Silver Surfer - Gerekli Şeyler

Başlatan yunusmeyra, 31 Ocak, 2012, 19:14:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Gerekli Facebook'ta Silver Surfer'ın ikinci cildinin kapağını paylaştı demek ki arayı bu sefer fazla soğutmıycak(umarım)! :)

haysat

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

gamlıbaykuş

Şimdi bu 2. ciltle birlikte Vol. 1 tamamlanmış oluyor mu, Vol. 2 var mı, bu 2 ciltten başka devamı olacak mı bu serinin?

Bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

rumar80

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 19 Şubat, 2012, 14:57:39
Şimdi bu 2. ciltle birlikte Vol. 1 tamamlanmış oluyor mu, Vol. 2 var mı, bu 2 ciltten başka devamı olacak mı bu serinin?

Essential bir 18 sayıdan oluşuyor. Bizdeki ilk sayı ise 6 sayıdan, eğer kalın basmazlarsa 2 ciltte zor gibi

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 19 Şubat, 2012, 15:34:21
Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 19 Şubat, 2012, 14:57:39

Essential bir 18 sayıdan oluşuyor. Bizdeki ilk sayı ise 6 sayıdan, eğer kalın basmazlarsa 2 ciltte zor gibi

Muhtemelen tamamlanacaktır.Bendeki ingilizce baskısına baktım şimdi,ilk 7 sayı 40'ar sayfa ama ondan sonraki 11 sayı 20'şer sayfa.Gereklinin baskıda ilk 6 sayı olduğuna göre 240 sayfa ilk cilt eder,ikinci cilt 260 sayfalık çıkarsa içindede 40 sayfalık 7.sayıyı ve 20'şer sayfalık 18'e kadar olan sayıları barındırırsa(ki öyle olur) Vol 1 tamamlanmış olur.

gamlıbaykuş

Peki yeniden sorayım Vol 2-3 falan var mı?

dean

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 19 Şubat, 2012, 18:09:12
Peki yeniden sorayım Vol 2-3 falan var mı?
Sedece vol 2 ingilizce olarak var,umarım gerekli vol 2'yi de yayımlar.

Essential Silver Surfer vol 2 cildi içinde bulunan sayılar da şöyle :

Silver Surfer Volume 2 #1
Silver Surfer Volume 3 #1-18
Silver Surfer Annual #1
Marvel Fanfare #51 

gamlıbaykuş

İnşallah Gümüş Sörfçümüzün Essential serisi tam olarak yayınlanır da kitaplığımızdaki hak ettiği yeri bulmuş olur :)

Animvader

"GÜMÜŞ KAYAKÇI'NIN EFSANEVİ MACERASININ SON BÖLÜMÜ" Gerekli Şeyler Facebookta haberi böyle vermiş demek ki Essential 1 tamamlanacak ama devamı da olmayacak.Neyse seri yarım bırakma şampiyonu Gerekli Şeyler için gayet güzel bir haber. :)

pukay

Ulen avengers'larım rafta tozlandı yeni sayısı gelmek bilmediki seriyi sıradan başlıyayım tekrar.

rumar80

Alıntı yapılan: pukay - 20 Şubat, 2012, 21:28:47
Ulen avengers'larım rafta tozlandı yeni sayısı gelmek bilmediki seriyi sıradan başlıyayım tekrar.

Sen de benim yazıları oku. 1. sayıdan başladık 100'e geldik. Biz de yayın düzenli.  ;)

pukay

Alıntı yapılan: rumar80 - 20 Şubat, 2012, 21:46:22
Alıntı yapılan: pukay - 20 Şubat, 2012, 21:28:47

Sen de benim yazıları oku. 1. sayıdan başladık 100'e geldik. Biz de yayın düzenli.  ;)

zaten sizin konuyu takipteyim hergün bakıyorum :)

yalcinerol345

Hem birinci cildin hem de ikinci cildin kapaklarını beğenmemiştim.Ayrıca iki cilt olarak yayınlanmasından da hoşlanmamıştım.Keşke tek cilt yayınlansaydı, kapak da daha güzel olsaydı deyip de ilk cildi almayanlara güzel haber Gerekli'nin sitesi'nden geldi.
Kapakta John Buscema,tek koleksiyon cildi.Fiyatı 50 TL.
Gerekli'de bir kıpırdanma mı var ne?Geçen Gün Essegesse forumda ,Essentiel A. Spiderman'ın ilk cildini gördüğünü söylemişti.

hennessy

Michael bey kalın cilt çıkaracağınızı önceden söylerseniz bizde ona göre alırız kapak çok güzel olmuş bu arada neyse ilk kitabı aldık ondan ikinci kitabı alacağım sadece
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Murat haklısın, sürpriz oldu bu.

Haber verilse inceleri almazdım.