Hayatta Satmam Dediğiniz Çizgi Roman Var mı?

Başlatan mgsar, 03 Ocak, 2012, 11:53:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yunusmeyra

10-20-50-100 gibi adetlerde satışı zaten saymıyorum..son 20 senede en az 3 defa binli adetlerdeki çizgi romanlarımı satmışlığım,parasız dağıtmışlığım,hediye etmişliğim vardır..ilk önceleri biriktirme hırsını yenmek için, kimi zamanda hayatın bize kötü kağıt açtığı zamanlardaki bekleme sürelerinde maddi ikmal yapabilmek için satmıştım..hala da okuduklarımı uzun süre elimde tutmam..yeni bir huy daha edindim ara sıra okuduklarımı gemilerde, otobüslerde, kafelerde bir kaç ufak not yazarak bırakıyorum..hani çizgi romanla tanıştırma ve merak edip okuma konusunda bir itki olsun diye.. bende müze açılmasını ve çizgi romanlarını satabilecek tüm okur ve koleksiyonerlerden ,vazgeçecekleri seri ve kitaplarıyla dev bir arşiv oluşturmasını görmek istiyorum.."dünya malı dünyada kalıcak hacı ona göre.." ;)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

barisvolkan

candy

Valla ben hiçbir çizgi romanımı satmam. Asla satmam. Onlar benim herşeyim. Moral bozukluklarımı, üzüntülerimi unutturan yegane anti deprasanlarımdır.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

connyapku

bende asla satmam zaman makinasi gibiler insan okudukca baska diyarlara yolculuk yapyor.

pukay

bir batman öldüren şaka bir de watchmendir benim için

drfuhrer

tay yayınlarına ait takımları satmam,satamam...diğer takımlarım için de aynı şey geçerli...ama tay yayınları apayrı...düşünün neredeyse bedelli askerlik fırsatını kaçırıp askere gidecektim,takımları elden çıkarsaydım sorun yoktu parasal olarak..ama inanın askere gitmeyi bile düşündüm yani...

konyakficilari

bilka örümceklerimi, essegesse teksas&tommiksleri ve Teks Altın serileri...

connyapku

sayin ARAMAS iste gercek cizgi roman sevdasi bu olsa gerek  :)

aa

Esse Gesse Hayranı...

konnektör

Elimde ikinci nüshası olmayan hiç bir çizgi romanı satmamaya çalışıyorum. Fakat bir süre sonra çok sevdiğim halde yayıncının devam ettirmediği seriler, vampirellave diabolik gibi gözüme batmaya başlıyor.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

DAMPYR

kalidor

Conan ve Red Sonja serilerim  ile Thorgal'lerimi satmam. Dylan, Nathan ve Dampyr serilerimi de satmadan önce bayağı düşünürüm.
Crom! Ölüleri Say...

darkwood

Evimdeki "Zagor,Mister No,Martin Mystere"Lal Klasik Macera serilerini, Tex maceraperest serisini, oğlak efsanevi maxi ciltleri, Conan, Thorgal, Spider man, Brendon, Julia, Greystorm ve bazı Tay ciltlerini satmadan önce bayağı düşünürüm bu cümleyi beğendim.  :D
Darkwood Sakinleri..

avens

Elimdeki binbir gucluklerle buldugum Burhan, Armagan ve Turk isi TenTen'lerimi sanirim asla satmam. Bir de baba yadigari Abdulcanbaz Yayinlari seri mi?