Nathan Never Yeni sayılar

Başlatan Nemo, 01 Ağustos, 2012, 12:16:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

altay1944

Hangi akla hizmet ederek de angelisten vaz geçtiler anlamış değilim.Ya çizer fiyatını artırdı yada de angelis ile ilgili projeleri var.Açıkcası bende özledim de angelisi.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

Tuco Ramirez

Şu anki çizer kim?

Ben Angelis'ten çok ilk 50-60 sayının kapağını çizen çizerin kapaklarını seviyordum. Adı aklıma gelmedi şimdi...

hanac

Alıntı yapılan: Tuco Ramirez - 08 Ekim, 2014, 20:10:24
Şu anki çizer kim?

Sergio Giardo adlı bir arkadaş.

250. sayıdan itibaren o çiziyormuş.

Nemo

Nathan'ın ilk sayılarının kapağını Castellini çizmişti. Sonrasında yanılmıyorsam A.B.D.'ye gidip orda devam etti çizimlerine. Bonelli'nin en büyük kayıplarından biri bence.
Özel Alfa Ajanı

Nemo

281- Derinlikte Katliam

Nathan ve Legs, deneme asamasindaki bir denizaltina binmislerdir. Denizalti, okyanus derinliklerine inebilecek sekilde tasarlanmistir. Ama yolculuk sirasinda denizalti bir fuze tarafindan vurulur. Esrarengiz dusmanlar, denizaltinda bir katliama girisirler.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

Özel Alfa Ajanı

Nemo

282- Bozgun

Alfa Ajanlari Nathan ve Kay, arastirma icin uzaya giden ama araclari bozulunca uzayda mahsur kalan ekibi kurtarmak icin gorevlendirilir. Ermete laboratuarina ulasan ikili olayin ardinda bir sabatoj oldugunu kesfedecektir.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

283- Baskan'in Adamlari

Dunyalar Savasi'nin bitiminin 3.yildonumu yaklasmaktadir. Dogu Sehri'nde Dunyalilar ve Pretorian'larin yeni hukumeti arasinda yeni bir anlasma yapilacaktir. Memorial Plaza binasi gelecek olan Mars kafilesinin kalacagi yerdir. Fakat kendilerine Group of Action Kos Aradan I adi veren bir grup terorist, guvenlik konseyi baskanini yani Solomon Darver'i oldureceklerini internet uzerinden yayinlar. Darver'i korumak ise Nathan ve Legs'e dusecektir.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

284- Vahiy

Keldan, Yuce Varlik isimli bir tarikatin lideridir. Bu tarikatin inancina gore, Yaradan, Keldan ile konusmakta ve emirlerini vermektedir. Ayrica gokyuzunden bir melegin yeryuzune inecegini soyler. Tum dunya bu olayin gerceklesip gerceklesmeyecegini merakla izlemektedir. Ve nitekim gokyuzunden bir melek dunyaya iner. Fakat bu gercek bir melek midir yoksa seytanin ta kendisi midir?

Özel Alfa Ajanı

yunusmeyra

kitab-ı Mukaddes'te,keldani ismi yıldızbilimci veya kâhin anlamlarında kulanılır..
Keldani ismi ilk kez, Babil'in yönetimine geçen Kaldî Hanedanı'yla (M.Ö. 6. yy) ortaya çıkmış ve Kaldilerin ülkesine Helen (Eski Yunan) kültüründe Kaldi ülkesi (Eski Yu. Χαλδαία, Kaldaya; Ak. māt Kaldu, İb. כשדים, Kaśdim, Ar. كلدان‎, Keldan) denilmiştir. Keldan veya Kaldea, Mezopotamya'nın en güney kısmını, civarındaki günümüz Kuveyt'i, ve Basra Körfezi'nin civardaki kıyılarını kapsardı. (wiki  ;) )
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Nemo

Bu bilgiyi bilmiyordum. Tesekurler Yunusmeyra. Nathan, Teks yuzunden arada kaynadi diye cok korkmustum :)
Özel Alfa Ajanı

tommikser

Sorma içimiz dışımız üç harfli oldu (adını anmayalım adı anılınca geliyormuş) biraz Nathan konuşalım da uhuvvetimiz dağılsın.

Nemo

Asteroide Argo'nun 8.sayisi cikmis.

Özel Alfa Ajanı

darkwood

Alıntı yapılan: Nemo - 05 Şubat, 2015, 11:03:45
Asteroide Argo'nun 8.sayisi cikmis.

Bu serinin de çizgi düşlerden merakla çıkmasını bekliyorum, köstebek bey bu seride yayın perioduna alındımı acaba?
Darkwood Sakinleri..

köstebek

Alıntı yapılan: darkwood - 05 Şubat, 2015, 13:46:32
Bu serinin de çizgi düşlerden merakla çıkmasını bekliyorum, köstebek bey bu seride yayın perioduna alındımı acaba?

yok be abi. Daha oralara çok var