Lami Tiryaki'den Zagor Yazıları

Başlatan Lami Tiryaki, 30 Aralık, 2008, 08:44:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Lami Tiryaki

Valla bir görünüp bir kayboluyorlar... Demin ben de bizim meşhur kubağaları görüyordum ama image'e bir girip çıktım düzeldi. İlk resimlerdeki kodu değiştireyim dedim bu seferde resimler küçüldü. Bizim forumun altyapısı resim yüklemeye müsait olsaydı iyi olacakmış. Hani başkasının parasıyla sinemaya gitmek bu kadar oluyor demek. Neyse katalog yapmamızı bekleyin arkadaşlar. Bu şekilde olmayacak...

Selamlar
Lami

Lami Tiryaki

Alıntı yapılan: s.b - 12 Mart, 2011, 23:08:16
Bu kurbağa bizim siteyi kendine yuva edindi. Sürekli olarak ürüyorlar. ;D

Kurbağaları bile çizgi romancı yaptık ya, helal olsun bize :)

Selamlar
Lami

Lami Tiryaki

Alıntı yapılan: darkwood - 12 Mart, 2011, 21:22:31
Evet oradada aynı kapaklar var, bu kapaklar moda oldu, çizeri bellimi  ;)

Ben bu kurbağaların komşu sitelerin casusları olduğundan da şüphelenmiyor değilim  :D

Selamlar
Lami

darkwood

Alıntı yapılan: Lami Tiryaki - 12 Mart, 2011, 23:50:12
Alıntı yapılan: darkwood - 12 Mart, 2011, 21:22:31
Evet oradada aynı kapaklar var, bu kapaklar moda oldu, çizeri bellimi  ;)

Ben bu kurbağaların komşu sitelerin casusları olduğundan da şüphelenmiyor değilim  :D

Selamlar
Lami

Sevgili Lami bu konuda sana katılıyorum. Böyle bir arşiv hiçbir sitede yok.
Yayınlar yayınlamaz casuslar hemen devreye girdi. Sıkı bir koruma altına almamız lazım.  :)
Darkwood Sakinleri..

mcyz

O kurbağaları görmemek için imageshack.us sitesine kayıt olup tek seferlik login olmanız gerekli, ondan sonra düzeliyorlar.

Imageshack sitesinin getirdiği yeni bir zorunluluk.

Resimleri başka resim upload sitelerine de yükleyebilirsiniz tabi ama başkalarının imageshack'e yüklediklerini kurbağa olarak görmemek için kayıt olmanız şart maalesef..

Lami Tiryaki

Alıntı yapılan: mcyz - 13 Mart, 2011, 01:03:10
O kurbağaları görmemek için imageshack.us sitesine kayıt olup tek seferlik login olmanız gerekli, ondan sonra düzeliyorlar.

Resimleri başka resim upload sitelerine de yükleyebilirsiniz tabi ama başkalarının imageshack'e yüklediklerini kurbağa olarak görmemek için kayıt olmanız şart maalesef..

Dostum veb imageshack'a üyeyim zaten.  Bu resimlerde image'deki benim sayfamdan (dı)...

Selamlar
Lami

darkwood

Alıntı yapılan: mcyz - 13 Mart, 2011, 01:03:10

O zaman bütün üyelerimizin bu resimleri görmesi için, önce bu siteye üye olmaları gerekiyor.  :)
Ben üye değilim, fakat şimdi kapakları görebiliyorum. Site ile ilgili veya siteden kapakların konduğu sayfa ile ilgili bir sorun olabilir.
Darkwood Sakinleri..

kültürelgüncel

İmageshack üye olmayanlara artık resimlerini göstermiyor. Oraya yüklenmiş resimler yerine reklam sayılabilecek kurbağa resimleri görüyoruz ne yazık ki...

Ama bunun çözümleri mevcut. Tek tek kayıt olmak yerine internet sitesi olarak da kayıt yapılabiliyor(muş) şuradan;
http://stream.imageshack.us/content.php?page=register_domain
Böylelikle siteye giren herkes tek tek üye olmaya gerek kalmadan resimleri görebiliyormuş.
"Denedim yüzde yüz çalışıyor" diyemem ama birkaç forumda böyle yazmışlar. :)

Lami Tiryaki

Zagor'un İtalya'da Nisan ve Mayıs aylarında piyasaya çıkan ve çıkacak olan sayıların kapakları hakikaten rengarenk, çok güzel.

http://www.sergiobonellieditore.it/auto/edicola?collana=10&collocazione=1&numero=549
http://www.sergiobonellieditore.it/auto/edicola?collana=10&collocazione=3&numero=550

550. sayıda Zagor'u elinde baltası yerine tabancasıyla görüyoruz, ki Ferri bunu sık yapmaz.

Moreno Burattini, bir heyelanın ortaya çıkardığı başka bir boyutlararası bir dehşet iinde Zagor'u yaratıklarla, gizemlerle dolu bir maceranın içine atmış.

4 küsur yıl sonra okuyabileceğiz. Şimdilik kapaklarına bakarak yetiniyoruz.

Selamlar
Lami

darkwood

Üstat Ferri'nin bu yaşına rağmen kapak çizimleri gerçekten güzel.
Özellikle yarasalı kapağı çok beğendim.
Maceralarda da Moreno Burattini nin ismi var.
Gel 4 sene gel.   ???
Darkwood Sakinleri..