Bilka Örümcek Adam Dönemini Sevenler Kulübü

Başlatan pizagor, 27 Eylül, 2012, 09:41:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vega

Ya konu amacından sapıyo, ya biz sapıtıyoruz :D
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

pizagor

Öyleyse konumuza dönelim: Günün Bilka Örümcek Adam Kapağı...

İsmi Lav Adam mıydı, ölmek üzere miydi, hastaneden mi kaçıyordu, aklımda öyle kırıntıları kalmış...

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

s.b

Ya bu aşırı ateşli arkadaş oymak için birisini arıyordu galiba.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

pizagor

Bütün kıyafetler cayır cayır yanıyor ama dona birşey olmuyor :o

V

Alıntı yapılan: pizagor - 06 Kasım, 2012, 12:47:55
Bütün kıyafetler cayır cayır yanıyor ama dona birşey olmuyor :o

Bu süper karakterleri donları,pantalonları,sütyenleri özel yapılıyor.Her yanları yansa,donsa bile ve hatta boyutları Hulk'ta olduğu gibi 3-4 katına çıksa bile sağlam kalıyorlar netekim..

Bakınız Hulk'un elastik pantolon ve baskılı donlarına..

"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 06 Kasım, 2012, 12:08:52
İsmi Lav Adam mıydı, ölmek üzere miydi, hastaneden mi kaçıyordu, aklımda öyle kırıntıları kalmış...

Birazdan Umar gelir, en ince noktasına kadar bizi bilgilendirir.

Sonra gelsin aferinler, helal olsunlar, hafızaya bak abi demeler.   :)

kalidor

Bu donlar nanoteknoloji ürünü. Yanmaz, yırtılmaz, ütü vs gerektirmez. Basen ve kalça büyüyüp küçülse hemen adapte olur.  E Özgür superheroların o kadar aksiyona taytları yırtılmıyor da donları mı yırtılacak :D
Crom! Ölüleri Say...

kalidor

Alıntı yapılan: hanac - 06 Kasım, 2012, 13:32:21
Birazdan Umar gelir, en ince noktasına kadar bizi bilgilendirir.

Sonra gelsin aferinler, helal olsunlar, hafızaya bak abi demeler.   :)

Hasan Abi sen de Zagorları yazsan , ben pek okumadım Zagor. Benim gibi Zagor okuyamamış genç kuşağı bilglendirirsin. 1950'lerden başlasan şöyle 60 yıllık yazsan ne iyi olur :D Bu konuda forumda, facebookta ve twitterda bir kampanya başlatalım hatta.
Crom! Ölüleri Say...

rumar80

Umar geldi!!! ;D

Karakterin adı Molten Man (Eriyen adam) Peter'ın lise arkadaşı ve Harry'nin karısı Liz Allen'ın kardeşi.
  Bu macerada erimesini durdurmak üzere bir hastaneye giriyor. Kullandığı formül sonuç vermeyince "yakarım, yıkarım"a bağlıyor. Arada Örümcek ile kapışıyor ve herkes öldü sanıyor. Ancak daha sonraları aralarda ortaya çıkar. Bir ara iyi adam olup Harry ve Liz'in oğullarına dayılık bile etmiştir.

Hani aferinler??????

hanac

Alıntı yapılan: kalidor - 06 Kasım, 2012, 13:43:38
Hasan Abi sen de Zagorları yazsan , ben pek okumadım Zagor. Benim gibi Zagor okuyamamış genç kuşağı bilglendirirsin.

Sevgili kalidorconanfatih,

Zamanında çok emek verdim Zagor konusunda  bkz. aşağıdaki başlık, tarih 2009, sen daha foruma üye bile olmamışsın  :)

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,1040.0.html

tommikser

pizagor

aferin, helal olsun, hafızaya bak abi...

Alıntı yapılan: rumar80 - 06 Kasım, 2012, 13:52:29
  Umar geldi!!! ;D

Karakterin adı Molten Man (Eriyen adam) Peter'ın lise arkadaşı ve Harry'nin karısı Liz Allen'ın kardeşi.
  Bu macerada erimesini durdurmak üzere bir hastaneye giriyor. Kullandığı formül sonuç vermeyince "yakarım, yıkarım"a bağlıyor. Arada Örümcek ile kapışıyor ve herkes öldü sanıyor. Ancak daha sonraları aralarda ortaya çıkar. Bir ara iyi adam olup Harry ve Liz'in oğullarına dayılık bile etmiştir.

Hani aferinler??????

ben maceranın sonunda öldü diye biliyordum...

pizagor

Alıntı yapılan: V - 06 Kasım, 2012, 13:04:19
Bu süper karakterleri donları,pantalonları,sütyenleri özel yapılıyor.Her yanları yansa,donsa bile ve hatta boyutları Hulk'ta olduğu gibi 3-4 katına çıksa bile sağlam kalıyorlar netekim..

Bakınız Hulk'un elastik pantolon ve baskılı donlarına..

Bir de bu pantolonlar hep bacaktan yırtılır. Şimdiye kadar hiç şöyle kıç bölümünden yırtılıp da kıçı kabak gibi ortaya çıkaran bir Hulk dönüşümü göremedim.

Ortaokulda bile başıma gelmiştir: Aniden  bir eğilirsin, o gri iğrenç okul pantolonu iki lobun ortasına gelen dikişten cart diye sökülür. Ondan sonra gelsin günboyu dalga geçmeler, kase de güzelmiş lafları :)

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 06 Kasım, 2012, 14:07:35
Ortaokulda bile başıma gelmiştir: Aniden  bir eğilirsin, o gri iğrenç okul pantolonu iki lobun ortasına gelen dikişten cart diye sökülür.

Tamam işte, işin sırrı orada.

Dikiş yerini iyi seçeceksin.

Dikiş yerleri hep bacak bölgesinde oluyor.  :)

rumar80

Comics evreninde öldü sanılıp dönenlerin sayısına bakılınca Molten Man'in dönmesi de sürpriz olmaz sevgili Özgür.