VİKİNGLER..

Başlatan V, 06 Mart, 2013, 00:43:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

History Channel"da yayınlanmaya başlayan yeni dizi Vikings'in ilk bölümü gayet iyiydi.

Bizim Deli Gücük modundaki "Odin" özellikle görülesi..

"İstemem,eksik olsun.."

Harun Ça

Merakla beklediğim bir diziydi ilk bölüm yayınlanalı kaç gün oldu hala izleyemedim ard arda izlemek için 2. bölümüde bekleyebilirim zira ilk bölüm Vikingleri tanıyalım modunda geçiyor.

boca1907

İskandinav mitolojisine ve Vikinglere fena merakım olduğu için heyecanla beklediğimi bi diziydi.İlk iki bölümü bir solukta izledim dün gece...

Ancak History Channel yapımı olduğu için sanırım çok hızlı ilerliyo dizi. 9 bölüm gözüküyor dizi şu an için...Ragnar Lodbrok konu aldıklarından kabaca anlatıp bitirecekler sanırım...

V

2. bölümü de izledim.History Channel'ın konsepti diziyi sınrlamış her anlamda.HBO,Starz gibi kanalların elinde daha cesur bir dizi olabilirmiş gibi ama yine de fena dizi olmamış..
"İstemem,eksik olsun.."

Harun Ça

History 2. sezon onayını vermiş çokta güzel gidiyor.

V

Oyunculuklar çok iyi.Tuttum bu diziyi.
"İstemem,eksik olsun.."

Solomon Kane

izlemeyen kalmasın derim :) yavaş ilerleyen bir senaryosu yok :) olayların çözülmesi için bir hafta beklemek yeterli. :) Soluksuz izliyorum her bölümü :)
Hiç bir yerde huzur bulamazken ölmek için endişe etmek neye yarar? JUDAS

Yarım uyku 4 sandviçe bedeldir. ( Demir Pençe Filminden)

" Çelikten yüreklerimiz, tunçtan ruhlarımız, kurşundan mermilerimiz vardır."

Bütün çizgi romanları bulabileceğiniz tek yer cennettir. ( Ben :) )

BAHADIR

O kadar övdüler ki başlamamak imkansız ama takip ettiğim dizileri birer bölüm sıraya koysam her gün bir bölüm izlediğimi varsaysam (ki imkansız) yaklaşık 20 günde bir sıra gelir herhalde...Bunun yanında filmleri saymıyorum...

Yalnız Vikingleri bilmiyorum ama (History kanalın boş işe imza attığına şahit olmadım) yeni sezon dizilerinden hiç birini tutmadım ben...Following, Cult, Zero Hour , ve Hannibal'da (ilk bölüm itibari ile) muhteşem diyebileceğim yapımlar çıkmadılar...

Ne varsa yine takip ettiğim eskilerde var... :)

kalidor

Following'i beğendim ben, tabii mantıksızlıklar yok değil ama sürükleyici bir dizi. Bizim dizilerle karşılaştırınca adamların çektikleri diziler başyapıt oluyor. Bir de yerli dizilerin diyaloglarını dinleyip, sabah kahvaltısında gece elbisesi giyip makyaj yapan kadınlarla  çoğunun boynuzlarının bizim Tutamon'dan daha uzun erkekleri görünce bu dizilerin Conan'dan daha fantastik olduklarını düşünüyorum  :D
Crom! Ölüleri Say...

Harun Ça

Comic-Con da gösterilen 2. sezon vidyosu off diyorum başkada bir şey demiyorum.

Vikings: Season 2 Trailer

kalidor

Ragnar Lothbrok'un kardeşinin dizinin başından beri bir karın ağrısı vardı. Yok Ragnar'ın karısına sarkmalar, yok kumpaslar felan derken en sonunda kardeşine savaş açmış demekki. Floki'ye de yazık olmuş ama  :'(
Crom! Ölüleri Say...

darkwood

Fragmandan bayağı kanlı canlı bir film olduğu anlaşılıyor, midesi zayıf olanlar seyretmesin.
Darkwood Sakinleri..

Solomon Kane

hakikaten off ya :S merakla bekliyorum en zaman gelecek ki :D
Hiç bir yerde huzur bulamazken ölmek için endişe etmek neye yarar? JUDAS

Yarım uyku 4 sandviçe bedeldir. ( Demir Pençe Filminden)

" Çelikten yüreklerimiz, tunçtan ruhlarımız, kurşundan mermilerimiz vardır."

Bütün çizgi romanları bulabileceğiniz tek yer cennettir. ( Ben :) )

Harun Ça

Alıntı yapılan: Solomon Kane - 04 Ağustos, 2013, 00:50:03
hakikaten off ya :S merakla bekliyorum en zaman gelecek ki :D

Daha kesin tarih açıklanmadı ama büyük ihtimalle ilk sezonun başladığı gibi martta olacak.

Harun Ça