Altın Madalyon Kuruluş Tarihi

Başlatan hanac, 27 Haziran, 2012, 22:51:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Tayfun bey in arşivinden Masashi Tanaka'nin harika çizimleriyle toplam 7 cilt yazıya ihtiyaç duymayan bu kitapları incelemekte gerçekten keyfliydi..
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Çok şanslısınız orada olmak vardı... :-\ :'( :D

alan ford

O Gon'lar satılık mı yoksa Tayfun Bey'in kendi arşivinden mi?. Satılıksa ben hepsini alabilirim
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hennessy

Alıntı yapılan: alan ford - 09 Aralık, 2012, 20:57:57
O Gon'lar satılık mı yoksa Tayfun Bey'in kendi arşivinden mi?. Satılıksa ben hepsini alabilirim

Arşivinden
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Alıntı yapılan: alan ford - 09 Aralık, 2012, 20:57:57

Vallahi özelden sor, belki satılıktır.

7 cilt de Fransız baskısı.

yunusmeyra

öncelikle mahcubiyetten ve özür dolu bir mesajın verdiği ağırlıktan ancak bugün yazabildiğimi söyleyeyim..  :-[ toplantının gecesinde foruma girdim ve sanki "bir kabahat işliyormuş" gibi gizli gizli toplantı notlarını okudum ve fotoğraflara baktım..  :'( son güne kadar benim ve sheRa'nın şiarı kadıköyde buluşalım idi..ancak olmadı olamadı..söz verip gelemediğimiz için katılan tüm arkadaşlardan özür dilerim..ancak toplantıya bir kaç gün kala kızımızla başlayan hastalık (augmentin,umca,otrivin,okyanus suyu,calpol,ibufen,ballı zencefil,ıhlamur eşliğinde devam ederken..) eşimede sıçradı ..aman bizim ufaklığı anneanneye bırakalım ve ballı zencefil ve ıhlamur eşliğinde "kuzgun"da bir kahvaltıya gidelim dememize rağmen cuma günkü kontrolde eşim seriye "seftech,asist,burun açıcı.." damla ile devam etti..cuma akşamı ve gecesi çok rahatsız olmasa ve bende ıhlamur ve ballı zencefilden biraz daha hallice hale gelmesem gelebilirdik..hatta eşim büyük bir "asaletle".."sen gidebilir ve toplantıya katılabilirsin..bu çizgi romanın gelecek güzel günlerinin bir başlangıcı olabilir.."  :)  dediysede bizim cephede düştü ve bir kaç gündür ailece yatıyoruz..  :(
  söz verdiğimiz ve oluşan güzel motivasyonu bozmak istemediğimiz için gelemeyeceğimizi söyleyemedik,tekrar özür dileriz..
   her şeye rağmen tanıdık tanımadık "bütün güzel insanların" katıldığı bugün için sizleri tebrik ederiz ve "altın madalyon"un yeni yaşını kutlarız..
not:aslında hasta yatağınada eşim ve yanına aldığı kızımla geçen diyalog şu şekildedir:" bu durumda bile çizgi roman dediğine inanamıyorum.."  ;)  ;D  ;D
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

hanac

Geçmiş olsun Tarkan'cığım.

Sağlık herşeyden önce gelir.

rumar80

İnsan sağlığını kaybederse çizgi roman bile okuyamaz.
   Geçmiş olsun

yunusmeyra

mesajlarınız ve anlayışınız için çok teşekkürler..  :)  :)   :)

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

kalidor

Geçmiş olsun Tarkan Abi, müthiş hediyeleri ve pastayı kaçırdınız ama ;)
Crom! Ölüleri Say...

yunusmeyra

ilkönce, çizgi roman dostlarını uzun bir aradan sonra tekara göremediğimize üzüldük..hediyeler ve pasta ise zaten "acı kaybımız!"..

DAMPYR

çok geçmişler olsun.darısı bidahaki toplantıya iğişallah... ::) :o ;)

haysat

Geçmiş olsun Tarkan

Bizde toplantı bitmez inşallah bir dahaki sefere kaçırdığın toplantınında acısını çıkarırız.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

pizagor

Resimlerde ne dikkatimi çekti biliyor musunuz, burada ilk çekilen fotografları hatırlıyorum da dükkanların en azından bir kısmı faaldi. Şimdi camlarda kağıtlar var ve sessizlik çökmüş fotograflara :( Pasaj kalmamış artık...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...