VİKİNGLER..

Başlatan V, 06 Mart, 2013, 00:43:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Bu dizi History Channel'ın değilde daha cesur bir kanalın elinde olasaydı, daha bi keyif verirdi.Yine de beklediğim dizilerden birisi kesinlikle..
"İstemem,eksik olsun.."

yunusmeyra

Alıntı yapılan: V - 10 Aralık, 2013, 21:03:30
Bu dizi History Channel'ın değilde daha cesur bir kanalın elinde olasaydı, daha bi keyif verirdi.Yine de beklediğim dizilerden birisi kesinlikle..
tamamen aynı düşünüyorum..ancak ben şu anda zaman ayırabildiğim saatlerde bizde gösterilen bölümleri izliyorum..birde çeşitli zamanlarda "conan" filmleri üzerine konuşmuştuk ya benim aklıma conan'ın , "vikingler" dizisi gibi bir senaryo ekibi ve yönetmenin elinden çıksa nasıl olacağı sorusu geliyor  ;)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

darkwood

Vakit bulabilirsem izliyorum.
Güzel bir ekip ve iyi malzeme ile Conan dizisi de kulağa hoş geliyor.
Darkwood Sakinleri..

doktor1881

Ben de size katılıyorum CONAN dizisi mükemmel olur Bence yakında onada el atarlar görürsünüz  8) 8)

kalidor

Filmini yapamıyorlar madem, adam gibi dizisini yapsınlar, izleyelim. Malzeme de bol fakat çizerleri geçtik Roy Thomas'ı bağlamaları lazım. Bir de Sprague de Camp, Lin Carter gibi yazarların teliflerini de almaları gerek.
Crom! Ölüleri Say...

Harun Ça

doktor1881

yaşasın vikingler geliyor resimler çok güzel poster olsalar  çerceveletip muayeneme asarım

Solomon Kane

Ben bunları bastırırım B|
Hiç bir yerde huzur bulamazken ölmek için endişe etmek neye yarar? JUDAS

Yarım uyku 4 sandviçe bedeldir. ( Demir Pençe Filminden)

" Çelikten yüreklerimiz, tunçtan ruhlarımız, kurşundan mermilerimiz vardır."

Bütün çizgi romanları bulabileceğiniz tek yer cennettir. ( Ben :) )

darkwood

Sevilen dizinin görselleri gerçekten tam posterlik olmuş, Şubat ayındaki yeni sezon için geri sayım başladı..
Darkwood Sakinleri..

doktor1881

V

Kanlı, canlı bir ikinci sezon başlangıcı oldu.
"İstemem,eksik olsun.."

V

Dizide olayların ilerleyiş hızını çok beğeniyorum. Gereksiz hiç bir teferruata girilmiyor
"İstemem,eksik olsun.."

konnektör

Evet mükemmel bir dizi, senaryo oyunculuklar çok iyi,  bu kalitede senaryo ve teknik imkanlarla bizim tarihimizi içeren konuların dizileştirilmesini çok isterdim.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

kalidor

Biz de böyle bir dizi yapılsa ve mesela Anadolu'ya akın eden ilk Türkler konu edilse daha yayınlanmadan yok Müslümanlardı yok Şamanlardı tartışmaları başlar. Kostümler Tudors'dan aşırma olmaz da Vikingler veya Game of Thrones'dan aparılır. Muhteşem Yüzyıldaki gibi saray olmaz da bu sefer de çadırda günümüz Türkçesiyle tiyatro merasimi sergilerler. Araya "Ala", "Tiz", "Zinhar", "Lakin"  yerine de "Abışka", "bozcak", "dirgen" felan serpiştirirler.  Bir de ana konu aşk olur tabiki. Adamlar Viking çekiyorlar biz Salih Kuşu  :D Şimdi saat 23.07 ve TV'de Doksanlar dizisi var. 2,5 saat önce de vardı :P Böyle bir televizyonculuk anlayışı olamaz.  Dizi konusunda bir 50 yıl gerideyiz hakkaten. Bence bu kafayla çekmesinler.
Crom! Ölüleri Say...

V

Dizi de aynı Vikinler gibi kasırga gibi esip-geçiyor, final yapıyor.3. sezonda bölüm sayısını arttırsalar çok iyi olur..
"İstemem,eksik olsun.."