Hayatta Satmam Dediğiniz Çizgi Roman Var mı?

Başlatan mgsar, 03 Ocak, 2012, 11:53:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Alıntı yapılan: kalidor - 27 Şubat, 2014, 21:15:46
İyi bir teklif değil  ::) Sayın Kızılmaske 5.000 TL teklif verdi ;D
Kalidor o kadarda abartma beni bakan oğlu sanacaklar.... ;D ;D ;D

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hennessy

Batman Türkçeleri satmam eklenmiştir....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Oumpah-Pah'ı satmam.

Yakında Shang Chi lerimi de satmam demek dileği ile  :)

kalidor

Berk Uralcan AltEvren'de müthiş bir araştırma yayınlamış. Çizgiromanlarım ne zaman değerlenecek?

Tüm çizgiroman sevenlerin ve koleksiyonerlerin okuması gereken bir makale.

http://www.altevren.net/oezel-dosyalar/763-cizgi-romanlar-m-ne-kadar-degerlenecek
Crom! Ölüleri Say...

Ras Al Ghul

s.b

Alıntı yapılan: s.b - 03 Ocak, 2012, 15:30:03
Çizgiromanlarımın hiçbirinden vazgeçemem. Ama genede belli olmaz.
Ya işte böyle dünya hali. Satıyorum arkadaş.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hennessy

Satmam dediğim çok şey var odamda ama sanırım son zamlardan sonra almam dediğim bir çok çizgi roman olacak. Bugün masallar çizgi romanı alırken fiyatı görünce gelecekte sanırım daha az çizgi roman alacağım gibi görünüyor...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

beavis

jean pierre gibrat erteleyis ve karganin ucusu

ZGeralt

Ben kolay kolay çizgi roman satamayanlardanım. İlk başladığımda beğenmediğim bir kaç seriyi hemen elimden çıkarmıştım ama uzun bir süredir hiçbir şeyi elimden çıkarmadım.

Ama hayat bu, şartlar ne getirir ne götürür bilemeyiz. Olurda elimde tek bir cilt çizgi roman kalacak olsa, sanırım bu Güngezgini'nin Türkçe özel edisyonu olur. Hem en sevdiğim eserlerden biri hem de gerçekten "özel" bir edisyon bence.

kedidiro

Yedeklemediğim takdirde -ki bu ekonomide zor-  parantez ken parker serisi, serüven dergileri, masist gül'ün  kaldırım destanı, yalınayak gen, joe sacco"nun kitapları, dost corto seti, kalvin ve hobbs gibi serilerimi vee maus'dan uçma sanatı'na siperlerdeydik'ten  hanzala'ya nice tekli kitabımı an itibarıyla asla satmayı düşünmem. Ama büyük konuşmamalı... Nihayetinde adam mezara kitaplar mezata... O güne dek allah kitaplarımızdan ayırmasın hiç birimizi...

Tuco Ramirez

Asteriks, Ken Parker, Büyülü Rüzgar, Mister No, Red Kit, Corto Maltese, Sandman, Death Note serilerimi ve bazı tekli kitaplarımı (Watchmen, V For Vandetta gibi) asla satmam sanırım.

darkwood

Tay Zagor ve Swing fasiküllerimi 10 ar adet kadar "takım değil:)", ayırdığım bazı Mandrake,Kızılmaske,Zagor,Mister No,Tom Braks Tay seri ciltlerimi, Kit Taylor ceylan seri ciltlerimi, Tex maceraperest yeni ve altın serimi "202 lik ve 168 lik", imzalı kitaplarımı (G.Ferri,Burattini,Milazzo,Aslan Şükür, Suat Yalaz v.s.), Kervan Asteriks Serimi, Klasik çizgiroman ekleri içinde olan Milliyet Çocuk ciltlerimi, Umpah pah, Fumetti Zagor,Mister No,Mart Amca Klasik seri ciltlerimi, Thorgal setimi, Örümcek Adam Bilka seri ciltlerimi, Batman ciltlerimi, Conan Altın Seri takımı satmam "Conan'ın Vahşi Kılıcı serisi bir gün tamamlanırsa o zaman onunla değiştiririm."
Ayrıca HC Tekli ciltlerimi (Ahyaaak, Uzumaki, Another, Gibrat erteleyiş/karganın uçuşu Özel ciltlenmiş Zagor Ciltlerimi, Yataka beşi bir arada cildimi, Conan Alfa Belitli 12'li seri özel şömizli kapaklı cildimi, Deri kapaklı Gigante Tex cildimi v.s. gibi.)  satmayı düşünmediğim çizgi romanlarım ve çoğunu  tekrar okumayı ümit ediyorum.

**Bu arada 2012 de satmam diye yazdıklarıma baktım da,  satmayı düşünmediğim kitaplar bayağı bir artmış.  :P
Darkwood Sakinleri..

Tuco Ramirez

Alıntı yapılan: darkwood - 01 Şubat, 2019, 00:26:03
Conan Alfa Belitli 12'li seri özel şömizli kapaklı cildimi
Bunu nereden buldunuz?

Alıntı yapılan: darkwood - 01 Şubat, 2019, 00:26:03
Özel ciltlenmiş Zagor Ciltlerimi
Bunu nerede yaptırdınız?

Yardımcı olursanız sevinirim.

cey cey

Yaratıcısının imzaladığı ve 500 limitli baskısı bulunan Spawn Origins Collection Deluxe Edition 1'i satamam sanırım.