Anti Hulk Derneği (AHD)

Başlatan tommikser, 21 Mayıs, 2012, 09:56:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

[IMG]http://imageshack.us/a/img528/3294/hulk4.jpg[/img]

Wolviyi severim ama yukarda ciddi sataşma olduğu için durum eşitlensin. Yeşil'in içindeki bilim adamı her türlü soruna çare bulabilir nitekim ;D

HacıGeraltEmmi

HacıGeraltEmmi

[IMG]http://imageshack.us/a/img15/3557/hulk6.jpg[/img]

bu konserve kutusunu tanımışsınızdır herhalde ;D gerçi bu hali işe yaramaz ya

HacıGeraltEmmi

pizagor

Bu kareler nereden designer73, World War Hulk'tan falan mı?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

hennessy

işte hulk'un son hali zavallı :)

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Alıntı yapılan: hennessy - 28 Ekim, 2012, 08:58:23
işte hulk'un son hali zavallı :)

Bu Hulk değil ki, Fantastik Dörtlüdeki Thing.

Çamur atmanın da bir mantığı olması lazım.  :)

hennessy

Alıntı yapılan: hanac - 28 Ekim, 2012, 09:18:07
Bu Hulk değil ki, Fantastik Dörtlüdeki Thing.

Çamur atmanın da bir mantığı olması lazım.  :)

olabiir sonunda hepsi aynı gereksiz iki karakter :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

V

"İstemem,eksik olsun.."

V

İkisi az kapışmamıştır..

"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Alıntı yapılan: hennessy - 28 Ekim, 2012, 09:30:53
olabiir sonunda hepsi aynı gereksiz iki karakter :)

Çok vefasızsın, onlar bu dünyayı kaç kere kurtardılar, haberin var mı ?

Eğer şu anda yaşıyorsan, onların sayesindedir.   :)

rumar80

Hakikaten ne kadar da nankör insanlar var.  ;)

yunusmeyra

ikisininde dışlarındaki kabuk vefasız insanlar için kinayedir..  ;) içerdeki cevher,bilim adamı kişilikleri ve deha konumları onları özel kılar.. onların varlıkları "süper kaharaman" evrenini "sabun köpüğü" olmaktan veya "pembe dizi" olmaktan kurtarır..  ;D  ;D  ;D
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

tommikser

Nankör asıl sizsiniz >:( >:( >:(

Hulk WWH okudum.Engin abi ve hasan abi olayı büyüttüler bayram dolayısıyla cevap veremedim.Yani Hulk'ı neden sevmediğimi anladım.Bir kere Hulk kesinlikle aptalın önde gideni.Bu Baner denen adam insanlara zarar vermemek için insanlardan kaçmıyor muydu?Kaçıyordu,eee sonrasında ne oldu gene bir şehri yok eden Hulk'ı taaaa cehennemin dibine yolladılar.Bunu zaten kendi istiyordu.Sonra ne olduysa bana kazık attınız kanka moduna girdi.Bre yeşil aptal sen değil miydin beni uzak tutun diyen.Ne kızıyorsun.

Sonracıma ne imiş uzay gemisine bomba koymuşlarda son anda bomba patlamışda yok 1 milyon uzaylı ölmüşte falan filan.

Buradan Hulk'ın aptalın en önde gideni olduğunu anlıyoruz.Yani sen tam imparator ol,tam saadete ulaş sonra o anda gemi patlasın.Sonra Bruce'a uyuz ol.Bre aptal adam gemiyi patlatacak olsalar seni başka gezegene mi yollarlar?İşte Hulk'ın aptalın önde gideni olduğunu buradan biliyoruz.Sorgulayamayacak kadar aptal olduğunu anlıyoruz.

Sonra intikam almak için Newyork'a  gidiyor.Utanmadan koca şehri boşaltmak için 24 saat veriyor.Nasıl bir gözü dönmedir.Milyonlarca insanı evinden nasıl atarım diye düşünmemektir.Bre aptal madem işin adam dövmek neden şehirde pataklıyorsun.Çağır kocaaaaaa Teksas çölü mü olur Neveda çölü mü olur ne yapıyorsan yap.İşte aptal olunca doğal olarak düşünemiyor.Sonra da öldürünceye kadar kavgalar kavgalar.Adam da beyin olmayınca dinlemiyorda yok biz yapmadık diyenin ağzına çalıp duruyor.Sonra gerçek çıkınca aaaa özür dilerim.Başlarım senin özrüne koca şehri yok et milyar dolar zarar ver.Sonrada özür dile.Yok dünyayı kurtarmışmışta yemezleeeeer koçum.Anca çzigiromandaki gibi akıl tutulması yaşayan hulk sevenler senin yanında olur bizim gibi insalar değil.

İnatla sevmemeye devam ;)