Bilka Örümcek Adam Dönemini Sevenler Kulübü

Başlatan pizagor, 27 Eylül, 2012, 09:41:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vega

Alıntı yapılan: pizagor - 08 Kasım, 2012, 22:33:53
Peki Akrep akıl etmez mi Çakal'a 'Neden May Parker, Örümcek ile ne ilgileri var?' benzeri sorular sormayı..?

Şöyle bir detay var ki; Çakal'ın talimatı Örümcek Adam'ı bulmak için May'ın kaldığı odaya git şeklide değil, bilmem kaç numaralı odaya git şeklindeydi. Zira Akrep'in o esnadaki repliği "Çakal'ın söylediğine göre Örümcek bu odadaymış" gibisinden bir şeydi. Zate karşısında Örümcek yerine May'ı görünce afallamıştı.

Öte yandan tabi ki de tüm çr serileri, 2 ile 2 yi yanyana getiremeyen ve kahramanın gizli kimliğine uyanamayanlarla dolu.
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

pizagor

Günün Bilka Örümcek Adam kapağı...

Bu sefer iddialıyım, Umar bu karenin hikayesini anlatamayacak  ;)

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Burada Örümcek Adam konu mankeni olarak durmakta.

May Yenge bir ara huzurevinde kalmaya karar verir. Herşey yolunda giderken bir gün Peter'a May Yengenin kalp krizinden öldüğü mesajı gelir. Huzurevi müdürü ile birlikte cesedi de teşhis eder.
  May Yenge ölmemiştir. Evlerinde eski bir hırsızın gömüsü olduğuna inanan kişilerce yakalanmıştır. Bunlardan biri huzurevinin müdürü kılığındaki Mysterio'dur. Resimde dayak yiyen kişi de odur. Dayak atan ise karşısındakinin sıradan biri olduğunu sanan Ben amcanın katilidir. Cinayetin sebebi de zaten hırsızın o gece evde hazine aramaya gelmesi ve Ben amcanın tesadüfen orada olması nedeniyle onu vurmasıdır.
   Peter hırsız ile Amazing Spider Man 200. sayıda yüzleşir ve hırsız kalp krizinden ölür.
  Sevgilerimle...

hanac

Elbette Umar'ın "Fikrim Yok" diyeceği bir kapak bulacağız.

Bunun çok yakında olacağını seziyorum.

rumar80

darkwood

Darkwood Sakinleri..

pizagor

Dampyr'i de Bilka Örümceklerine bağlayayım... Dampyr Maxi'nin kapağı size Örümceğin herhangi bir macerasını ya da düşmanını hatırlattı mı?

rumar80

Ben biliyorum, ama cevabı başkası yazsın.  ;)

Tarkan Kurt

Ben de biliyorum ama cevabı başkası yazsın.  ;D ;D ;D

rumar80

Kimseden ses çıkmıyorsa, alın size resmi:

Özetini de ayrıca yazarım isteyene... ;)

hanac

Alıntı yapılan: rumar80 - 13 Kasım, 2012, 11:52:12

Bunun Bilka kapağı da var mı?

pizagor

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 13 Kasım, 2012, 11:52:12

Özetini de ayrıca yazarım isteyene... ;)

Umar abi özetinide yaz aydınlanalım :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

O zaman Bilka dönemi başlığına yazayım da buranın sahibi kızmasın  ;)

rumar80

Swarm karakteri çılgın Nazi bilim adamlarından biri. Arılar üzerinde deney yaparken bir kaza sonucu ölüyor, ama bedeni arıların konağı haline geliyor ve bilinçleniyor. İlk olarak Champions ile savaşıyor. Herkül kraliçe arıyı yok edince arılar da bedeni terk ediyor ve geriye sadece iskeleti kalıyor.
   Daha sonra Prof. Sloan bu iskeleti incelemek için izin alıyor. Marci Kane ile birlikte inceledikleri iskelette bir arı gizli. Radyasyon ile her şey tekrar başlıyor. Hatta ESU'da dev bir kovan bile yapıyorlar. ESU olunca Örümcek ortaya çıkıyor ve arkadaşları ile yaptıkları bir serum sayesinde arıların yeni kraliçe arıyı öldürmesine böylece de Swarm'ın yok olmasına yol açıyor.