E-Dergi Sayı 1..

Başlatan V, 12 Aralık, 2011, 22:29:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Valla çok beğendim.

İlk kapak fazlaca maço olmuş  :)

Ama Conan bu, çarpıtılmış birşey yok.

kalidor

Doğa sabah Conan bölümüne girilen iletileri takip et lütfen ;) Bence de kapak bu olsun. Hatta derginin tamamını Conan'a ayırabiliriz. Formumuzun ismi de Conan'ın Altın Madalyonu olsun. Dün dediğim gibi formu Conan formuna çevireceğim inşallah :D
Crom! Ölüleri Say...

yunusmeyra

conan'lı kapak için 2. teklifi bende ciddiyetle kullanmayı öneriyorum..eğer yıldıray'ın kapağı kullanılacaksa bile bu önerilen kapak ya 2. kapak olarak düşünülmeli ya kapak içi veya arka kapak..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

DAMPYR

evet 2.sayı için conan kapak iyi olur.1.sayıda emeği geçenlere yürekten teşekkür ediyorum.Her sayı bir öncekinden daha iyi olması dileğiyle.... 8) :)

Hayal Kahvem

Selamlar,

Demek teklifim bir kaç kişi tarafından beğenildi. Şaka olsun diye yazmıştım ama her şakanın altında bir gerçek vardır tabii.

Hayır, Yıldıray'ın kimbilir ne güzel 2. kapak hazırlığı vardır.

Atalarımın bütün eli hamurluluları aşkına, sevgili çizgi roman sevdalıları!

Durun ben ilk kapağa inat bakın başka bir 2. kapak çizimini buraya ekleyeceğim..

Bu ricalarımın yönetim kurulu tarafından değerlendirileceğini umuyorum.

Ciddiyim. ::)

İlk önce aklımdaki resmi bi bulayım. Geri geleceğim. Az sonra....

Hayal Kahvem

Az sonra dedim ama..  Dünden beri arıyorum... Aklımdaki çizimi bulamıyorum  :o

Binlerce kasırga aşkına... Sanırım 1. Dergi kapağına emek verenlerin gazabına uğradım.  :D

Yıldıray'ın 2. kapak çizimini çok ama çoooook merak ediyorum.  ;)

Benim önerdiğim yukarıdaki çizimin dergiye kapak olacağı günü de sabırsızlıkla beklediğimi bilmenizi istiyorum.

Aklımdaki çizim daha etkileyiciydi... Ama bulamadım... Aramaktayım.

DAMPYR

Alıntı yapılan: Hayal Kahvem - 19 Ocak, 2012, 12:56:55

Az sonra dedim ama..  Dünden beri arıyorum... Aklımdaki çizimi bulamıyorum  :o

Binlerce kasırga aşkına... Sanırım 1. Dergi kapağına emek verenlerin gazabına uğradım.  :D

Yıldıray'ın 2. kapak çizimini çok ama çoooook merak ediyorum.  ;)

Benim önerdiğim yukarıdaki çizimin dergiye kapak olacağı günü de sabırsızlıkla beklediğimi bilmenizi istiyorum.

Aklımdaki çizim daha etkileyiciydi... Ama bulamadım... Aramaktayım.

Aklınızdaki çizimi merak ettim doğrusu neyle yada kiminle ilgiliydi acaba?

Hayal Kahvem

Selam Kızıl Maske... Buldum bulmasına  ama... Hımmm...

Biraz... Ne bileyim? Keşke Altın Madalyon'da başka kadın üye olsaydı. Ya da varsa görüşlerini yazsaydı.

Tek başına kalıyorum. Du bakalım... Bir ara ceberut ruhum ortaya çıkar çıkmaz eklemeyi düşünüyorum.  :-[

DAMPYR

Alıntı yapılan: Hayal Kahvem - 19 Ocak, 2012, 19:35:53

Selam Kızıl Maske... Buldum bulmasına  ama... Hımmm...

Biraz... Ne bileyim? Keşke Altın Madalyon'da başka kadın üye olsaydı. Ya da varsa görüşlerini yazsaydı.

Tek başına kalıyorum. Du bakalım... Bir ara ceberut ruhum ortaya çıkar çıkmaz eklemeyi düşünüyorum.  :-[

Eğer eklerseniz bizde yorumlarımızla size katkı yapabiliriz.Bayan okurlara gelince Ne yazıkki sizin gibi değerli bayan okurlar türkiyede tek tük çıkıyor... :)

Hayal Kahvem

Şimdi... Bakın... Bir şey anlatacağım.

İlk derginin kapağını gördüğümde donup kaldığımı itiraf etmeliyim.

Dedim ki kendi kendime "ne yani... gene kadın yerlerde öyle mi? pes vallahi... pes yani.. pes!"  >:(

"Bula bula bu resmi mi buldular?" diye aklımdan geçirdim. yalan değil. Akıldan ne gelip geçeceğine hakim olamıyor ki insan. Geçti.  :)

İnanın ilk dergi değil de sonrakilerde olsa dikkatimi bile çekmeyebilirdi.

Du bi yani... Daha ilk sayı öyle değil mi?

Sonra... Baktım derginin editörü benim ortağım V... Ne kadar uğraştı dergi için, Altın Madalyon'da denk geldiğim yazışmalarda takip ediyordum.

Sonra baktım bu kapak resmi orijinal değil. Çizimlerini çok beğendiğim Devrim Kunter'in eseri. Hımm...

Ben de sesimi çıkarmadım. Sustum. Sonunda dayanamadım. "İşte 2. dergi kapağı talebim budur!" diye yazdım. İlk kapağın tam tersi ne var yani?  8)

Şimdiiiii...  Aslında teklif etmek istediğim aklımdakiydi. O kadar da ileri gitmemeliydim. Zaten o çizimi de bulamamıştım.

Buldum şimdiiiii.... Nanananommm... Deyip koyacağım koymasına buraya ama...

Altın Madalyon yönetimine soruyorum, "Başka bayan üye yok mu?  Destek istiyorum."  :-\

Peyami

"Hayal Kahvem" forumumuzda başımızın tacıdır, ama ne yalan söyleyeyim, ben hem komutanın hem de Conan'ın  "vurdu mu oturtanını" sevenlerdenim. Dolayısıyla kapakta ya da herhangi bir yerde her daim aşağıdaki gibi Conan resimlerini görmeyi tercih ederim.  :)
Hem zaten tersi için Red Sonja var... ;)

"Başka erkek üye yok mu?  Destek istiyorum."  :)

alan ford

Kadın üye sayımız çok az gerçekten. Yazan kadın üyemiz ise daha da az. Bu konuda bir başlığımız da var ama. Meraklısına:

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,1756.45.html

Bu arada kafanızdaki resmi ekleyin eklemesine ama Conan'a da haksızlık etmeyin Hayal Kahvem.  Evet kapakta maço görünüyor doğrudur.  Öyledir de zaten.  Yinede çizgi roman aleminin en güçlü kadınları Conan'dadır.

Maceralarda  arkasında değil yanında yer alırlar her daim. Belit, Red Sonja, Valeria hepsi kendi başlarına ayakta durabilen , hatta ayakta durmak ne kelime, dünyayayı devirebilen kişiliklerdir.

Çoğu çizgi romanda karşımıza çıkan , kahramanımıza körkütük aşık , en belirgin özellikleri kıskançlık
ve asıl görevi kahramanımızın ne kadar mükemmel olduğunu gözümüze sokmak olan karikatürize kadınlardan eser yoktur.

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Hayal Kahvem

Hımmm... Demek öyle Peyami. Peki.  :)

Alan Ford, verdiğiniz linke baktım da ne zamandır Altın Madalyon'a üyeymişim meğer. Hayır, eski üye yazmışlar benim için. Haklılarmış. :D

Bakın erkek erkeğe muhabbet etseydiniz böyle dergi kapakları konu olacak mıydı? Sanırım olmayacaktı.

İlla her cinsin arasında  çapariz bir çeşit olmalı.... V for Vendetta tadında bir intikam kapağı resmi  aklıma geldi.

Buldum resmi. Du bakalım....  ;D

alan ford

Hayal kahvem  zarf hakkındaki görüşlerinizi öğrendik ama mazruf hakkında daha bir şey söylemediniz. şahsen söyleyeceklerinizi merakla beklemekteyim.  Bu arada ikinci sayıda yazılarınızla dergide de görmek isteriz sizi
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Hayal Kahvem

Alıntı YapBu arada ikinci sayıda yazılarınızla dergide de görmek isteriz sizi

Tabii ki yazarım Alan Ford. Kapakta aşağıdakine benzer bir çizim olursa.
   >:( :) ;) :D ;D