Ana Menü

E-Dergi Sayı 2..

Başlatan V, 02 Ocak, 2012, 19:06:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yunusmeyra

şu an itibarıyla iki link indirmede yarış halinde ve sabırsızlıkla onları bekliyorum..hiiiiç yormadan keyfini çıkararak bir kaç güne yayacağım okumaları (% 61 ve %35 olmuş indirilen miktarlar..ha gayret..)..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Blindman

kapaklar gerçekten heyecanlandırıyor. Tebrikler. Devamının gelmesi dileğiyle.

Gambit

Indirdim, hizli bir goz attim, yarin 3 saatlik bir ucak yolculugum var, o sirada okuyacagim sindire sindire

kapaklar cok guzel olmus,

Yildirim Orer her zaman ki gibi usta, saygilar.

Yildiray i yillardir tanirim, cizim ve yeteneginin gelismesini izlemek cok guzel. Basarilarinin devamini dilerim kardesim.

kedidiro

ilk izlenimle dergimizi ilk sayısından daha ileri taşıdığımızı söyleyebilirim.olması gerektiği gibi...şimdilik okumanın keyfini çıkaralım, sonra daha daha ne yapılmalı konuşuruz mutlaka. başta sevgili engin olmak üzere emeği geçenlere tekrar bin selam bin sevgi...

aa

Ben de çok beğendim. Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekürlerimi sunarım.
Esse Gesse Hayranı...

haysat

Dergiyi az önce indirdim.

Sindire sindire okumak istiyorum.

Yine güzel,yine kaliteli,yine enfes bir dergi olmuş.

Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

hanac

Alıntı yapılan: haysat - 01 Nisan, 2012, 12:13:53
Dergiyi az önce indirdim.

Sindire sindire okumak istiyorum.

Yine güzel,yine kaliteli,yine enfes bir dergi olmuş.

Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Ali senin de bir yazı ile katkıda bulunman lazım.   :)

haysat

Aslında Güneş'in bende ısrarla istediği bir konu var.

Matbaada baskı nasıl yapılıyor,ciltleme işi nasıl oluyor diye  resimli bir yazı yazmamı istemişti.

Neden olmasın.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Tarkan Kurt

Dergiyi indirdim, okuyunca yorumlarımı yazarım.

affedlmeyen

sabırsızlıkla inmesini bekliyorum. harika olduğundan eminim ama bir an önce okumak istiyorum şu an :)

rumar80

gercekten en onemlisi okumanin tadini cikarmak. dedigin gibi detaylar zamanla

ercoktay

Her iki edisyonu da indiriyorum. Rapidshare üzerinden de paylaşsam sorun olur mu? Daha ulaşılabilir olsun.

DAMPYR

Dergiyi indirdim gördüğüm kadarıyla gene doyurucu bir dergi olmuş.hazırlıyanların eline sağlık diyorum.haydi şimdi okuma moduna geçelim diyorum..... 8) :D ;)

lbjames

emeği geçen herkese teşekkürler, kapaklar birbirinden güzel, dergiyi indirdiğim gibi bir çırpıda okudum özellikle tarih de sevdiğim için çizgi tarihimizin gömülü hazineleri kısmı gerçekten hoşuma gitti ve çizgi roman uyarlaması filmler köşesi başlaması da çok güzel ama bu dergiyle birlikte en çok bağımlı olacağım ve en çok ilgimi çeken kısım sanırım peyami'nin pertavsızı.

bir de ufak bir eleştirim olacak, özellikle yazı başlıkları kısmı çok fazla göz alıyor gibi geldi bana renk olarak. Başlıkların arka plan renkleri ve font renkleri bazen o kadar uyumsuz ve açık tondaki ne yazdığı görülemeyebiliyor yada görmek için biraz göz bozmak lazım :)

V

Alıntı yapılan: lbjames - 02 Nisan, 2012, 10:28:04
emeği geçen herkese teşekkürler, kapaklar birbirinden güzel, dergiyi indirdiğim gibi bir çırpıda okudum özellikle tarih de sevdiğim için çizgi tarihimizin gömülü hazineleri kısmı gerçekten hoşuma gitti ve çizgi roman uyarlaması filmler köşesi başlaması da çok güzel ama bu dergiyle birlikte en çok bağımlı olacağım ve en çok ilgimi çeken kısım sanırım peyami'nin pertavsızı.

bir de ufak bir eleştirim olacak, özellikle yazı başlıkları kısmı çok fazla göz alıyor gibi geldi bana renk olarak. Başlıkların arka plan renkleri ve font renkleri bazen o kadar uyumsuz ve açık tondaki ne yazdığı görülemeyebiliyor yada görmek için biraz göz bozmak lazım :)

Yorum ve eleştirilerin için teşekkürler Özgür."Çizgi Tarihimizin Gömülü Hazineleri" ve "Çizgi Roman Uyarlaması Filmler"
yazı dizilerini devam ettireceğiz.Font seçiminde daha dikkatli olacağım ve "Peyami'nin Pertavsızı" kesinlikle bağımlılık
yapabilir dikkatli olmak gerekir. :)

Dergiyi okuyan tüm dostlarımızdan kısa da olsa yorum,öneri ve eleştirilerini beklkiyoruz.Fikirleriniz bizim için yol gösterici olacaktır kesinlikle..
"İstemem,eksik olsun.."