Hayatta Satmam Dediğiniz Çizgi Roman Var mı?

Başlatan mgsar, 03 Ocak, 2012, 11:53:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BAHADIR

Alıntı yapılan: pizagor - 03 Ocak, 2012, 13:49:00
Alıntı yapılan: BAHADIR - 03 Ocak, 2012, 13:23:04
Ben 1 ay önce demeyeceğim ama geçen sene olsa bir tane bile satmam derdim...Hatta Psi kom'u bile ama şu an seriyi kırmadan full odayı iyi bir rakam olursa verebilirim diye düşünüyorum...

Hepsini satsam kaç para eder acaba...

Bir sene de ne oldu, neler değişti sevgili Bahadır, merak ettim şimdi?

Değişen hiç bir şey yok sadece bakış açısı herhalde...Tabi satarım dediysemde öyle yok pahasına haybiye değil...25 yıllık birikimin bir karşılığı olmalı...Onuda bulunduğumuz konjonktürde verecek çıkmayacağına göre kitaplar yine bana kalır... ;)

rumar80

Alıntı yapılan: mgsar - 03 Ocak, 2012, 13:17:43
Sevgili Rumar,
Bu arada 1 ay önceki cevabınızın ne olacağını merak ettim?

Julia, Dampyr ve X kitaplarım  :'(

ErenKoyunoglu

s.b

Çizgiromanlarımın hiçbirinden vazgeçemem. Ama genede belli olmaz.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

caretta

Hayatta olduğum müddet hiçbir çizgi romanımı satmam.Hatta 40 yıl evvel çıkmış eksiklerimi tamamlamaya
çalışıyorum.Hele Teks'lerime kimseyi dokundurtmam bile.Keşke bir çizgi roman müzesi kurulsa...

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Alıntı yapılan: hennessy - 03 Ocak, 2012, 18:05:55
Alıntı yapılan: Büyülü Rüzgar - 03 Ocak, 2012, 17:17:40
VALLAHA alayını satarım hiç acımam  ;D

Bu konuda şahitlik edebilirim :)

Ben de şahidim. Hatta utanmadan dükkân bile açmış  ;D

HacıGeraltEmmi

YKY'nın sert kapaklı çıkardığı hiçbir yayını satmam herhalde ;D Blacksad, Okko, Samuray, Tetikçi, Red Kit... Çok güzeller be abi ;D Teks ve Mister No'lar var birde ;D Örümceklerim ve X-men'ler de var ;D ve de Julia, Yürüyen Ölüler, Dampyr, Batman ve diğerleri. ;D İnşallah hiç birini satmak zorunda kalmam.

DAMPYR

Alıntı yapılan: Büyülü Rüzgar - 03 Ocak, 2012, 17:17:40
VALLAHA alayını satarım hiç acımam  ;D

En güzel cevap buydu..... ;D ;D ;D Benim cevabıma gelince Eskiden olsa martin amca derdim ama şimdiki cevabım Mandrake ve Kızılmaske çizgi romanları.... ;)

Mister NO

1970'li yıllarda çıkmış nadir bulunan çizgi romanları satmam. ;D

Ayrıca Mister No'nun hiç bir kitabını ya da serisini satmam. :D

darkwood

Beğenmediğim kitapları hiç düşünmeden satarım. Beğendiğim kitapları ise daha yenisini alıp yerine koyabiliyorsam satarım ama böyle bir şansım yok ise kesinlikle satmam.. :D
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Alıntı yapılan: darkwood - 03 Ocak, 2012, 21:12:53
Beğenmediğim kitapları hiç düşünmeden satarım. Beğendiğim kitapları ise daha yenisini alıp yerine koyabiliyorsam satarım ama böyle bir şansım yok ise kesinlikle satmam.. :D

Aynen altına imzamı atarım Allah beni çizgi romanlarımdan yaşadığım süre içinde inşallah ayırmaz
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

aaciltan

Aynı konu başlığında olduğu gibi hayatta satmam çizgi romanlarımı derdim. (Özellikle de benim için çok değerli olanları)
Ama maalesef eğer aile reisi iseniz, geliriniz standartların üzerinde değilse, zengin bir aileniz yoksa  (yada o aile size bu konuda destek olmuyorsa) ve kredi kartı borçlarınız var ise bazen öyle bir noktaya gelebiliyorsunuz ki çocuklarınızın rızkı çok sevdiğiniz çizgi romanlardan daha önemli oluyor.
Ben de elimde olmadan ve hayatta bozamam dediğim kitaplarımın çoğundan ayrılmak zorunda kaldım. Eğer ekonomik sorunlar olmasa idi bir ömür boyu ayrılamayacağım sanat eserlerime şimdilik veda ettim... Tek bir dileğim var, inşallah onlara yeniden kavuşmak için fırsatlar çıkar yaşamımımın geri kalan kısmında....  :'(

pukay

Gambit

Conan larimi asla satmam, digerleri gidebilir satmam zorunluysa