Nic'den Teks İtalya

Başlatan NIC, 20 Şubat, 2012, 15:41:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NIC

Bugün italyada tex dev albüm 29 çıkıyor

Çizimler Roi'ye ait senaryo Ruju'ya

hanac

Alıntı yapılan: NIC - 20 Haziran, 2014, 01:58:31
Bugün italyada tex dev albüm 29 çıkıyor

Çizgi Düşler yakında Teks Dev Albüm'ü de yayınlayacak.

Bizde en son 23. sayı mı yayınlanmıştı ?

NIC

En son 23 çıktı 2 sene evvel

24. sayı Nolitta'nın ölmeden önceki son hikayesi

Şurda 29. sayı ile ilgili bir röportaj var  http://www.sergiobonelli.it/gallery/37433/Tutte-le-ombre-del-Texone-.html

NIC

Bu ayki Teksin çizimleri bu sene kaybettiğimiz Ortiz'e ait (muhtemelen buda Ortiz'in son teks çizimleridir)

pizagor

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 14 Haziran, 2014, 23:30:27
Bu konuda birkaç uyarı daha aldık: Fumetticileri çok zorluyorsunuz, "piyasa" bu kadarı kaldırmaz, 6 veya 7 kitap yeter artar, daha fazla zorlamayın şeklinde.
Gerçekten sizlerin bu konudaki fikirleri nedir?

Bu konu zamanında bayağı üzerinde konumayı sevdiğim ve konuştuğum bir konu idi. Sonrasında madem hiçbir şeyi değiştiremiyorum bari kendi alışkanlıklarımı değiştireyim diyerek konuyu deşmekten vazgeçtim. Fikirlerimi blogda topluca yazmış ve konuyu kendi adıma bayağı bir süre önce kapatmıştım. O yüzden de bu soruya gayet yumuşak bir dille cevaben şunu yazdım:

Alıntı yapılan: pizagor - 15 Haziran, 2014, 07:09:16
Okur sayısı artmıyorsa biz de bir yere kadar dayanabiliriz.

Daha sert nasıl ifade ettiğim yayıncı tarafı olarak ilginizi çekerse buyrun:

Yeni Bir Altın Çağ
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

NIC

30 ağustos 7 eylül tarihlerinde bir etkinlik düzenlenecek.Daha detaylı bilgiler yakında gelir.Organizasyonun web sitesi:

www.oratoriobreganze.org

NIC

Villa'nın klasik Tex yorumundan farklı olsada Frisenda'nın çizimleri enfes oluyor

NIC

NIC

Boselli'nin elinde Yama'nın dönüşünden bir sayfa

NIC

Burattini ve Boselli ikilisi

Bosellinin elindekine dikkat

NIC

Ve Ağustos ayında yeni Color Tex çıkıyor imza Boselli&Civitelli

NIC

caretta

Nehir gemisinde geçen bir maceraya benziyor.Nehir gemisinde geçen üç macera hatırlıyorum.72-73 sayılarda "Esrarengiz Define.80-81 "Nehir
Haydutları" ve 351-353 "Alevlenen Mississipi".Bu sayıları da görerek tam kontrol etmedim.Ama nehir gemilerinde Teks'in eşşsiz poker oyunculuğu
daima hatırlanır.

NIC

Tex ağustos sayısı Ruju&seijas

NIC