Sakallı Çizgi Roman Kahramanları

Başlatan Hayal Kahvem, 31 Mart, 2012, 18:58:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

altay1944

Orginalinde sakalsız ama bir olaydan dolayı(eşi,çocuğu öldürülür)(veya başına bir iş gelir ) hafızasını yitirip sakallı gezen kahramanlarımızda vardır.Böyle maceralar okuduğumu anımsıyorum ama bir çırpıda aklıma hangisiydi gelmedi.Gelirse yazarım.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

Hayal Kahvem

Buyrunuz... Sakal yok! Sülalemin bütün bıyıklıları adına! Niye acaba?  ???

rumar80

Alıntı yapılan: BAHADIR - 31 Mart, 2012, 19:33:13
Yukarıdaki Thorgal...Buddy'nin resmini yunusmeyra verdi zaten... :)

Umar bey, o macera hala Türkiye de yayınlanmadığı için ben ifade etmek istememiştim ama spoilerın kralını yaptın tebrik ve teşekkürlerimle...Ben biliyom herkes bilsin  ;D

Sevgili Ömer, spoiler vermiş olabilirim, ama frankofon fakiri ülkemizde Buddy tekrar yayınlanabilir mi acaba???  ;)

alan ford

Top sakal sayılırsa Greystorm var birde. Kahraman olmasa da başrolde
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

DAMPYR

Tentenin Arkadaşı kaptan var sakallı olarak...... ;D :D ;)

Mister NO

Aklıma ilk gelen sakallı kahraman tabii ki BUFFALO BİLL

Hayal Kahvem

Çizgi roman kahramanları  konusunda ilk ders:

1- Çizgi roman kahramanlarının sakalları olmaz.  ( iyi ama okuldayken ne derlerse kabul eden öğrenci değildim. niye?" derdim.)

Kendi kendime verdiğim ilk cevap... çizer her karede sakalla uğraşmak istemiyor. Olabilir mi?  :)

Hayal Kahvem

Mister NO, Buffalo Bill halen yayınlanıyor mu? Yeni çizimlerde de az da olsa sakalı var mı?

BAHADIR

Alıntı yapılan: rumar80 - 31 Mart, 2012, 19:38:51
   Sevgili Ömer, spoiler vermiş olabilirim, ama frankofon fakiri ülkemizde Buddy tekrar yayınlanabilir mi acaba???  ;)

Şşşt!...

Mister NO

Alıntı yapılan: Hayal Kahvem - 31 Mart, 2012, 19:57:00
Mister NO, Buffalo Bill halen yayınlanıyor mu? Yeni çizimlerde de az da olsa sakalı var mı?

Ne yazık ki yayınlanmıyor.Ayrıca gerçek hayatta yaşayan bir kişi olduğu için çizimlerde de benzetme çalışması var.

NIC

En sevdiğim Zagor maceralarından biri olan Anasaziler'in Sırrında,geçmişte yaşamış ve düşmanlarına(Mu) yol gösteren Atlantisli Pahana,Zagor'un sakallı halinden başkası değildir aslında.Macerada 10 numaradır diye ekleme yapmayıda unutmayayım.

tommikser

Hayal Kahvem

Eczacı dedemin hileli ilaçları aşkına NIC 39... inanmıyorum sakallı Zagor'a  :D

NIC

Doğan Egmont zamanında çıkan ilk 3 sayı Güneş,elinde yoksa kitaplığıma bakayım fazla olacaktı göndereyim sana.

tommikser

Kardeşim benim KM larda okurum sen zahmet etme.Bu arada sen dev zagor'u aldın mı?