..:: Aslan Şükür'ün çizgileriyle Kahramanlar ve Kapaklar ::.. AHYAAAK

Başlatan Louis Gara, 19 Mayıs, 2012, 16:41:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Animvader

Louis Gara

@animvader @caretta Evet çok teşekkürler buldum bugün .

You've got to ask yourself one question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?

eken12

Arkadaşlar bu kitap sadece özel kişiler içinmi basıldı yoksa herkes edinebilirmi aydınlatırsanız memnun olurum.Saygılarımla..

kalidor

Tanıtım yapmadan önce en azından önsöze bir göz atsalar daha iyi olacakmış. Yeniden çizildiğini felan söylemişler.  :) Reklam açısından iyi ama hakkını verememişler.
Crom! Ölüleri Say...

Louis Gara

Aslan abi nin suçu hep. O kadar canlı duruyo ki renkler, 40 sene önce çizilmiş demek gelmedi üstadın içinden herhalde..

darkwood

Orijinal ve büyük ebatlarda olunca çizimlerin güzelliği ve renklerin canlılığı olabildiğince ortaya çıkmış,
ustaya tekrar eline sağlık diyoruz.
Darkwood Sakinleri..

Animvader

Kitap tanıtımı bir yana, Prof.Dr.Erhan Afyoncu'nun tarihçi olmamızı sağlayan, bizlere kitap okuma alışkanlığını kazandıran çizgiromanlardı demesi ülkemizde hor görülen çizgiroman okuma alışkanlığına iade-i itibardı adeta :)

Louis Gara

Alıntı yapılan: Animvader - 30 Kasım, 2014, 23:26:56
Kitap tanıtımı bir yana, Prof.Dr.Erhan Afyoncu'nun tarihçi olmamızı sağlayan, bizlere kitap okuma alışkanlığını kazandıran çizgiromanlardı demesi ülkemizde hor görülen çizgiroman okuma alışkanlığına iade-i itibardı adeta :)

Kesinlikle

zagtek

çok geç kaldım belkide bunun için.bu kitaptan eğer mümkünse edinmek istiyorum.bu kitabı edinebilmem için yardım edebilecek birisi lütfen nasıl ve nereden olduğu konusunda bilgi verebilirse mutlu olacağım.

caretta

Aslan Şükür kapaklarından oluşan "Ahyaaak"kitabını Louis Gara dostumuz forumda parasız dağıtmıştı.Nadir Kitap sitesinde satışta!Hediyesi 300 lira
imiş!

Ralph

Başıma bir şey gelmeyecekse ben Aslan Şükür'ün bu klasik kapak çizimlerini beğenemedim hiç.

Teknik açıdan gerçekten çok başarılı fakat gözüme hitap etmiyor sanırım

Louis Gara

Yuh be kardeşim ayıptır hediye vermişiz 300 liraya satışa koymuşlar, ayıp lan... Bugünkü Hürriyet Pazar da manşetten ve tam sayfa haber var kitap ve Aslan abiyle ilgili heralde bundan sonra 500 yapar satan arkadaş. Yazıklar olsun

Ralph

Ayıptır yahu... Vallahi ayıptır. İletişime geçilemez mi?

alpi

Alıntı yapılan: Louis Gara - 10 Mayıs, 2015, 12:34:30
Yuh be kardeşim ayıptır hediye vermişiz 300 liraya satışa koymuşlar, ayıp lan... Bugünkü Hürriyet Pazar da manşetten ve tam sayfa haber var kitap ve Aslan abiyle ilgili heralde bundan sonra 500 yapar satan arkadaş. Yazıklar olsun
insaflı bir arkadaşmış..hala 300 lira ;)

köstebek

Çizgi Düşler'de patrona hediye edilmişti, biz sadece ortalıkta görüp şöyle bir bakmıştık, o kadar.