Ana Menü

E-Dergi Sayı 1..

Başlatan V, 12 Aralık, 2011, 22:29:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

İlk Sayımızı Aşağıdaki Linkten İndirebilirsiniz:

http://www.mediafire.com/download/ba6jk5bbgrujpav/Alt%C4%B1n_Madalyon_e-Dergi_Say%C4%B1_1.pdf

Bu Sayımızda:

Loch Ness'in Gizemi...........................Alper Kaya
Çok Şey Bilen adam...........................R.Umar Gürsu
Amerikan Splendor............................Kedidiro
Acayip Havalar...................................Mustafa Men
Cadı Avı.............................................Ekrem Gür
Swamp Thing.....................................Eren Koyunoğlu
Monkey D luffy ve Nakaması..............Efe Topçuoğlu
Kahire................................................Mustafa Men
Kahraman Savaşta Gerek..................Yunusmeyra
Vay Canına!.......................................Umut Çalışan
En Aydınlık Günde..............................R.Umar gürsu
Bacaxızlar..........................................Mustafa Men
Lone wolf and Cub............................Emre Özdamarlar
Batman'ı İstiyoruz.............................Engin Gül
Uçma Sanatı......................................Doğa Demiray
Haşim Öz Röportajı...........................Hasan Anaç
Alternatif Kapaklar............................Serdar Gerlikhan
Highschool of the Dead-anime-.........Engin Gül
Metrenom..........................................Peyami

Emeği geçen tüm dostlara teşekkürler.

E-dergi Mail Adresimiz:e-dergi@altinmadalyon.com

E-Dergi Facebook Adresimiz:http://www.facebook.com/groups/274847089233019/

E-Dergi Blogumuz:http://altinmadalyone-dergi.blogspot.com/2011_12_01_archive.html

Keyifli Okumalar!..
"İstemem,eksik olsun.."

kedidiro

ilk indirenlerden biri oluyorum sanırım...reflüm azmasın diye yatmayı geciktirirken dergimizi okumak çok güzel olacak...emeği geçenlere bin selam bin sevgi..

HacıGeraltEmmi

Güzel bir yeni yıl hediyesi oldu bizlere. Yazılarıyla, çizgileriyle, hazırlığıyla emeği geçen tüm dostlara teşekkürler. Bizlere de okumak düşer bu durumda ;D

Vega

Herşeyden önce vakit öldürmelik, eğlencelik değil, eni konu bilgilendirici, doyurucu bir dergi olmuş. Özellikle Kahraman Savaşta Gerek resmen akademik bir çalışma olmuş. Başta Engin olmak üzere yardımı dokunan herkese teşekkürler.

Dergi içinde öyküsü olan biri olarak tüm katkıda bulunan arkadaşlar adına dergiyi okuyanlardan ricam, olumlu yada olumsuz, yapıcı tüm düşüncelerinizi bizimle paylaşmanız. emin olun ki bu bizi yeniden yazmaya veya daha iyisini yapmaya teşvik edecektir.

Herkese keyifli okumalar...
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

aa

Çok beğendim. İyi bir yeni yıl hediyesi oldu. Emeği geçenlere teşekkürler.
Esse Gesse Hayranı...

rumar80

Öncelikle beklediğimiz anın gelmesinden duyduğum sevinç ile yazıma başlamak istiyorum. Sevgili Vega'nın da dediği gibi doyurucu bir dergi olmuş. Çerezlikten çok ana yemek tadında.
   Martin amca ile başlayan yolculuk birbirinden ilginç konulara geçerek sizleri içine çekiyor. Bir yanda İspanya iç savaşı, diğer yanda engizisyon sonra da manga. Yazanların hepsinin eline ve yüreğine sağlık.
   Kişisel tercihim benim de "Kahraman Savaşta Gerek" yazısına. Sevgili yunusmeyra öyle bir döktürmüş ki...... Anlatmayayım da okuyun. Tek söyleyeceğim: Takipçisiyim. Elimizden kaçırmayalım.
   Başta Engin olmak üzere tüm emeği geçen dostlara bir kez daha teşekkür ederim. Nice sayılara....

mgsar

İnanılmaz. Ne yalan söyleyeyim, çizgi romanın olduğu yerlerde insanın çoğu zaman düz yazıları pas geçesi geliyor. Dergiyi indirip okuduktan sonra bu bakış açısı bayağı bir değişiyor. Yeni sayısını hevesle ve merakla bekleyeceğim. Bizi dergiyle buluşturan, emeği geçen tüm arkadaşların ellerine ve emeğine sağlık. Çok teşekkürler.

s.b

Şu anda dergimizi indiriyorum. Emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

poe

elinize sağlık arkadaşlar, güzel bir dergi olmuş, emeği geçen herkesi tebrik ederim...

mandrake66

Arkadaşlar çok güzel bir dergi olmuş; ellerinize sağlık!

Güzel bir yeni yıl armağanı oldu!

drfuhrer

emeği geçen herekesin eline sağlık...

alper_kaya

Herkesin eline, emeğine sağlık dostlar!

Gandalf

Şu an ben de indiriyorum. Emeği geçen tüm dostlara teşekkürler. :)

rumar80

Yeni yıla nasıl girersek öyle devam edermiş. Demek ki hepimiz burada olacağız e e-dergi okuyacağız.  ;D

kahramanlarsinemada

Birazdan okumaya başlayacağım. Emeğinize sağlık...