Pacific Rim

Başlatan dean, 13 Aralık, 2012, 11:57:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

kandorlu

Beklediğim bir film umutluyum eyer tutarsa hollywood da mecha türü filmlerin önünü açabilir.

hanac

Çok güzel bir film olacak gibi.

Sabırsızlıkla bekliyoruz.

emre ozdamarlar

Bir arkadas fragmani gösteriyordu, Evangelion sandim önce.
Ama fragman harika, Guilermo Del Toro'dan beklentim yuksek.

dean

Harun Ça

Yönetmen Guillermo del Toro olunca ister istemez bi' heyecan duyuyorum. Oyuncular arasında da Idris Elba var benim için yeterli.

Konu olarak şöyleymiş ; Kaiju olarak bilinen ve canavarlardan oluşan bir lejyon denizden yükselmeye başlayınca, milyonlarca insanın ölümüne ve tüm yaşam kaynaklarının tükenmesine neden olan bir savaş başlar. Dev Kaiju'larla savaşmak için özel bir silah icat edilir: Bunlar Jaeger'ler denilen devasa robotlardır. Jaeger'lar zihinleri sinirsel bir köprüye kilitlenen iki pilot tarafından simültane olarak kontrol ediliyorlar. ancak Jaeger'lar bile acımasız Kaiju'lar karşısında neredeyse savunmasızlardır. Yenilginin eşiğine gelen insanlığı korumaya çalışan güçlerin tek bir seçeneği kalır: geçmişten gelen efsanevi ama eskimiş bir Jaeger'ı kumanda eden iki kahramana (Charlie Hunnam ve Rinko Kikuchi) güvenmek zorundadırlar. Biri eski pilot, diğeri çaylak olan ikili yaklaşan kıyamet karşısında insanlığın son umududur.

alan ford

İdris Alba'yı wire ile tanımış ve dizinin hemen her oyuncusu gibi hayran olmuştum. Bu filmi seyreder sonra belki bir tur daha wire yaparım. :)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Harun Ça

Alıntı yapılan: alan ford - 26 Nisan, 2013, 12:50:17
  İdris Alba'yı wire ile tanımış ve dizinin hemen her oyuncusu gibi hayran olmuştum. Bu filmi seyreder sonra belki bir tur daha wire yaparım. :)

O zaman Luther izlemeni tavsiye ederim ben de orda tanımıştım.

kalidor

İdris Dayı Prometheus'ta da oynuyordu.
Crom! Ölüleri Say...

dean

İlk fragman beni pek heyecanlandırmamıştı, ama bu of of of diyorum  :)

http://www.youtube.com/watch?v=hxnQi1qAvdM

V

Del Toro çıtayı hayli yükseltmiş.

Bu savaşçı dev robotlarla ilgili bir Martin Macerası vardı. ???
"İstemem,eksik olsun.."

ercoktay

Benden başka bu filmi izleyen yok mu arkadaşlar? Bu gece sonunda filmi izleyebildim.

Filmde efektler muhteşem olmuş. Hep o dandik Japon filmleri gibi olacak diye korkmuştum. Ama film için eşşek kadar para harcadıkları belli.

Artık sinemada film izlemek cazip gelmemeye başladı. Hani bak bu film sinemada izlenir dediklerimizin hepsi artık 3D. O yüzden ben zevk alamıyorum. Gözlerimi çok yoruyor.

En iyisi filmin 2D bluray ya da DVDsinin çıkmasını beklemek.

Film benden geçer not aldı. Özellikle dövüş sahneleri çok güzel. Görsel olarak Dev Robotların hareketleri de müthiş. Del Toroya vermişler parayı o da tam istediği gibi bir film yapmış bence.

emre ozdamarlar

Dun gece izledim, 2 saat 11 dakikalik bir görsel sölen. Film bomba gibi basladi, tempoyu hic dusurmeden bomba gibi bitti.

Kesinlikle tavsiye ediyorum. Isin kötu yani bu filmden sonra ben 1-2 ay sinemaya gitmem, ne izlesem sönuk kalacak cunku belli. Gerci haftaya Elysium var onu izlerim :)

Harun Ça

Bu hafta izlerim diyordum cinemaximum ne yapmaya çalışıyorsa gösterimden kalkmış artık torrent yolları taştan bekleyecez.

darkwood

Fragmanı çok itkileyici olmuş, seyredeceğim gibi görünüyor.  8)
Darkwood Sakinleri..