The Wire

Başlatan emre ozdamarlar, 27 Kasım, 2011, 23:31:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Başladım diziye.6 bölüm izledim bile..Çocukların oyunculukları harika..

Andre Royo da süper oyunculuk çıkartmış.. ;D

"İstemem,eksik olsun.."

tommikser

Sizin yüzünüzden bende izlemeye başladım.1. bölüme başladım başlangıç sağlamdı.Seveceğime eminim.Altın madalyon hayatımın her alanına müdahale etmeye başladı(kültürel anlamda) yakında kültür patlaması yaşayacağım sizin yüzünüzden.Wang Yu kolsuz kahramanı izledim kolsuz kahramanın dönüşüne başlayacam.Sağol Hanacabi yazının enfesliği karşısında Wang Yu'yu tanıdım.

ercoktay

Bende buradaki tanıtımdan sonra indirilecek diziler arasına aldım. Hatta ilk 2 bölümü indirdim. Sonra ttnet'in adil kotasına takıldım.  >:( >:( >:( 20 günde 280 gb download edince 16 mgbitlik hız 1 mgbite düşüyor. Fakat buda yalan gerçek download hızım 100 kbit oluyor. TTneti aradığımda kotanızı aşmışsınız hatta bayağı bir aşmışsınız bu nedenle adil kotaya girdiniz dediler. Ve şunu öğrendim ne kadar çok download yaparsanız hızınız okadar düşüyor. Yani 1 mgbit olayı yalan...

emre ozdamarlar

Bi ufaktan msj atip basligi canlandirayim, hic izlemeyen bi sans versin, izleyenler devam etsin.
Su diziyi bitirdigimden beri nasi özluyorum anlatamam.

alan ford

Ben devam ediyorum, ağır aksak da olsa.  Malum evde anne babalık gibi 7/24 görevler olunca bir oturuşta bilmemkaç bölüm seyrettiğimiz günler geride kaldı. 3. sezonun sonlarına yaklaşıyoruz. Diyebilceğim tek şey  'Emre az bile söylemiş. Gerçekten şu ana kadar seyrettiğimiz hiç bir şeye benzemeyen ( belki OZ hariç ) bir dizi.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

emre ozdamarlar

Hocam 3'un temposunu ben biraz agir bulmustum 2. sezondan sonra. O Carcetti falan biraz yavaslatiyo olayi gibiydi ama sonraki sezonlarda onun da yildizi parlayacak. 4. sezon en sevdigim neredeyse. Egitim/okul sistemine girecekler ve harika cocuk oyuncular cikacak karsimiza.

alan ford

Bu dizinin hiç bir şeye acelesi yok zaten. 3. sezonu bitirdik , 4. sezona başlayacağız birazdan. "Taş kafalı" McNulty bu sefer burnunu nereye sokacak bakalım.

emre ozdamarlar

Dunyanin en sahane dizisi The Wire'in Lego versiyonu :)

http://www.youtube.com/watch?v=-tGzCPUJib0

alan ford

Dünyanın en şahane dizisinin 5. sezonuna geldim. Bu sezon artık bir şeyler olsun, kötüler belasını bulsun istiyorum ama içimden bir ses çok beklersin diyor. Hayat böyle devam ediyor.

NIC

Alıntı yapılan: alan ford - 19 Temmuz, 2012, 18:30:18
  Dünyanın en şahane dizisinin 5. sezonuna geldim. Bu sezon artık bir şeyler olsun, kötüler belasını bulsun istiyorum ama içimden bir ses çok beklersin diyor. Hayat böyle devam ediyor.

Gerçek hayatta hep böyle değil mi zaten?Bu yüzden bu dizi Dünyanın en şahane dizisi(Dexter'dan sonra tabiii)

alan ford

Ve bitti. Her şeyden önce Emre Özdamarlar'a büyük bir teşekkür borcum var. Açık ara şimdiye kadar seyrettiğim en iyi diziydi. Bu kadar çok karakteri , bu kadar güzel , ve bozmadan nasıl anlatır insan ders vermişler. Keşke diyorum George R. R. Martin'de izleyip biraz ders alsaymış ;)

Mcnulty, Bunk , Carver , Lester Fremon bütün beyaz psikopatlığına rağmen Pretsbilitsky ( % 99 yanlış yazdım ama olsun) Hamsterdam'ın fikir babası  Colvin ama hepsinden öte Omar Little ve Bubles. Sizinle tanışmak şerefti. En kısa sürede görüşmek dileğiyle :D

V

2.sezona başlıyorum.
Sindire sindire izliyorum bu diziyi..
"İstemem,eksik olsun.."

alan ford

Rejyavik'in şahane belediye başkanı (ya da valisi tam emin olamadım şimdi ) Jon Gnarr , ki ailecek hastasıyızdır kendisinin ,kimseciklere yedirtmeyiz , 2009'da arkadaşlarıyla beraber kurduğu "The Best Party"seçimleri kazanınca The Wire seyretmeyen bir partiyle koalisyona girmeyeceğini  açıklamış. En Büyük başkan Gnarr başkan ;). Daha ayrınılı bilgi için bkz : http://www.playtusu.com/haber/detay/3544/boyle-belediye-baskani-ne-goruldu-ne-de-duyuldu

emre ozdamarlar

Ben de okumustum bu haberi :) super bi adam hakkatten, ve dedigi de dogru, Wire izlemeyen politikaya bulasmamali.

dean

En sonunda bitirdim. Benim için The Wire kalitesini kabul ettiğim ama hiç sevmediğim bir dizi. Bu sayfadaki yorumlar çok olumlu olduğu için sayfaya olumsuz şeyler yazmak istemiyorum. Önceki yorumları okuyunca bende de olumlu şeyler yazma ve sayfanın gidişatını bozmama isteği oluştu. Şunu söyleyebilirim. Diziyi sevmememe rağmen yabancı dizi izleyen herkese diziyi tavsiye ediyorum. Emin olun daha önce tatmadığınız bir lezzet The Wire. Bence kesinlikle şans verin.