E-Dergi Sayı 1..

Başlatan V, 12 Aralık, 2011, 22:29:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Peyami

Alıntı YapHımmm... Demek öyle Peyami. Peki. 

Bu mesaj ve son resimden sonra başıma kötü bir şeyler gelebileceği hissine kapıldım. Bir kaç gün forumda dolaşmasam iyi olacak sanırım...  :D

haysat

Allah'tan  bayan olarak bir kişi,düşünsenize bir kaç bayan olduklarını,iktidarı ele geçirirlerdi kesin. :D :) ;)

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

darkwood

Alıntı yapılan: Hayal Kahvem - 19 Ocak, 2012, 22:28:06

Kapak böyle olursa içerik nasıl olur ?
Sanırım bu şekilde bir dergimiz olursa, sevgili Fatih'in  Barbarlar ve Conan başlığı altında paylaşıma açılması gerekecek.  8)
Darkwood Sakinleri..

gamlıbaykuş

İlk sayımızda Conan'a yer verdik, 2. sayımızda yine Conan ya da Kızıl Sonya gibi bir kapak kullanırsak biraz dar kalıplarda seyretmiş olmaz mıyız :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

kalidor

Conan'ın Altın Madalyonu işte :D Bence 3. sayıda da şu kapak olsun:

Crom! Ölüleri Say...

Hayal Kahvem

Sağol Kalidor, gördüğünüz gibi dünya çizgi roman dünyası meraklı demek ki kadınları erkeklerin
ayakları dibine almaya...

Bu gidişe bir dur demek lazım beyler. Fena yani...

Niye kızlar çizgi roman okumuyor anlamaya başlıyorum.

Ben bile bir süre çizgi roman elime alamam bu durumda...

Yooo... Kendime gelmem lazım.    >:( :( :o :-X :-\ :'(

gamlıbaykuş

Aşk olsun koskoca Conan'ımıza yakışıyor mu, böyle domuzlar falan :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

kalidor

Hayal Kahvem için alternatif dergi kapakları

Girl-power
Crom! Ölüleri Say...

DAMPYR

genelde kapaklar erkek okurlara göre yapıldığından hep erkek egemenliği bu kapaklara yansıtılıyor.Hayal Kahvemde normal olarak kendi hemcinslerini korumak için böyle bir kapak istiyor.onun için ona çok fazla yüklenmemek lazım.bu arada beni kırmayıp kapağı yayınladığınız için teşekkür ederim Hayal Kahvem.... :D ;) :)

devrimk

Kapak çizeri olarak sohbete bende dahil olayım. Arada sırada tanıdık çizgi roman kahramanlarını çiziyordum, dergiye çizim lazım denince henüz bitmemiş Conan resmini yollayayım dedim. Benim çizimim de Frazetta ve Norem'in burada paylaşılmış resimlerinden ilham alınarak yapılmıştı. Hayal Kahvem haklı ne desem boş.

Müstakbel çizgi roman okurumu kaybetmemek için Seyfettin efendi için çizdiğim bir Münevver hanım karesi paylaşayım.

V

Devrim Abi bir kez daha eline sağlık diyorum.

İleriki sayılarda şöyle Seyfettin Efendi'li,Münevver Hanımlı ,bayan okurlarımızı da

memnun edecek bir kapakla bizleri onurlandırırsın inşallah..
"İstemem,eksik olsun.."

hakan alpin

yoğun tempomdan dolayı epeydir dostlardan uzak kaldım, lakin son yıllarda en özgün ve farklı konsepti olan çalışmalardan biri olan "seyfettin efendi"yi ilgiyle takip ediyorum.. müvevver hanım karesi de çok hoş olmuş.. devrim'in de, e-derginin emekçilerinin de ellerine sağlık..

Vega

Daha kimse ikinci sayıda kimle röportaj yapılacağını sormadı.
Daha kimse ikinci sayının konseptini (ya da konsepti olup olmadığını) hiç sormadı.
Daha kimse derginin kaç kişi tarafından indirildiğini hiç sormadı...
Daha kimse derginin başka herhangi bir platformda adının geçip geçmediğini sormadı...
Daha kimse dergiye yazı gönderen birine "bunu hazırlaman ne kadar sürdü" diye sormadı...

Ama kapakta Conan'ın pozu da önemli tabi...  :( :(

İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

V

Alıntı yapılan: hakan alpin - 20 Ocak, 2012, 22:14:01
yoğun tempomdan dolayı epeydir dostlardan uzak kaldım, lakin son yıllarda en özgün ve farklı konsepti olan çalışmalardan biri olan "seyfettin efendi"yi ilgiyle takip ediyorum.. müvevver hanım karesi de çok hoş olmuş.. devrim'in de, e-derginin emekçilerinin de ellerine sağlık..

Sağol Hakan Abi.Forumda daha fazla görmek isteriz seni.
Ayrıca dergimize katkıda bulunmanı da isteriz,rica ederiz. :)
"İstemem,eksik olsun.."

Hayal Kahvem

Hey! Devrim ne güzel çizim bu! Çok sevdim.  Teşekkür ederim. :D