Bilka Örümcek Adam Dönemini Sevenler Kulübü

Başlatan pizagor, 27 Eylül, 2012, 09:41:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Carnage

Şu güzel macera da Bilka'da yayınlanmıştı ancak hangi sayıda olduğunu hatırlamıyorum. Sahafta bulduğumda yaşadığım mutluluğu unutamam.

Carnage

Şu korkunç- bir Venomsever için berbat bir durum- sahneyi de siyah beyaz olarak Bilka'da gördük:

altay1944

Aslında Bilka yayınlarını çok sever ve beğeni ile okurdum ama nedense bir ara çizgiler o kadar kötüleşti ki o zaman bıraktım.Şimdilerde o olayın nedenini daha net anlıyorum.Orginalleri Americadan gelmeyince bilka çözümü gölge çizerlerle orginal üzerinden kopya ile bulmuştu.Şimdi orginalleri bulup okuyunca farkı görebiliyorum.Neyse genede bu sektör için çok katkıları oldu.Teşekkürü fazlasıyla hakettiler.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

pizagor

Bu kulübün potansiyeli bunun kat be kat üzerinde... Bekliyoruz dostlar...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

konyakficilari

Alıntı yapılan: Carnage - 08 Şubat, 2013, 13:39:42
Şu güzel macera da Bilka'da yayınlanmıştı ancak hangi sayıda olduğunu hatırlamıyorum. Sahafta bulduğumda yaşadığım mutluluğu unutamam.

ben bu macerayı çok küçükken okumustum Bilkadan, sonra da yıllarca aradım merakla...
ilk fırsatta Süper Seri hangi sayıya denk geldiğine bakacağım..

Gandalf

Alıntı yapılan: Carnage - 08 Şubat, 2013, 13:39:42

Bu sayı bilka ince serinin 15 nolu sayısında yayınlanmışdı. Aşağıda resimlerini paylaşıyorum.

hanac

Alıntı yapılan: Gandalf - 15 Ağustos, 2013, 18:28:25
Bu sayı bilka ince serinin 15 nolu sayısında yayınlanmışdı. Aşağıda resimlerini paylaşıyorum.

Arkadaşlar bu sayı Büyülü Çizgi'nin yayınladığı Marvel Team-Up 1 de var.

rumar80

Sayın Onon kitabı aldıysanız bile okumamışsanız! Sizin bahsettiğiniz macera ile bu maceranın yakından uzaktan ilgisi yoktur. Kamuoyunu yanlış bilgilerle kandırarak şaşırtmayınız.

#direngerçekörümcekadamseverlerbaşkasınakanmadan

Gandalf

Alıntı yapılan: rumar80 - 15 Ağustos, 2013, 21:25:17
  Sayın Onon kitabı aldıysanız bile okumamışsanız! Sizin bahsettiğiniz macera ile bu maceranın yakından uzaktan ilgisi yoktur. Kamuoyunu yanlış bilgilerle kandırarak şaşırtmayınız.

#direngerçekörümcekadamseverlerbaşkasınakanmadan

Burada " Onon " Hanac mı oluyor acaba?  Yoksa Onon diye bir üye varda ben mi kaçırdım.. 8)

rumar80

Gandalf

pizagor

Bu başlığı ne zamandır Bilka Örümcek Adam kapaklarından mahrum bıraktığımı farkettim...

YAKINDA :)

Not: Ne HULK, ne de anti-HULK, bu kulüpte yeriniz hazır dostlar :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Carnage

Marvel'ın  Michael Jackson'ı:

Yanılmıyorsam ilk karşılaşmalarında Spider-Man'i çok kötü yenmişti. Birkaç sayıda daha göründükten sonra Marvel bu karakteri kullanmadı. Son derece cool olan bu karakterin neden bu kadar az sayıda yer aldığı anlaşılır değil.

doktor1881

evimin bir köşesinde bayağı bil-ka örümcek adam olduğunu hatırladım forum sayesinde. Şimdi ise neresinde olduğunu tesbit etmek gerekiyor 

rumar80

Alıntı yapılan: Carnage - 31 Ocak, 2014, 22:33:00
Marvel'ın  Michael Jackson'ı:

Yanılmıyorsam ilk karşılaşmalarında Spider-Man'i çok kötü yenmişti. Birkaç sayıda daha göründükten sonra Marvel bu karakteri kullanmadı. Son derece cool olan bu karakterin neden bu kadar az sayıda yer aldığı anlaşılır değil.

Benim hatırladığım sadece bir Web Of Spider Man Annual'ında çıktı sadece.