Saguaro - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 25 Nisan, 2012, 17:17:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

İsabetli bir karar olmuş, okumadım ve okumaya da niyetim yoktu zaten. Hediye eden olursa okuyabilirim ama  :)
Crom! Ölüleri Say...

Ahmet Oktay

Üzüldüm doğrusu, sevdiğim bir seriydi.

Hayalet

Hım 35. sayıya kadar bizde de yayınlansa ona da razıyım ben. Ben sevmiştim, demek ki bir kült olarak kalacak, elimizde olması değerini artıracak. Ben hemen 4.cildi de alayım bari tükenmeden :)
Çizgi roman bir çocuğun okuma alışkanlığı kazanmasının en iyi yollarından biridir, bir büyüğünse hayata çocuk merakı ve heyecanıyla bakabilmesinin.

Kerimoğlu

Saguaro'nun periyodu 3 ayda bir mi? Ağustosta çıkacak diyebilir miyiz?

hanac

Alıntı yapılan: Kerimoğlu - 19 Temmuz, 2014, 16:54:37
Saguaro'nun periyodu 3 ayda bir mi? Ağustosta çıkacak diyebilir miyiz?

Belli bir yayın periyodu yok.

Ama Ağustos da çıkması için baskı yapabiliriz.  :)

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 19 Temmuz, 2014, 17:09:58
Belli bir yayın periyodu yok.

Ama Ağustos da çıkması için baskı yapabiliriz.  :)
Yapamayız Çizgi düşler Seri Fumettileri Tatile çıkarttı... :-\ :'( >:(

s.b

2. Cildi henüz alıp okumamış olanlara bir fikir verir sanırım.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

SAGUARO CİLT - 3

Küçük Miguel gitgide Saguaro'ya daha çok bağlanmaktadır. Bir gün Miguel'in babası çıkagelir ve oğlunu ister.

Saguaro Miguel'den vazgeçebilecek midir. Siz ne dersiniz!?

Saguaro yaşama mı yoksa ölüme mi tırmanıyor...
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Hayalet

Çizgidüşler seriyi tatile mi çıkarttı, ayıp oluyo ama :), ben çok sevmiştim Saguaro'yu, 4 cildi de elimde. Devamını en azından İtalya'da yayınlandığı kadarını getirselerdi ne de güzel olurdu. 35 sayı bile olsa bir kült çizgi seri sahibi olurduk.
Ama ben şunu anladım ki aynen son yıllarda sinemada, tv dizilerinde ve kitaplarda olduğu gibi yeni nesil fena halde gerçek dışı şeyleri seviyor, gerçekçi işlerin tutmamasına şaşırmıyorum artık. Hayatın giderek ...tanlaşması sayesinde herkes bilimkurgu, vampir, fantazya peşine düştü. Eh Saguaro'da fazlasıyla gerçeklerden bahseden bir yapıdaydı, tutmamış olmasına şaşırmadım. Neyse ki hala okumam gereken bir sürü Ken parker ve Mister No var, onlardan devam edeyim bari...
Çizgi roman bir çocuğun okuma alışkanlığı kazanmasının en iyi yollarından biridir, bir büyüğünse hayata çocuk merakı ve heyecanıyla bakabilmesinin.

Mister NO

Saguaro İtalya'da devam ediyor. 30. Sayı çıktı.

Çizgi Düşler bir kaç dobişko cilt ile aradaki farkı kapatabilir.

haysal

Çizgi Düşler aynı Brendon da olduğu gibi periyodu uzun tutarak da olsa seriyi bitirecektir.
Bu kadar az sattığı sürece de başka bir şansı yok maalesef.

Hayalet

Saguaro'dan bir haber var mı acaba, 5.cilt filan. (Umut fakirin ekmeği hesabı soruyorum :) )

Mister NO

İtalya'da Mart ayında çıkan 35. sayı ile yayını durdu.

Benim de çok sevdiğim bir seri ancak ülkemizde de yeterli satış rakamlarına ulaşamadı. Bu nedenle yayıncı seriyi tamamlasa bile cilt aralıkları uzun olacaktır.

pardus88

3 lü cilt değil de belki 2 li cilt olarak basılsa daha iyi olur

köstebek

Saguaro'nun ne olacağı konusunda bir şey söyleyebilmek şu an için çok zor...