zagor tay yayinlari 1975

Başlatan Fabri73, 02 Ekim, 2012, 13:49:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

konnektör

Alıntı yapılan: designer73 - 04 Ekim, 2012, 20:00:15
Dikkatli bakınca Aslan Şükür kapaklarında anatomik hatalar göze çarpıyor. Buradaki örnekte kollar ve bacaklarda ciddi orantısızlıklar dikkat çekiyor. Koca kafalı güdük bir Zagor olmuş :) Aynı şey Ferri'nin ceylan bacaklı Zagor'ları için de söylemek mümkün. ;D
Zaten Aslan Şükürün çizdiği bütün karakterlerin yüzleride aynıdır. Bazı arkadaşlarda nasıl oluyorda hayranlık duygusu yaratıyor bilemiyorum.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: konnektör - 05 Ekim, 2012, 16:18:23
Zaten Aslan Şükürün çizdiği bütün karakterlerin yüzleride aynıdır. Bazı arkadaşlarda nasıl oluyorda hayranlık duygusu yaratıyor bilemiyorum.

Yanlış anlaşıldım sanırım. Aslan Şükür kapaklarını, stilini çok beğenirim, hatta çizdiği kapakların çizgi roman sevgisi aşılamada, kitapların satışlarında büyük katkıları olduğunu düşünüyorum. Ne varki fazla hareket olan bazı kompozisyonlarında, önceki mesajımda belirttiğim gibi anatomik sorunlar olduğu da benim görüşümdür. Zaman zaman kendini tekrar eden çizimleri olsa da, çoğu çizgi roman okuru gibi ben de hayranları arasındayım. :)

hanac

Atilla Abi 280 nolu fasikülün resmini yolladı, kendisine teşekkür ederiz.

Fabri73

I'm looking for this Zagor Tay album: n. 280, but n. 279 and 281, too.
Somebody of you all, can sell me these Zagor albums, including the original "Esrarengiz Ada" story?
thank you very much.  ---    fabrimrn@tiscali.it    ---