jedbang.com üzerinden gelen siparişimde hiç poster yoktu. Acaba ben mi yanlış anladım, internetten siparişlerde poster gönderilmiyor muydu?  ???

Bu sene poster gönderilmedi açıklanmıştı.

nicholaihel

Batman Günü çekilişi yapıldı mı? Facebook kullanmıyorum da.

afu

Alıntı yapılan: memospinoz - 21 Eylül, 2018, 18:55:35

Çok geçmiş olsun.  :(

memospinoz

Alıntı yapılan: afu - 22 Eylül, 2018, 11:44:38
Çok geçmiş olsun.  :(

Teşekkür ederim. Şu anda daha iyiyim, stresten uzak durmaya çalışıyorum.

Nightrain

Alıntı yapılan: nicholaihel - 22 Eylül, 2018, 10:50:59
Batman Günü çekilişi yapıldı mı? Facebook kullanmıyorum da.

Henüz yapılmadı.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

nikopol

memospinoz

yidar

Sakızlı Ohannes Paşa

Bu konunun varlığını unutmuşum. Elmer Fudd başlığına jedbang internet sitesiyle ilgili eleştiri yazmıştım bu konuyu unuttuğumdan. Uzun uzun yazmıştım tekrarlayamayacağım maalesef. Yönetici arkadaş hiçbir uyarı yapmadan silmiş sağolsun son derece saygısızca. Bu yazdığım ile ilgili bir sıkıntısı varsa bunu da silebilir.

ferzan

Alıntı yapılan: Sakızlı Ohannes Paşa - 13 Ekim, 2018, 21:11:01
Bu konunun varlığını unutmuşum. Elmer Fudd başlığına jedbang internet sitesiyle ilgili eleştiri yazmıştım bu konuyu unuttuğumdan. Uzun uzun yazmıştım tekrarlayamayacağım maalesef. Yönetici arkadaş hiçbir uyarı yapmadan silmiş sağolsun son derece saygısızca. Bu yazdığım ile ilgili bir sıkıntısı varsa bunu da silebilir.

Bir yanlış anlaşılma söz konusu sanırım...O mesajın Elmer Fudd başlığından Jedbang.com başlığına taşındığını görmüştüm dün...Sanıyorum ana sayfada bugün epey konu başlığı olduğu için gözden kaçmış olabilir...Keyfi silme gibi bir durum söz konusu değil, ancak benim başıma geldiği gibi telefon ya da külüstür bilgisayar dolayısıyla mesaj ya da başlık silinme durumu olduğunda da bildiriliyor...Mesela ben bilmeden, komut vermediğim halde Hennessy 'nin film başlığını sildiğim için vicdan yapıp yönetimden ayrılmıştım, tüm foruma da açıklamıştım durumu...

Mesajınız, Jedbang.com başlığına taşınmış sayın Paşa 'm...Aşağıdaki linkte de görebilirsiniz...Taşıyanı bilmiyorum ama o başlıkta daha doğru olacağını ve belki başka eleştirmek isteyenler için de doğru adres olacağını düşündüğü için taşımış olsa gerek...Bu tarz durumlarda iletilerinizi görüntüleyerek de teyid edebilirsiniz şayet iletinizi yazdığınız başlıkta bulamazsanız...

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,2691.msg198429.html#msg198429

Forumumuzda küfür ve hakaret olmadığı sürece beğenmeyip silme ya da taraf tutma gibi bir durum olmaz, olamaz, olursa bu forumda hepimizin hakkı olduğu için hepimiz birden hesabını sorarız...İçiniz rahat olsun, mesajınız gayet sağlıklı bir şekilde ilgili başlıkta aslanlar gibi yer alıyor... :)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

Sakızlı Ohannes Paşa

Alıntı yapılan: ferzan - 13 Ekim, 2018, 21:32:13
    Bir yanlış anlaşılma söz konusu sanırım...O mesajın Elmer Fudd başlığından Jedbang.com başlığına taşındığını görmüştüm dün...Sanıyorum ana sayfada bugün epey konu başlığı olduğu için gözden kaçmış olabilir...Keyfi silme gibi bir durum söz konusu değil, ancak benim başıma geldiği gibi telefon ya da külüstür bilgisayar dolayısıyla mesaj ya da başlık silinme durumu olduğunda da bildiriliyor...Mesela ben bilmeden, komut vermediğim halde Hennessy 'nin film başlığını sildiğim için vicdan yapıp yönetimden ayrılmıştım, tüm foruma da açıklamıştım durumu...

Mesajınız, Jedbang.com başlığına taşınmış sayın Paşa 'm...Aşağıdaki linkte de görebilirsiniz...Taşıyanı bilmiyorum ama o başlıkta daha doğru olacağını ve belki başka eleştirmek isteyenler için de doğru adres olacağını düşündüğü için taşımış olsa gerek...Bu tarz durumlarda iletilerinizi görüntüleyerek de teyid edebilirsiniz şayet iletinizi yazdığınız başlıkta bulamazsanız...

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,2691.msg198429.html#msg198429

Forumumuzda küfür ve hakaret olmadığı sürece beğenmeyip silme ya da taraf tutma gibi bir durum olmaz, olamaz, olursa bu forumda hepimizin hakkı olduğu için hepimiz birden hesabını sorarız...İçiniz rahat olsun, mesajınız gayet sağlıklı bir şekilde ilgili başlıkta aslanlar gibi yer alıyor... :)

Bir de Jedbang'in ayrı başlığı varmış ha. 2.'yi bile doğru yere yazamamışım. Taşıyan arkadaştan özür diliyorum. Kusuruma bakmasın. Ama taşınıyorsa da bir mesaj atılsa iyi olur diye düşünüyorum böyle böyle yaptım diye. Size de teşekkürler ayrıca doğrusunu gösterdiğiniz için.

Jedmau

37. Uluslararası Kitap Fuarı boyunca Tüm Yayınlarımızda ( Variant ve Blank Kapaklar Hariç ) minimum %25 indirim olacaktır. Bunların haricinde, aşağıdaki linklerden özel indirimlerimize ulaşabilirsiniz. Her alıişverişte ücretsiz ayraçlarımızdan da vereceğiz.

Özel İndirimler 1. Bölüm : https://www.instagram.com/p/Bp1nsv-lxRF/

Özel İndirimler 2. Bölüm : https://www.instagram.com/p/Bp4UYvWl9BK/

Sevgiler
Ertan